Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

xavkas

Użytkownik
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. nie pieprz głupot, zależy jaka to jest działalność. Jeśli sprzedaż wirtualnych usług lub produktów to jak najbardziej się opłaca i kraj w którym zarejestruje się firmę ma wielkie znaczenie.
  2. Niema takiego.
  3. Zdecydowałem się jednak na sprzedaż tej domeny:
  4. całkiem ładne tam mają prowizje, nie wiedziałem o tym, dzięki.
  5. Mam domenę pod którym jeszcze w ubiegłym roku prężnie działał sklep komputerowy, który w sieci ma ponad 1000 dobrych opinii. Pod tą domeną miał tez certyfikat prokonsumencki. Jak mógłbym to wykorzystać? dropshipping połączony z jakąś siecią afiliacyjną? macie jakiś pomysł ?
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .