Skocz do zawartości

OnPageSEO - Mini poradnik dla początkujących


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler


Poradnik został napisany przez użytkownika CPAElites Hawk Eye.
Skoro jest on dostępny za darmo w sieci to postanowiłem go przetłumaczyć by dotarł on do większej ilości osób. Oryginalny poradnik jest dostępny pod tym Linkiem.

Pozwoliłem sobie dodać parę szczegółów, uwag, zdań i tym podobnych.


 
 
Zaczynamy:
 
OnPageSeo jest najważniejszą rzeczą, która określa jakość/wartość naszej witryny. OnPageSeo polega na optymalizacji treści, kodu, plików na naszej stronie. Jednym słowem są to czynniki WEWNĘTRZNE.

Jest wiele osób, które płacą za audyty OffPageSeo (czyli głównie sprawdzenie jakości linkowania) co według mnie jest szaleństwem. Pomyśl sobie, dlaczego jest to głupie. Nie zerkaj niżej - spróbuj to wydedukować.

 

 

 

 

 

Już tłumaczę dlaczego na prostym przykładzie:

Kupujesz stare, niezadbane auto. Robisz remont silnika, nowa chłodnia, nowy układ sterowania, turbina itp bajery. Autko ładnie się zbiera, szybko jeździ, 5 sekund do setki. Ale zaraz.. ale auto nie ma w ogóle położonego lakieru na sobie, a to wygląda bardzo brzydko, prawda?
Wiem, że dla Ciebie to nie musi być ważna rzecz - może chcesz auto, które po prostu jest szybkie i nie musi się stosownie prezentować? Cóż, w SEO tak nie ma. W SEO dąży się do perfekcji. A jest to bardzo ważny czynnik, więc najlepiej popełniać w nim jak najmniej błędów. Więc dlatego postanowiłem napisać ten poradnik byście mogli uzupełnić swoją wiedzę. Zatem zanim zajmiejsz się linkowaniem swojej strony upewnij się iż jest dobrze zoptymalizowana. Tutaj znajdziesz podstawowe zagadnienia dot. OnPageSeo.
Zacznijmy zatem ten tutorial i miejmy nadzieje, że dzięki temu poradnikowi dowiecie się czegoś nowego i nie popełnicie błędów jak wiele innych osób.
 
 
OnPageSeo - podstawowe zgadanienia
 
 
Title Tag
 
Sądzę, że poradnik powinien zacząć się właśnie od tego zagadnienia. Ja jako zaawansowany webmaster (nie ja, twórca poradnika ;a) wiem, że jest to dość istotna rzecz w OnPageSeo.
W prawdzie Title Tag jest jednym lub jednym meta tagami, które widnieją w opisie naszej strony w wynikach wyszukiwania. Jeżeli spojrzycie uważnie to możecie zobaczyć title tag. Popatrzcie na górny lewy róg strony - to jest to na co klikacie i otwieracie w swojej przeglądarce.
Swoje główne słowo kluczowe wstawcie na samym początku Title Tag - to na pewno pomoże, uwierzcie mi. Miejcie pewność, że title tag zawiera co najmniej 4-7 słów i maksymalnie 70 liter.
 
 
H1-H3 Tag
 
Znacznik H1 powinien być postawiony na startowej stronie/poście. Dodatkowo pogrubcie bo znacznikiem:

<b> tekst </b> (w przypadku HTML) lub [b] tekst [/b] (w przypadku BBCODE)

Dodatkowo powinniście używać znaczników H2 oraz H3 poniżej znacznika H1. Upewnijcie że w tych znacznikach występuje chociaż 1 i maksymalnie 2-3 razy słowo kluczowe.

 
 
 
OnPageSEO - rozszerzone zagadnienia
 
 
Body Content
 
Jeżeli chcecie aby Wasza strona była wysoko w wynikach wyszukiwania (tzw. serp'y) to powinniście pisać content o min. 550 słowach na post/page.
Wpiszcie słowo kluczowe w pierwszym zdaniu a w środku ok. 3 razy. Intensywnosć występowania słowa kuczowego powinna być na poziomie ok. 2,5%. Nie zaleca się przekraczać granicy 3%.
Nie pozwólcie by Wasza treść wygląda spammersko. Np. słowo kluczowe "używane samochody". Oto zdanie, z którego nie należy brać przykładu :

 

Cytat
Sprzedajemy używane samochody wszystkich rodzajów oraz róznych modelów, używane auta sprzedają się świetnie, ponieważ mamy bardzo niskie ceny oraz nasze używane auta mają bardzo niski oryginalny przebieg...

 

Google nie będzie popierał strony, która nie będzie umiała zachęcić użytkowników do czytania Waszej treści, dodatkowo możecie dostać karę od Google za popełnienie takiego błędu.
Musicie nadać sens swojej treści by była przejrzystą i przyjazna dla wyszukiwarki i dla ludzi. Gdy będziecie pisać rozlegle, ciekawie oraz odpowiednio z wytycznymi Google na pewno unikniecie jakiejkolwiek kary za content. Oczywiście nie używajcie darmowych (płatne ujdą ale należy je dobrze sprawdzać) generatorów tekstu!. Piszcie ręcznie i nie kopiujcie niczego.
 
 
Tytuły zdjęć
 
Zawsze używajcie głównego słowa kluczowego do zdjęć (tytuł). Powinniście dodatkowo tam wpisać inny, synonimizowany (podobny) keyword w alt tag.
 
 
Internal Linking - wewnętrzne linkowanie
 
Kolejnym zagadnieniem prowadzącym do lepszej optymalizacji jest podlinkowanie waszych postów i/lub wpisów na stronie głównej. To znaczy umieścić tam odnośniki. Np. robię posta w którym głównym słowem kluczowym jest "Samochody" więc podaje odnośnik na stronie głównej, np. w "zakładkach najnowsze posty", o przykładowym tytule (tytuł musi się zgadzać z treścią posta) "Najlepsze samochody do 10.000 zł".
Odnośnik musi być klikalny czyli ma być linkiem.
Nie rozumiesz jak to wygląda? Spójrz na np. onet.pl. Wszystkie najnowsze wpisy są na stronie głównej w postaci klikalnych linków np. "Wielki bank na sprzedaż. KNF ostrzega giganta" - to właśnie jest linkowanie wewnętrzne.
 
Jest wiele pluginów (o ile używaie silnika a nie własnej, autorskiej strony), które to zrobią za Was. Przykładem jest "sitemap-generator" dla Wordpressa. 
 
 
Meta Tagi
 
Mówi się, że Google już tego nie bierze pod uwagę lecz moim zdaniem warto poświęcić temu chwilę (mi zajmuje to 2-3 minuty). W meta tagach wstawiajcie na samym początku Wasze słowo kluczowe a potem dopiszcie ok. 4-5 słów (czyli zazwyczaj 1 krótkie zdanie). 
 
 
Meta Description Tag
 
Są to 2-3 zadnia (najczęściej streszczenie treści strony), które wyświetlają się w wyszukiwarce pod naszą stroną:
Na przykład:

http://i.imgur.com/PJ8gOWD.png

 
Starajcie się aby Wasze słowo kluczowe było na początku. Nie używajcie więcej niż 150 znaków oraz starcie się nie schodzić poniżej 100-120 znaków.
 
 
 
Narzędzia/Zaawansowane metody OffpageSeo
 
 
OnPageSeo Advanced
 

Starajcie się pisać treść na stronie/poście, która zawiera minimum 550 słów aż do 1000 słów. Zawartość słowa kluczowego trzymajcie na poziomie 2,5%. Nie przekraczajcie 3% i nie schodźcie poniżej 2%.
 
Generowanie własnej Polityki Prywatności (Privacy Policy) wejdźcie tutaj:
http://7thspace.com/webmaster_tools/privacy_policy_generator.html
 
Po prostu wpiszcie nazwę waszej strony i firmowego maila (np. twojadomena@.com) i kliknijcie "Generate". Dodatkowo gdy wstawicie to na stronę warto zaznaczyć opjce "nofollow, noindex" w ustawieniach posta (CMS Wordpress, plugin SEO by Yoast) aby nie mieć problemu z duplicate content ponieważ nie będziecie jedynymi, którzy będą posiadać taki content.
 
 
Jeżeli używacie swojego słowa kluczowego jako kotwicy (anchor text) powinniście zrobić linkowanie wewnętrzne (internal linking). Przykład :

<a href="http://sklepzkoszulkami.pl/koszulka_bawelniana">Sklep z koszulkami</a>

 
 
Jeżeli linkujecie nie swoją stronę (np. podajecie źródło) to dodawajcie do anchor-text atrybut nofollow.
Przykład: 

<a href="http://innysklepzkoszulkami.com/" rel="nofollow">Sklep z koszulkami</a>

 
 
Upewnijcie się, że zdjęcia, które uploadujecie na swój hosting mają w swojej nazwie słowo kluczowe np. sklepzkoszulkami.jpg
 
Dodatkowo pogrubiajcie, podkreślajcie lub używajcie kursywy na swoich słowach kluczowych przynajmniej raz w poście.

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało pod postem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Dzięki za tłumaczenie i Twoje przypisy. Pewnie nowym to pomoże, wątpię by weterani korzystali ale i tak wielki plus!

                                           1839232079_seo.png.55086169b3289bd58df5c1a319c9369d.png                                                                                     

Odnośnik do komentarza

dzięki za poradnik, przyda się dla początkujących :)


przy okazji zapytam o jedną rzecz odnosnie meta description bo pytałem kilka osób ( w tym mentorów ) i żaden nie znał odpowiedzi a dokładniej czemu po wpisaniu w meta discription (w pluginie yoasta) meta wyswietlana w google jest przedstawiana jako poczatek postu? 

meta description ustawiony jako:
"Jeżeli chcecie aby Wasza strona była wysoko w wynikach wyszukiwania (tzw. serp'y) to powinniście pisać content o min. 550 słowach na post/page." 

a w google wyświetla się początek posta jako meta czyli:
"Zaczynamy:
 OnPageSeo jest najważniejszą rzeczą, która określa jakość/wartość naszej witryny. OnPageSeo polega na optymalizacji treści, kodu, plików na naszej stronie. Jednym słowem są to czynniki WEWNĘTRZNE."

Łapie ktoś o co chodzi? :)
 

Poprawiaj konwersje z Elijahem ---> cz 1 poradnika  TU

 

cz 2 poradnika TU

Odnośnik do komentarza

dzięki za poradnik, przyda się dla początkujących :)

przy okazji zapytam o jedną rzecz odnosnie meta description bo pytałem kilka osób ( w tym mentorów ) i żaden nie znał odpowiedzi a dokładniej czemu po wpisaniu w meta discription (w pluginie yoasta) meta wyswietlana w google jest przedstawiana jako poczatek postu?

meta description ustawiony jako:

"Jeżeli chcecie aby Wasza strona była wysoko w wynikach wyszukiwania (tzw. serp'y) to powinniście pisać content o min. 550 słowach na post/page."

a w google wyświetla się początek posta jako meta czyli:

"Zaczynamy:

OnPageSeo jest najważniejszą rzeczą, która określa jakość/wartość naszej witryny. OnPageSeo polega na optymalizacji treści, kodu, plików na naszej stronie. Jednym słowem są to czynniki WEWNĘTRZNE."

Łapie ktoś o co chodzi? :)

powiedz czy jak sprawdzisz kod wynikowy strony to jest tam meta ustawione czy cos innego.
SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza

Zadam kilka glupich pytan - prosze sie nie smiac...

Skoro to poradnik dla poczatkujacych to warto byloby opisac jak np. na Wordpresie (w koncu wiekszosc prowadzi strone oparta na WP) ustawic odpowiednio H1, H2, gdzie wkleic wygenerowany "Privacy Policy" i w jaki sposob oznaczyc zeby bylo to nofollow i noindex. Wiem ze to sa niby banalne sprawy, ale u mnie wystepuja drobne problemy z tak prostymi sprawami. SEO = czarna magia...  :D

 

Gdzie najlepiej przeanalizowac strone zeby widziec czy jest ok? U mnie przy analizowaniu stronki mam sporo bledow...

xTChnp8.png

 

Ktos pomoze?

O dziwo przy takiej ilosci bledow strona stoi calkiem niezle wiec mam nadzieje ze jesli zajme sie optymalizacja to wskoczy jeszcze wyzej.

Odnośnik do komentarza

przy okazji zapytam o jedną rzecz odnosnie meta description bo pytałem kilka osób ( w tym mentorów ) i żaden nie znał odpowiedzi a dokładniej czemu po wpisaniu w meta discription (w pluginie yoasta) meta wyswietlana w google jest przedstawiana jako poczatek postu? 

meta description ustawiony jako:

"Jeżeli chcecie aby Wasza strona była wysoko w wynikach wyszukiwania (tzw. serp'y) to powinniście pisać content o min. 550 słowach na post/page." 

a w google wyświetla się początek posta jako meta czyli:

"Zaczynamy:

 OnPageSeo jest najważniejszą rzeczą, która określa jakość/wartość naszej witryny. OnPageSeo polega na optymalizacji treści, kodu, plików na naszej stronie. Jednym słowem są to czynniki WEWNĘTRZNE."

Łapie ktoś o co chodzi? :)

 

 

Też miałem z tym problem. Po kilku miesiącach doszedłem do wniosku, że jeśli chcemy, żeby meta description pokazywało się w wynikach Google, to trzeba mieć All in One SEO Pack zamiast Yoasta - wtedy wszystko hula. Sprawdzone rozwiązanie :)

Edytowane przez Kasspee
Odnośnik do komentarza

Zadam kilka glupich pytan - prosze sie nie smiac...

Skoro to poradnik dla poczatkujacych to warto byloby opisac jak np. na Wordpresie (w koncu wiekszosc prowadzi strone oparta na WP) ustawic odpowiednio H1, H2, gdzie wkleic wygenerowany "Privacy Policy" i w jaki sposob oznaczyc zeby bylo to nofollow i noindex. Wiem ze to sa niby banalne sprawy, ale u mnie wystepuja drobne problemy z tak prostymi sprawami. SEO = czarna magia...  :D

 

Gdzie najlepiej przeanalizowac strone zeby widziec czy jest ok? U mnie przy analizowaniu stronki mam sporo bledow...

xTChnp8.png

 

Ktos pomoze?

O dziwo przy takiej ilosci bledow strona stoi calkiem niezle wiec mam nadzieje ze jesli zajme sie optymalizacja to wskoczy jeszcze wyzej.

 

Poradnik byłby wtedy stanowczo za długo. Chcesz poradnika, w którym jesteś prowadzony za rączkę. Czy to nie czasem bez sensu? W poradniku chodzi o naprowadzenie do czegoś a nie bezpośrednia pomoc i robienie za Ciebie rzeczy.

 

Co do błędów to tłumaczone na szybko:

1. Page Title (tytuł strony) powinien być dłuższy niż 10 znaków lecz maksymalnie może być długi na 64 znaki. Twój ma długość 92.

2. Meta-description (posta/page/strony linka gdzie prowadził) powinno być dłuższe niż 50 znaków i krótsze od 150. Twój ma 0.

3. Liczba znaczników H1 powinna być mniejsza niż 2. U Ciebie jest 10.

4. Liczba znaczników H2 powinna wynosić mniej niż 4. U Ciebie jest 5.

5. Co najmniej jeden H1 na stronie zawiera więcej niż 8 słów. Stara się robić znaczniki H1 krótkie i konkretne.

6. Jak wyżej tylko dotyczny znacznika H4.

7. Zawartość kodu HTML strony jest mniejsza niż 20%. U Ciebie jest  13.725%.

8. Strona zawiera 37 zdjęć ale 1 z nich nie ma alt tag. 

Odnośnik do komentarza

Tagi <h2> juz ogarnalem - obecnie mam 0 tagow h2 a wczesniej mialem ich kilka i nie bylo w nich zadnych slow kluczowych tylko imiona osob ktore ocenialy strone wiec na pewno nie wyszlo mi to na plus.

Teraz pytanie co najlepiej oznaczyc tagami <h2> ?

Nie wiem tez co zrobi ze znacznikami <h1> bo strony analizujace pokazuja ze mam ich za duzo - jest ich 10 i sa to tytuly postow ze strony.

W editorze znalazlem odpowiedzialny za to parametr - znajduje sie on w single post i ma wartosc: <h1 class="post-header"><?php the_title(); ?></h1>

Jak to zrobic zeby bylo dobrze? usunac to zupelnie?

 

 

EDIT.

Odpisales jak pisalem posta...

 

Poradnik byłby wtedy stanowczo za długo. Chcesz poradnika, w którym jesteś prowadzony za rączkę. Czy to nie czasem bez sensu? W poradniku chodzi o naprowadzenie do czegoś a nie bezpośrednia pomoc i robienie za Ciebie rzeczy.

 

Co do błędów to tłumaczone na szybko:

1. Page Title (tytuł strony) powinien być dłuższy niż 10 znaków lecz maksymalnie może być długi na 64 znaki. Twój ma długość 92.

2. Meta-description (posta/page/strony linka gdzie prowadził) powinno być dłuższe niż 50 znaków i krótsze od 150. Twój ma 0.

3. Liczba znaczników H1 powinna być mniejsza niż 2. U Ciebie jest 10.

4. Liczba znaczników H2 powinna wynosić mniej niż 4. U Ciebie jest 5.

5. Co najmniej jeden H1 na stronie zawiera więcej niż 8 słów. Stara się robić znaczniki H1 krótkie i konkretne.

6. Jak wyżej tylko dotyczny znacznika H4.

7. Zawartość kodu HTML strony jest mniejsza niż 20%. U Ciebie jest  13.725%.

8. Strona zawiera 37 zdjęć ale 1 z nich nie ma alt tag. 

 

 

Jesli chodzi o:

1. juz poprawione - okazalo sie ze wtyczka seo dodawala drugi tytul - przez to byl za dlugi.

2. tez wina wtyczki seo - zmienilem na all in seo pack i jest juz ok, bo tam mialem meta description.

3. z tym mam problem - opisalem wyzej... nadal nie rozwiazalem problemu.

4. naprawione... tak jakby - obecnie mam 0 znacznikow H2 i nie wiem jakie najlepiej dodac i gdzie? czy ma to byc w sekcji <head> ?

5. H1 wlasnie mam zamiar ogarnac zeby byl jeden ale konkretny

6. H4 tez mi bierze tytuly postow czyli wystarczy ze znajde gdzie to jest w editorze i wywale bo znaczniki h4 sa niepotrzebne tak?

7. nad tym musze popracowac i troche czasu mi to zajmie.... napisanie tekstow do prawie 100 postow wymaga czasu.

8. bede szukal tego zdjecia...

 

 

Nie chce poradnika w ktorym bede prowadzony za raczke, ale po prostu nigdy nie przywiazywalem uwagi do optymalizacji strony i chcialem wreszcie sie tym zajac i mam problem z ogarnieciem kilku rzeczy dlatego pytam. Dzieki za poswiecony czas na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

6. Tak, H4 możesz wg. mnie usunąć. 

 

Co do znaczników H1 - skoro te 10 jest na stronie głównej to nie ma się co martwić - to przecież normalne, że jest ich tam tyle.

 

H1 zawsze używaj jako nagłówka (jeżeli mowa o poście) a potem 1-2 razy (w połowie i na końcu posta) użyj H2 i sensownie wplącz tam słowo kluczowe.

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 100 postow na stronie i teraz przy analizie znajduje mi jako H1 tytuly 10 ostatnich postow.

Czyli powinienem to <h1 class="post-header"><?php the_title(); ?></h1>  usunac z editora z "single post" i po prostu w kazdym poscie dodac znaczniki H1 recznie w miejscach ktore beda odpowiednie?

Znacznik H2 dodac tez recznie w kazdym poscie? 

Czy przy prawie 100 postach nie bedzie za duzo tych znacznikow?

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 100 postow na stronie i teraz przy analizie znajduje mi jako H1 tytuly 10 ostatnich postow.

Czyli powinienem to <h1 class="post-header"><?php the_title(); ?></h1>  usunac z editora z "single post" i po prostu w kazdym poscie dodac znaczniki H1 recznie w miejscach ktore beda odpowiednie?

Znacznik H2 dodac tez recznie w kazdym poscie? 

Czy przy prawie 100 postach nie bedzie za duzo tych znacznikow?

 

Znajduje tylko 10 znaczników bo na stronie głównej masz tylko 10 postów ;) Na twojadomena.pl/page/2 będzie kolejne 10 postów itd.

W sumie byłoby to dobrym rozwiązaniem. Znaczniki H1 możesz imho zostawić. A H2 no to już ręcznie bym robił.

Znaczniki się nie sumują z różnych stron/postów/adresów itp. na ogół.

Odnośnik do komentarza

Teraz juz chyba wszystko wiem... Czyli H1 zostawie tak jak jest ustawione ze pobiera samo z tytulu posta a H2 bede dodawal zaraz recznie do kazdego posta - wtedy znowu jak bede sprawdzal strone glowna to bedzie mi ich za duzo znajdowalo, ale przy pojedynczym poscie juz bedzie ok bo znajdzie ich wtedy tyle ile dodam do posta.

I tak moze byc? Google nie powinno uznac ze za duzo mam tych znacznikow na stronie?

 

Wielkie dzieki za pomoc... Wreszcie cos rozumiem...

 

EDIT:

probuje dodac znacznik h2 w poscie i zmienia mi czcionke. Poszukalem w editorze i wywalilem cos takiego ".post-entry h2{ font-size:26px; margin-bottom:14px; font-family:"BebasNeueRegular"; }" i czcionki juz mi nie zmienia - jest taka jak reszta tekstu ale tag ktory jest miedzy znacznikami pojawia sie w nowej lini i tekst ktory jest za nim tez przeskakuje do nastepnej linii. Czyli nie mogę tego dodawac w srodku zdania...

Odnośnik do komentarza

Teraz juz chyba wszystko wiem... Czyli H1 zostawie tak jak jest ustawione ze pobiera samo z tytulu posta a H2 bede dodawal zaraz recznie do kazdego posta - wtedy znowu jak bede sprawdzal strone glowna to bedzie mi ich za duzo znajdowalo, ale przy pojedynczym poscie juz bedzie ok bo znajdzie ich wtedy tyle ile dodam do posta.

I tak moze byc? Google nie powinno uznac ze za duzo mam tych znacznikow na stronie?

 

Wielkie dzieki za pomoc... Wreszcie cos rozumiem...

 

Dokładnie tak - o ile masz zamiar pozycjonować posty a nie stronę główną.

Nie ma za co, po to tu jestem :)

Odnośnik do komentarza

 

eh, bzdury...

Zgadzam się całkowicie
 

 

Może rozwiniesz swoją wypowiedź?

Ja sobie pozwole, bardzo mnie to cieszy że zrobiłeś taki pomocy temat dla laików, ale nie oszukujmy się wypowiedzi tych osób są że tak powiem banalne. 100 % odpowiedzi na wszystkie pytania jest TU : http://make-cash.pl/pdf-najlepszy-poradnik-dotycz%C4%85cy-pozycjonowania-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-i-nie-tylko-t4776/ 
i jeszcze w wielu innych poradnikach... 
Wykazać troche inicjatywy :) Tylko troszke :)

Użytkownik oskarżony o oszustwo - radzimy na chwilę obecną wstrzymać się od wszelkich transakcji z nim.

Odnośnik do komentarza

 

Zgadzam się całkowicie
 
Ja sobie pozwole, bardzo mnie to cieszy że zrobiłeś taki pomocy temat dla laików, ale nie oszukujmy się wypowiedzi tych osób są że tak powiem banalne. 100 % odpowiedzi na wszystkie pytania jest TU : http://make-cash.pl/pdf-najlepszy-poradnik-dotycz%C4%85cy-pozycjonowania-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-i-nie-tylko-t4776/ 
i jeszcze w wielu innych poradnikach... 
Wykazać troche inicjatywy :) Tylko troszke :)

 

 

Większość osób nie lubi przeszukiwać XX stron. Wolą konkrety - to im konkret podałem.

 

Poradnika sam nie pisałem by nie wprowadzać ludzi w błąd - dlatego postanowiłem go przetłumaczyć. Osoba, która go napisała jest administratorem w CPAElites więc raczej nie jest szaraczkiem w SEO. Zatem wątpię by pisała ona głupoty. 

Odnośnik do komentarza

 

Większość osób nie lubi przeszukiwać XX stron. Wolą konkrety - to im konkret podałem.

 

Poradnika sam nie pisałem by nie wprowadzać ludzi w błąd - dlatego postanowiłem go przetłumaczyć. Osoba, która go napisała jest administratorem w CPAElites więc raczej nie jest szaraczkiem w SEO. Zatem wątpię by pisała ona głupoty. 

Nie twierdze że w zawartym poradniku są głupoty. Jest on bardzo ładnie napisy. Tylko 
 

 

Teraz juz chyba wszystko wiem... Czyli H1 zostawie tak jak jest ustawione ze pobiera samo z tytulu posta a H2 bede dodawal zaraz recznie do kazdego posta - wtedy znowu jak bede sprawdzal strone glowna to bedzie mi ich za duzo znajdowalo, ale przy pojedynczym poscie juz bedzie ok bo znajdzie ich wtedy tyle ile dodam do posta.

I tak moze byc? Google nie powinno uznac ze za duzo mam tych znacznikow na stronie?

Wszystkie odpowiedzi znajdą się tu : http://make-cash.pl/pdf-najlepszy-poradnik-dotycz%C4%85cy-pozycjonowania-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-i-nie-tylko-t4776/%C2%A0

 

 
Tak jak pisałem niech ludzie wykażą troszke inicjatywy :)

Użytkownik oskarżony o oszustwo - radzimy na chwilę obecną wstrzymać się od wszelkich transakcji z nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .