Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png
Przeglądasz Archiwum. Nie można tu dodawać nowych odpowiedzi.

Patron GO 35zł + 50 ZŁ ZA POLECENIE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

🎉 Patron GO - 35 zł na start + do 50 zł za każde polecenie
Chcesz zgarnąć łatwe 35 zł za rejestrację i kolejne 50 zł za każdą zaproszoną osobę? 💰
✅ Co trzeba zrobić?
1️⃣ Wejdź w link i załóż konto:

REFLINK:

CZYSTY LINK:

https://patrongoapp.app.link
 
2️⃣ Po rejestracji połącz swoje polskie konto bankowe lub Revolut.
3️⃣ Następnie rozpocznij skanowanie.
⏳ To wszystko bonus zostanie naliczony od razu po spełnieniu warunków wyżej.
💰 Program poleceń
🎁 Za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego linku i spełni warunki promocji, otrzymasz 35 zł jeśli połączy konto Bankowe i 15 zł jeśli aktywuję swój protfel Patron.
💸 Wypłata może trwać około do 4 dni roboczych

image.thumb.jpeg.34a913abb341a8e30fe789344a2ae0ab.jpeg

Screenshot_20260530_154953.jpg.b3509bdf79bd4f366e59413fb33e8a11.jpg

Screenshot_20260601_083715.thumb.jpg.63c07593d23117b07834747b9675e4bb.jpg

Opublikowano
W dniu 2.06.2026 o 07:43, gacek0017 napisał(a):

Połączyłem konto i brak bonusu 35zł

Albo nie zrobiłeś z refa albo nie miałeś 100 transakcji na koncie bankowym:) Połącz z innym 

I jak nie spełniłeś warunków i nie zrobiłeś z refa to nie masz proste 

Screenshot_2026-06-02-09-05-01-094_cz.patron.client.jpg

Opublikowano

Trzeba mieć konto w Velosranku inaczej się tego nie wypłaci, ja już nawet  wspomnę o aktywacji to jest to samo  czyli połącz portfel = wymóg Velosrank

Pasowałby jakiś dowód wypłaty bo tak to projekt dziwny się wydaje mimo iż kasę za refa i znajomy i ja otrzymaliśmy.

Temat dosyć szemrany i dziwny :smoke:

 

Opublikowano

Proszę nawet przy podłączeniu portfela jest jak byk Velosrank w obydwu przypadkach trzeba łączyć i zakładać konta .

aa42303877e51a978fa3208b5ea086bf.jpg

Smoku niestety prawda jest jaka jest nawet nie Wiadomo czy po podłączeniu faktycznie polskiego banku wypłaca albo nie odrzucą.

Ciekawe co z dowodem wypłaty będzie :)

 

 

 

  • Super 1
Opublikowano

No ale dostajesz za to dodatkowe 25zl , no nie wiem zobaczymy jak dojdzie hajs to całkiem spoko będzie do polecania 

Jest dużo opinii że wypłaca normalnie więc wydaje mi się że nie będzie problemu z niczym;)

Screenshot_2026-06-02-14-21-59-613_com.android.chrome.jpg

  • Super 1
Opublikowano

No spoko ale mówisz że nie masz tam konta, a tera wyjeżdżasz że za polecenie Velo masz ponad 100 no jak dla mnie możesz mieć nawet 500zl od konta lol tu się rozchodzi o połączenie Velo a to ile ty masz za jakieś polecenie zj*banego banku to mi to lata 

  • Super 2
Opublikowano

Gdzie niby wprowadza w błąd ?  Napisałem coś o wypłacie ? Napisałem że dostaje się za otworzenie i za refa ziomek 

IMG_20260603_073724_641.jpg

Firma została założona w 2020 roku w Pradze.

Działa w Czechach, na Słowacji i w Polsce. 

W Polsce funkcjonuje spółka PATRONGO PL sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu

Aplikacja zarabia m.in. na polecaniu alternatywnych produktów finansowych i współpracy z partnerami

A więc raczej żaden wałek to nie jest:)

Wypłaca normalnie:)

IMG_20260603_120315_380.jpg

Opublikowano

Czyli trzeba założyć velobank żeby dostać 35zł? Ale to i tak bez sensu bo wypłata od 180zł jest?

  • Lubię to! 1
Opublikowano

Nie, możesz mieć velobank wcześniej i po prostu połączyć, jak nie masz to dodatkowo dostajesz 25 ziko za założenie i wypłata na velobank jest tylko bo z nimi współpracują aktualnie możesz sobie zbierać odbierając codziennie hajs (otwierajac skrzynkę) i uzbierać i wtedy wypłacić albo zaprosić 3 osoby i no wtedy też wypłacić a 35 ZŁ dostajesz za założenie konta i połączenie z jakimkolwiek bankiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .