Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak założyć kanał na Youtube - zarabianie na Youtube

Z tego poradnika dowiecie się jak od zera stworzyć kanał, dobrze go przygotować, gdzie szukać materiałów na filmy oraz jak i kiedy monetyzować wideo. Do dzieła!

Poradnik został przetłumaczony z BHW (był tam mocno polecany) w ramach przedstawiania wiedzy Polskim użytkownikom. 


Na początku porównajmy dwa kanały:

nw10yw.png9pyirk.png

Który według Ciebie wygląda lepiej? Oczywiście numer 2. Upewnij się, że strona kanału jest nieco "kolorowa" i wszystko jest na swoim miejscu. Zerknij na avatar i zdjęcie w tle. Jeśli masz konta na serwisach społecznościowych takich jak Twitter, Facebook  lub Instagram pomyśl o ich dodaniu, w ten sposób zyskach więcej aktywności w Social Media a to z kolei pomoże Ci zwiększyć interakcje między Twoimi fanami a tobą, ponadto przekieruje to fanów na Twój kanał. Ręcznie możesz to zrobić umieszczając wskaźnik myszy nad zdjęciem w tle, a następnie klikając pióro, w prawej górnej części zdjęcia.

o8ugt2.png

Stamtąd przejdź do ‘Edit Links’ i zostaniesz przeniesiony do kolejnej strony:

xok4qu.png

Interesuje Cię opcja ‘Customised links’:

Pierwsze pole dotyczy tytułu linku (powiedzmy w moim przypadku jest to FB), a drugie pole to adres URL (upewnij się, że umieściłeś bezpośredni adres URL a nie jakiś spam/reklamy) - Następnie naciśnij "Done" a link powinien pojawiają się po prawej dolnej stronie tła.

Następnie powinieneś przejść do ustawień zaawansowanych swojego kanału (bezpośredni link:https://www.youtube.com/advanced_settings) - powinieneś zobaczyć coś takiego:

bedkx5.png

Teraz wpisz kilka słów kluczowych w sekcji Channel Keywords  (Powiedzmy, że twoja nisza to kompilacje wypadków i głupot) – teraz przejdziemy do keywordtool.io i sprawdzimy popularne keywordy. "Fail" jest moim głównym słowem kluczowym a na podstawie tego Keywordtool.io podpowiada jeszcze:

24fbjvc.png

Więc w moim przypadku chciałbym dodać coś takiego: fail, failarmy, compilation, failcompilation, extremely funny videos,  itp. W ustawieniach zaawansowanych możesz również dołączyć "powiązaną witrynę" - jeśli masz stronę internetową, blog, cokolwiek to możesz to tam wprowadzić.
Jak widać [‘lepszy youtuber’] używa on niestandardowej miniatury do każdego filmu i Ciebie też to będzie czekać ale więcej o tym później.

Do tego czasu (jeśli dodałeś awatar i zdjęcie w tle ), Twój kanał powinien wyglądać lepiej niż ‘zwyklak’. Przejdźmy do następnej części:

Jak tworzyć filmy Youtube - filmiki na YouTube

Nie będę się tym zajmował bardzo szczegółowo - rodzaj edycji zależy od niszy i preferencji widzów Twojego produktu. Niektórzy wolą staranne, dopracowane długie filmy a inni misz-masz z głośną muzyką.

Jeśli chcesz utworzyć kanał vlogowy to musisz mieć aparat który będzie nagrywał nieco lepiej niż ziemniak. W zależności od budżetu możesz wybrać Sony ILCE7SB lub coś tańszego, na przykład Canon PowerShot G7. Pójście do sklepu z elektroniką i poszukanie czegoś co Ci się spodoba będzie spoko opcją, jeśli jednak masz więcej czasu i chęci to radzę poszukać informacji na temat polecanego sprzętu na forach i grupach (np. fb) gdzie specjaliści doradzą Ci jak najlepiej

Ale co, jeśli mamy kanał z kompilacjami? Wróćmy do naszego przykładu. Nisza ‘compilation’jest bardzo, bardzo konkurencyjna. Problemem, który napotkamy jest to, że istnieje już wiele kanałów które wrzucają filmy codziennie (np. Failarmy). Jak więc możemy się przebić? ‘We need to go deeper!! "Fail Compilation” jest bardzo ogólnikowe np. "Winter Fail Compilation" , "Cats Fail Compilation" , "Bike Fail Compilation", "Water Fail Compilations" są nieco mniej konkurencyjne, poza tym sklejenie naprawdę dobrego filmu może pozwolić Ci uzyskać rzeszę fanów i dużo wyświetleń. Bądź kreatywny, to bardzo lubią użytkownicy YT.

Zastanawiasz się skąd brać materiały na filmy? Nie musisz wymyślać koła na nowo, możesz np. z:

- Youtube
- Instagram
- Twitter
- gfycat.com
- giphy

Oczywiście filmy ‘podkradaj’ konkurencji która operuje właśnie na tych platformach – uwierz, będziesz miał z czego wybierać.


Po pobraniu kilku(nastu) klipów możesz zrobić film o długości 6 do 10 minut. Potem musisz zająć się obróbką wideo. Moim ulubionym programem do edycji jest Sony Vegas bo jest dosyć prosty i intuicyjny. Możesz też chcieć poczuć bryzę profesjonalizmu oraz odpowiedzialności i zacząć z Adobe After Effects lub może zejść trochę niżej i zrobić to w… Windows Live Movie Maker. Wybór pozostawiam Tobie. Wytnij najlepsze fragmenty, dodaj fajne, zgrane przejścia i na końcu dorzuć jakąś muzykę.  Wracając do naszego przykładu Fail Compilation - nie polecam umieszczania tam muzyki jeśli jest już dźwięk z prawdziwego wideo (z reguły śmieszniejszy niż muzyka) ale najważniejsze- bądź kreatywny, czasem, możliwe, że dodanie muzyki jeszcze zwiększy potencjał kompilacji. (przykład z YT – Sounds Like Music Compilation) Jeśli uważasz, że Twój film jest gotowy żeby wypuścić go na świat to go wyrenderuj (zawsze oglądaj wideo przed renderowaniem i na bieżąco usuwaj błędy) - Jeśli już wyrenderowałeś film ale zauważyłeś błąd to zrezygnuj z wgrywania go i go popraw. Nic nie jest gorsze niż oglądanie filmu który jest tragicznie zmontowany. To prowadzi do następnego punktu -> Zawsze zapisuj projekt wideo - co jakiś czas aby w razie czego móc wrócić do konkretnego punktu. Tutaj np. After Effect spisuje się idealnie ponieważ sam robi kopie co jakiś czas.


Wysyłanie filmu:

Zanim do tego przejdziemy chciałbym żebyś coś wiedział – clickbaity są spoko jednak nie można z nimi przesadzać bo uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego.

Tutaj polecam plugin TubeBuddy [https://www.tubebuddy.com/] to Chrome, pozwoli Ci to nieco zoptymalizować film pod kilkoma względami. (może być również VidIQ do Chrome)

W tym przypadku użyję ‘Cat Fail Compilation’

Tytuł
Stwórz coś wyróżniającego się, ‘Funny cat compilation’ już nie przejdzie, większą szansę (o dziwo) ma na to ‘"THE FUNNIEST FAIL CAT COMPILATION 2017" (wracając do kreatywności…)

Opis
Naskrob coś na 1000-3000 znaków, postaraj się wrzucić słowa kluczowe na początku opisu ponieważ to zadziała na silnik YouTube podczas wyszukiwania filmów

34ot3t3.png

Przeanalizuj konkurencję i spróbuj zrobić coś, co się wyróżni na jej tle i przyciągnie widzów. Upewnij się także aby dodać więcej słów kluczowych, które pasują do ‘ogólnej’ niszy.
Przykład: hilarious cats, cute cats, funny cats, lmaocats, hilarious kittens, cat fails, cat fail compilation.

Pierwsza część mojego opisu wyglądałaby tak:

"Enjoy these funny cat fails compilation! Whether they are attack you for no reason, fail at jumping or knocking things over! These cat videos are the funniest you will ever see" i tak dalej...

Po napisaniu opisu zawsze wprowadzam zwrotkę dlaczego powinni mnie subskrybować:


Make sure to subscribe and be updated with the best and funniest cat fails, water fail compilations, stupid kids fail videos and much more!
>>>>> SUBSCRIBE HERE : LINK <<<<<<

Nie zapomnij także umieścić na linków do  mediów społecznościowych:
Find us on here:
Twitter: Link
Facebook: Link
Instagram: Link


Takie coś powinno wystarczyć na w miarę okej opis, oczywiście bądź pomysłowy i jak wpadnie Ci ciekawego bądź oryginalnego do głowy to śmiało to tam wrzucaj.

Tagi

Mieszczą maksymalnie 500 liter, bardzo polecam ich używanie. W sumie jest to obowiązkowe, jeśli nie traktujesz YT jako schowka na filmy które pokażesz wnukom. Możesz też skopiować używane tagi z TubeBuddy wzorując się na konkurencji.

t0ncdg.png

Jeśli  bardzo nie chcesz tego robić to wróć do keywordtool.io i tam znajdź nowe słowa kluczowe/tagi. Sprawdź mimo wszystko, czy to pasuje do głównej niszy i dodaj trochę ‘long taili’:
- cats getting owned
- funny cat fail compilation 2017
- cats jumping against the wall
- etc.

Miniatury

Miniatura jest obecnie jednym z najważniejszych czynników w serwisie YouTube.
Zleć komuś wykonanie dobrej (groszowe sprawy) lub stwórz własną. Upewnij się, że jest oryginalna. Przykład:

To wyróżnia się ze względu na zielone „paski”.

f9leg7.png

Ta nie wyróżnia się wcale, a jakość wygląda również dość  słabo

2hn4ytk.png

Jeśli chcesz znaleźć więcej przykładów fajnych miniatur, po prostu przejdź do Youtube i wpisz słowo kluczowe i sprawdź co robi konkurencja. Zauważysz, że w większości mają doskonałą miniaturę w jasnych, przyciągających kolorach. Tego właśnie potrzebujemy, taki efekt "przyciągający wzrok". TubeBuddy ma również generator miniatur w którym możesz wybrać miniaturkę z klatki przesłanego filmu. Jednak znajdowanie się w niszy konkurencyjnej, takiej jak "Fail compilation", nie zapewni Ci tego pierwszego miejsca - musisz użyć jakiejś clickbaitów! Możesz umieścić coś takiego jak prosty ale dobitny tekst i wybierz miniaturkę, która odzwierciedla treść filmu.

Użyj pasujących do siebie kolorów w miniaturach filmów aby uzyskać przyjemny efekt wizualny.

eia4wz.jpg


PROTIP: Utwórz miniaturę i prześlij ją na Imgur. Twoje zdjęcie zostanie umieszczone obok innych, teraz sprawdź czy wyróżnia się na tle pozostałych. Jeśli tak: bardzo dobrze. Jeśli nie wyróżnia się -> Powrót do edytora i poprawki

Youtube zaleca następujące wymiary: 1280 x 720
Sekcja miniaturek jest ogromna więc nie mogę opisać wszystkiego tutaj ponieważ ten poradnik miałby formę PDFa...
Więcej o miniaturkach tutaj [https://www.blackhatworld.com/seo/guide-how-to-start-with-youtube-and-build-up-a-solid-channel.952268]

Monetyzacja - jak zarabiać na youtube


Na ten moment to pominiemy, teraz startujesz więc i tak teraz Ci się to nie przyda.

Dodaj ‘Info Cards’

Już tłumaczę co to jest – uzupełnienie kontentu filmu tak, aby zachęcić użytkownika do oglądania i zwiększyć jakość tego co jest prezentowane, np.:

"Did you like the video? Make sure to give it a thumbs up"
"Subscribe for weekly cat fail compilations!"

Często są widoczne na końcu bądź na początku wideo (zdecydowanie częściej na końcu)

Playlista:
Zawsze dodawaj swoje wideo do playlisty, grupuj je tematycznie. Jeśli nie masz takowej to ją utwórz. Przez to zwiększa się szansa na to, że ktoś obejrzy więcej niż jeden odcinek, podbije Ci czas oglądania i pomoże się wybić wynikach YT.

Rozmawiaj z widzami
Rozpocznij rozmowę z widzami, podbij ‘aktywność’ filmów np.:

"What is your favorite video?"
"Do you also have cats?"
"How many cats do you have at home?"

 

Jak zarabiać na YT - udostepnianie na innych platformach


Udostępniaj film na innych platformach:

25ix63a.png

Staraj się bardzo promować swoje filmy, buduj swoje profile społecznościowe w niszy którą promujesz.
Zawsze powinieneś używać opcji "Share" przy każdym przesłanym filmie. Pamiętaj również o dodawaniu hashtagów podczas promowania filmu na Twitterze lub Instagramie. Pomoże Ci to w pozycjonowaniu bo wszystko przecież teraz opiera się na hashtagach…

Pozycjonowanie filmów Youtube - BlackHat

GSA Blast

Czasem dobrze jest uderzyć w film z GSA, widzę, że  to pomaga mi  z niektórymi filmami ale oczywiście nie ze wszystkimi. 3 tygodnie temu przesłałem film, który dostał blast 2000 linków. Wynik - ponad 200 000 wyświetleń po tygodniu. Teraz to nie zawsze działa i sugeruję, że jeśli nie wiesz co robisz to tego nie rób (ale zawsze możesz spróbować chociaż może to nie przynieść żadnego efektu i spalisz $$$). Blast GSA również podbije wideo w wyszukiwarce Google. Prawdopodobnie nie  przewyższysz #1  "Funny Cat fail compilation" ale może wbijesz się na coś innego.

2465esp.jpg


Czasami kupuję wyświetlenia, uważam, że to nadal działa i zwiększa pozycję w YT. Musisz sprawić, by wyglądało to naturalnie. Powiedzmy, że chcesz kupić 10000 wyświetleń. Aby wyglądało bardziej normalnie  musisz także kupić około 400 ‘lajków’, 50 ‘łapek w dół’, a może 30-50 poleceń niestandardowych. Upewnij się również, że NIE kupujesz wyświetleń ‘Low Retention”. Zawsze idź w kierunku ‘High Retention Views’. Jest to główny czynnik rankingu w Youtube i pomoże Ci się wybić

Monetyzacja - jak zarabiać na filmach Youtube - zarobki na YouTube

Gdy kupujesz wyświetlenia, nie odpalaj od razu monetyzacji. Widziałem kilka osób które dostały bana po zakupie wyświetleń i monetyzacji w tym samym czasie. Także zakupione wyświetlenia nie dadzą ci dużo szekli. Zawsze zostawiam film żeby sobie trochę ‘poleżał’ a kiedy jest boom to wtedy uruchamiam monetyzacje.

wlejyt.jpg
To praktycznie podsumowanie pracy na YT zawierającej ‘setup’ filmu, tworzenie go od zera i promocję.


Jeśli chcesz zyskać jeszcze więcej ‘atencji’ na YT możesz też:

Komentować filmy innych użytkowników ("Great video, i really love..." , "Awesome, i remember back when..." etc)
Subskrybować inne kanały z Twojej niszy, szczególnie te duże. Wtedy będziesz miał pogląd na trendy i nowości, ponadto będziesz mógł rozmawiać z ich fanami. 
Postaraj się skontakować z właścicielami innych, podobnych kanałów i wspierać się nawzajem poprzez promocję i/lub wymianę fanów.
Rozmawiaj z fanami! Odpowiadaj na komentarze, lajkuj, przypinaj je, odpowiadaj na wiadomości – to naprawdę dużo daje.

Jak zoptymalizować film na Youtube:


Linki:
GSA Search Engine Ranker: https://make-cash.pl/gsa-search-engine-ranker-f102/
TubeBuddy https://www.tubebuddy.com/ lub np vidIQ https://vidiq.com/
Keywordy http://keywordtool.io/

 • Super 7
 • Dzięki! 1

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik.  Wiadomo, że pozycjonowanie, dobre opisy etc są bardzo ważne w rozwoju kanału, ale pamiętajmy, że najważniejsze jest to aby robić filmy o tym co naprawdę lubimy inaczej sztuczność szybko wyjdzie na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gabryś napisał:

Fajny poradnik.  Wiadomo, że pozycjonowanie, dobre opisy etc są bardzo ważne w rozwoju kanału, ale pamiętajmy, że najważniejsze jest to aby robić filmy o tym co naprawdę lubimy inaczej sztuczność szybko wyjdzie na jaw.

xD zobacz topkę polskiego yt i napisz to ponownie 

 • Dzięki! 1

Kup miejsce w mojej sygnaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za promowaniem wartościowych treści, a nie byle czego po to by tylko i wyłącznie zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy poradnik . Spróbuję go na swoim kanale . Napisze czy działał ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy poradnik. Chciałbym zacząć robić śmieszne kompilacje i zastanawiam się, jak jest z prawami autorskimi filmów z:

Youtube
- Instagram
- Twitter
- gfycat.com
- giphy

Czy są one objęte prawami autorskimi i czy mogę je opublikować na Youtube bez zgody właściciela filmu?

Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anonimek Doprecyzowując to poradnik okej, ale już jest trochę outdated z uwagi na to, że takiego kanału już nie zmonetyzujesz w sposób zgodny z polityką Youtube. Zostaje Ci jedynie wstawianie w filmie linków do koszulek i innych gadżetów związanych z kanałem, ale monetyzacji na reklamach nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez Muraszczyk
   ROZWIJANY OD 2017 ROKU KOMPLEKSOWY MENTORING SEO/SEM POZYCJONOWANIE - OPTYMALIZACJA - AUTOMATYZACJA LINKOWANIA - RANKERX
   ______________________________________________________________
   - Treść dostosowana do 2020 roku!
   - 20% zniżka na RankerX i inne kody zniżkowe do narzędzi SEO!
   - Aktualna i unikalna lista profili publicznych oraz blogów web 2.0!
   - Omówienie i ocena wykorzystywania wygasłych domen w pozycjonowaniu!
   - Ocena konkurencji i dobór słów kluczowych!
   - Przeprowadzanie poprawnego audytu SEO strony!
   - Linkowanie ręczne w pozycjonowaniu!
   - On-page SEO!
   - Pełne omówienie linkowania automatycznego RankerX (aż 23 strony A4!)
   - Porady dot. zarabiania w modelu CPA!
   - "Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż pozycjonowanie - tematyk!
   - Zniżka na pozostałe mentoringi Get Paid 2.0!
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania Muraszczyka (SEO/SEM/RANKERX)
   PEŁNE OPRACOWANIE METOD POZYCJONOWANIA I AUTOMATYZACJI LINKOWANIA WEDŁUG MURASZCZYKA

     Mentoring jest rozwijany od kwietnia 2017 roku!
   Całość jest zarobkowo dostosowana m.in. do możliwości serwisów:
     | MyLead | Ogads | Lead.Network | Eforsa | —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 315zł (do 11.10.2020, później 399zł)
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl oraz lead.network oraz eforsa.pl!
   _______________________________________________________________________________________________ ... Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )   --> ZADAJ PYTANIE <--   _______________________________________________________________________________________________
  • Przez Harry
   Witajcie,
   w tym poradniku przedstawiam narzędzia wspomagające szukanie domen.
   Wszystkie narzędzia należą do największego polskiego forum o domenach www.di.pl (polecam).
    
   1. Szukanie literówek - www.typo.di.pl
   2. Miksowanie słów -  www.mikser.di.pl
   3. Wyjaśnienie pojęć: cybersquatting, typosquatting, soundsquatting
    
   1. SZUKANIE LITERÓWEK
    
   Super narzędzie do szukania ciekawych literówek znajduje się pod adresem www.typo.di.pl i maksymalnie 10 domen jednocześnie można sprawdzić.
   Przedstawiam teraz literówki dla domeny make-cash.pl wraz z dostępnymi opcjami, żeby pokazać na przykładzie jak to wygląda.
   Ze względu na długość postu wrzuciłem do spoilera dla przejrzystości
    
    
    
    
   2. MIKSOWANIE SŁÓW
   ​Tak jak w przykładzie literówek, tak i w tym posłużymy się gotowym generatorem do miksu słów stworzonym na potrzeby forum di.pl
   Mikser słów znajduje się pod adresem: www.mikser.di.pl
    
   Osoby (i dwie literki) jakich "użyłem" do stworzenia listy będą raczej wszystkim dobrze znane. Także bez obrazy chłopaki - @Ciamciaj i @Wujek Ziemny 
    
   Słowa wrzucone do zmiksowania:
   MCciamciajWujek Ziemny Gotowy miks słów:
   MCCiamciaj.plMCWujek.plMCZiemny.plCiamciajMC.plCiamciajWujek.plCiamciajZiemny.plWujekMC.plWujekCiamciaj.plWujekZiemny.plZiemnyMC.plZiemnyCiamciaj.plZiemnyWujek.pl Jak widać,  miks wyszedł całkiem zabawny w niektórych przypadkach 
   WujekCiamciaj.plZiemnyCiamciaj.pl Polecam te dwa narzędzia gdyż są naprawdę warte uwagi w szczególności jeśli poszukujecie ręcznie literówek 
    
    
   3. Wyjaśnienie pojęć: cybersquatting, typosquatting, soundsquatting, znak towarowy
   Niestety ale jestem zmuszony też wyjaśnić te pojęcia żeby początkujący domainer nie był w plecy z pieniążkami.
   cybersquatting - polega na zdobyciu domeny znanych marek firmowych. Praktyka ta jest piętnowana przez uczciwych i etycznych domainerów.  
   typosquatting - rejestracja domeny łudząco podobnej do jej oryginalnego odpowiednika, np.: mbamk.pl (istnieje portal) czy jedno z bardziej popularnych gogle.com (które przenosi na zaparkowaną gogoe.com). Literówki są bardzo popularne ale mogą być zdradliwe więc ryzykować można dopóki firma się nie odezwie. CO robić gdy się odezwie? Oddać domenę dobrowolnie inaczej odbierze sobie drogą sądową.  
   znak towarowy - zgodnie z postanowieniem Urzędu Patentowego RP znakiem towarowym może być (...) wyraz (...).
   Linki, które wypadałoby odwiedzić przed próbą rejestracji  lub kupna domeny aby się upewnić czy domena (nie)jest znakiem towarowym:
   - Wyszukiwarka Przedmiotów Chronionych (Bazy danych UPRP) (z uwzględnieniem międzynarodowych znaków towarowych ważnych w Polsce)
   - Baza danych znaków towarowych OHIM
    
   Jeżeli ktoś ma pytanie to nie bójcie się ich zadawać.
  • Przez oddawajsanki
   1. Nazwa poradnika/niszy: Netflix 2. Opis poradnika/niszy: Poradnik zawiera informacje jak założyć krok po kroku konto netflix na 30 dni za 0.10zl z karty wirtualnej (jest podane jak pozyskać takie karty za darmo!) Na tydzien można założyć 4-5 kont netflix. 3. Źródło pozyskania: własne 4. Zdjęcia/ dowody: 5. Kontakt: priv na makecash 6. Cena: 50zl 7. Sposób zapłaty: Przelew blik na nr tel.   8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: 
  • Przez oddawajsanki
   1. Nazwa poradnika/niszy: Netflix 2. Opis poradnika/niszy: Poradnik zawiera informacje jak założyć krok po kroku konto netflix na 30 dni za 0.10zl z karty wirtualnej (jest podane jak pozyskać takie karty za darmo!) Na tydzien można założyć 4-5 kont netflix. 3. Źródło pozyskania: własne 4. Zdjęcia/ dowody: 5. Kontakt: priv na makecash 6. Cena: 50zl 7. Sposób zapłaty: Przelew blik na nr tel.   8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: 
  • Przez Ciamciaj
   Instagram bot - bot do Instagrama.
   Poniżej znajdziecie listę darmowych (i płatnych) botów oraz serwisów pomagających zdobywać followersów, tworzyć treści na instragram, rozwijać konta insta.  Boty Instagram to np. aplikacja do nabijania lajków na instagramie, ale też pełne narzędzia do prowadzenia profilu i znajdywania najlepszych hashtagów. Jeżeli czegoś brakuje na liście, śmiało pisz!
   Serwisy i programy umożliwiają automatyzacje Instagram:
   zdobywanie followersów zdobyć lajki na instagramie rozwijanie kont wrzucanie zdjęć planowanie wrzucania zdjęć w późniejszym czasie promowanie stron poprzez Instagram Jeżeli na Twoim celowniku jest
   aplikacja do nabijania lajków na instagramie zdobywanie like na instagrama Programy i boty Instagram
   Jarvee (jak Mass Planner) - najbardziej znany bot aktualnie i jednocześnie najczęściej kupowany. Bardzo dobry na dużą ilość kont jak i małą, mnóstwo opcji dostosowania bota. Wymaga do działania włączonego komputera lub VPS, nie jest to bot przeglądarkowy. Możliwość promowania profili z Instagram oraz kont Facebook, rozsyłania wiadomości na grupach itp. 
   Posiada wszystkie funkcje Mass Plannera, czyli właściwie wszystko co potrzeba do korzystania z Instagram m.in:
   Kolejkowanie i wrzucanie zdjęć na Instagram Follow po filtrach, płci, minimum follow ratio, tagach itp Automatyczny follow back Unfollow równiez z filtrami Like z filtrami Komentarze z filtrami itp Direct Messages - pisanie wiadomości do innych kont Wyszukiwanie hashtagów Korzystanie z proxy, syntaxa Automatyczna weryfikacja kont

   Posiada 5 dniowy darmowy trial!
   Więcej o bocie:
    
   FollowLiker - bot jest bardzo długo na rynku, wiele osób z niego korzysta, jest to nowa odsłona tego bota bo dużych zmianach. Zachwalany przez wiele osób, aktualnie w opcji online (nie potrzeba VPN, proxy itp.). Rozbudowany bot, jednak prosty do ustawienia. Posiada darmowy 7 dniowy trial!
    

   Funkcje:
   follow pod odpowiednie filtry/tagi unfollow z filtrami wrzucanie zdjęć i video like/unlike komentowanie DMs whitelist/blacklist + wiele więcej CENA: od 9$ miesiecznie (posiada 7 dni triala!)
   Skorzystaj z darmowego triala!
    
   Instazood - przeglądarkowy bot, nie wymaga proxy, bardzo dobry na małą ilość kont, na growth dobrego konta, nie na masówke, przy większej ilości nieopłacalny (wtedy cenowo lepiej wychodzi jarvee lub gram multi tool - oba opisane w tym temacie). Posiada wszystkie podstawowe funkcje jednak niektóre dodatkowo płatne. 


    
   Planner postów – możliwość zaplanowania postów Instagram Automatyczna aktywność – aplikacja wykonuje wszystkie akcje jakie może robić normalny użytkownik - follow, unfollow, komentarze, like itp. Zaplanuj aktywność – sami planujemy aktywność, to ile akcji ma wykonywać bot. Instagram widzi program jak zwykłe urządzenie z androidem. Program korzysta z proxy. Wiadomość powitalna Darmowe 7 dni testu programu!
    
    
   NinjaGram (dostepny w SeoTools) - stary bot ale nadal aktualizowany. Wolniejszy niż nowsze boty ale nadal dobry na start. 
   Funkcje:
   Followanie z określonymi filtrami, tagami itp. Unfollow z filtrami (np starszych niż X dni, takich bez follow back) Likowanie z filtrami Komentowanie z filtrami Akceptowanie prośb dododania Monitorowanie tagow, miejsc itp. Wrzucanie zdjec, zmienianie rozmiarow CENA: 28 do 40$

    
   Bot do tworzenia kont Instagram
   Poniżej przedstawiamy cześć z dostępnych w sieci botów do tworzenia kont Instagram, wiele z nich wymaga proxy do masowego tworzenia kont. Jeżeli zastanawiasz się jak masowo tworzyć konta IG to bot jest dobrym wyjściem długofalowo. Jeżeli nie potrzebujesz cały czas dostawy świeżych kont warto zastanowić się czy lepiej nie kupić "Instagram Aged Account", które utrzymują się lepiej przy wielu akcjach na koncie.. 
   iGramTool.com - http://www.igramtool.com/# - 79$, bardzo szybko tworzy konta, wymaga proxy.
   IgCreator - https://rocketr.net/buy/fff12ad6d79e - 69$, wymaga proxy
   Serwisy Instagram
   Grum.co - serwis umożliwiający postowanie na Insta z planowanie do przodu, 3 dni bezpłatne.
   Word Swag App - super apka! Umożliwia łatwe i szybkie tworzenie super postów na Instagram jak największe profile!

   SocialBlade - serwis umożliwiający analizę profili Instagram (oraz twitter, twitch, youtube). Darmowy. Bardzo dobry do badania niszek!

    
   Ink361 - serwis do analizy konta, sprawdzenia co należy i kiedy postować, na co reagują nasi fani. Ma wersje darmową i płatną

    
   Linktree - serwis umożliwiający/ułatwiający wysłanie ludzi z Instagram na większa ilość linków
   Serwis posiada darmową i płatną wersję. Darmowa ma z tego co się orientuje mało ograniczeń. 
   Przydatne jak chcemy z Insta kierować ludzi na strone, fp, do sklepu, bloga itp  
   Gif pokazujący działanie:
    

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .