Skocz do zawartości
VendeN

Promowanie programów inwestycyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Film jest stosunkowo długi, jednak patrząc na niego pod względem dwóch elementów - wypowiedzi ludzi, którzy chwalą działanie platformy oraz informacji o działaniu takiego serwisu, to są to dozwolone, marketingowe działania. Jedynie, gdzie materiał minął się z prawdą to informacja, że "nie było nawet dnia, w którym Bitcoin przyniósł stratę", co nie jest prawdą, lecz biorąc pod uwagę datę publikacji - 2018 rok, być może wtedy było to prawdą. Podsumowując więc - promocja programów partnerskich, w tym programów inwestycyjnych, poprzez wideo na YouTube, jest w pełni dozwolona przez reklamodawcę.

My również w swojej ofercie mamy takie kampanie i cieszą się one dużym zainteresowaniem.

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.

 • Super 1

160068476_400x100(2).png.1d4d13d30f1daf232009fef73eb76f4b.png

Odnośnik do komentarza

@VendeN Nic nie jest czarno-białe, legalne albo nielegalne. Tym bardziej w polskim prawie, gdzie każdy paragraf można interpretować na milion sposobów. Jeśli nie wiesz czy i jak się zabrać do promocji programów na granicy prawa to znaczy,  żebyś ich nie dotykał bo nie wiesz jak, w przeciwieństwie do tego co powiedzą Ci "mentorzy" z sieci afiliacyjnych albo grafik na forach. Ciekawe dlaczego w ostatnim czasie nie przybyło wraz ze screnami zarobków zdjęć aktów oskarżeń z art. 286kk, których przybywa wraz z nastoletnimi earnerami ;)

Odnośnik do komentarza

@Averem 

Współpracuję z kilkoma kancelariami prawniczymi, ze względu na swoje studia + "obeznanie" w internecie. Trafiają do nich dziesiątki osób oszukanych przez ukraińskie kotłownie. Co prawda - odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem, ukaranie tych na górze tak samo. Jednak dojście do afilanta po linku to kwestia wystąpienia prokuratury/policji do sieci afiliacyjnej. W 99% przypadków sieć udostępnia takowe dane i pozostaje udowodnienie w sądzie 286kk. 

"Po pierwsze należy wskazać, że karalnym zachowaniem jest doprowadzenie innej osoby (człowieka, ale także osoby prawnej np. banku) do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Niekoniecznie musi to być mienie tej osoby. Wystarczy, aby ta osoba mogła dysponować tym mieniem." 

"Drugim elementem, który umożliwia zarzucenie przestępstwa z art. 286 § 1 kk tj. oszustwa jest sposób działania sprawcy. Może on polegać na:

 1. wprowadzeniu w błąd – czyli wywołaniu mylnego obrazu rzeczywistości (przekonaniu, że obraz będący przedmiotem planowanej transakcji jest oryginałem namalowanym przez znanego artystę, podczas gdy jest to kopia lub np. przekonaniu przy zawarciu pożyczki o tym, że pożyczkobiorca będzie mógł zwrócić zaciągnięty dług, podczas gdy w chwili zawierania umowy jest już bankrutem i nie ma widoków na jakąkolwiek zmianę swojej sytuacji.
 2. wyzyskaniu błędu pokrzywdzonego – czyli wykorzystanie tego, że pokrzywdzony jest w błędnym przekonaniu co do pewnych okoliczności (np. gdy pokrzywdzony mylnie postrzega sprawcę jako osobę o określonych kwalifikacjach np. lekarza, czy doświadczonego doradcę finansowego, podczas gdy sprawca nie ma w tym zakresie żadnego doświadczenia, a mimo to przyjmuje trudne zlecenie, którego realizacja wymaga kompetencji i doświadczenia, których sprawca nie posiada)
 3. wyzyskaniu niezdolności pokrzywdzonego do należytego pojmowania przedsiębranego działania – czyli wykorzystanie sytuacji, w której pokrzywdzony ze względu na różne przyczyny (np. choroba, wiek, naiwność) nie jest w stanie właściwie zrozumieć swojego działania."

 

 • Super 5
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .