Drakoon34

Użytkownik
 • Zawartość

  558
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Drakoon34 wygrał w dniu 15 Czerwiec 2016

Drakoon34 zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

413 Zaawansowany

O Drakoon34

 • Tytuł
  Książę Próżnosci
 • Urodziny 07.12.1996

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Własnej wiedzy i umiejętnościach.

Ostatnie wizyty

3073 wyświetleń profilu
 1. Przecież to przeczy zasadom incognito. Prosisz o niemożliwe.
 2. Nie będziecie robić czegoś w stylu zgłaszanie strony oraz filmów po sprzedaniu jej?
 3. Również skorzystałem, ale jak to typowa cebula uzbierałem 40 ojro i czekam na wypłatę.
 4. Dyskusja

  Kompletnie nic na tym nie widać. Mało tego, powiem, że takie apki to straszne gnioty. Korzystał z ciekawości z kilku i nie licząc ograniczonych ofert to ich działanie jest okropne. Dodając do tego fakt, że dziennie można z 5 centów maksymalnie zarobić bez poleconych.
 5. Ale Ty nie masz syna.
 6. @Excalibur Wyjęte z kontekstu. Czy to ja mówię ludziom, że będą pracować na etacie na swoją marną emeryturę, nazywam ich dziećmi, wywyższam się, bo zarobiłem nie wiadomo ile? Tak zachowują się przegrywy, które potrzebują rzeczy materialnych by podnieść swój poziom wartości. Już tak mam, że piętnuje tego typu zachowania, natomiast nie widzę sensu w Twojej wypowiedzi. Chciałeś mi dokopać? Gdzie napisałem, że jestem lepszym człowiekiem?
 7. Ale ty nie rozumiesz, że nawet jakbyś wrzucił tutaj zarobek miliona złotych to nadal byłbyś januszem? Rzeczy materialne nie sprawiają, że nagle jesteś lepszym człowiekiem. Zwłaszcza, że zarabiasz na hyipach, gdzie byle kto potrafił cokolwiek zarobić. Jesteś zwykłym januszem i nie mów do mnie synu, bo to obrzydliwe. Przydałby ci się powrót do gimnazjum i lekcje czytania ze zrozumieniem skoro nadal nie rozumiesz co do ciebie piszę.
 8. Możesz i zarabiać sobie drobne, mieć te 20 lat na karku, ale mentalnie nadal będziesz niedojrzałym Januszem, który by się dowartościować używa a priori oraz nazywa innych dziećmi. Jesteś typie żałosny jak twoja budowa zdań i gramatyka.
 9. Tak, to ta.
 10. Jakim pesymistom? To są rozsądni ludzie, którzy zarobili tyle pieniędzy, że tyle byś uzbierał na tych swoich hyipach po kilku latach. Myślisz, że wrzucanie takich drobnych i umniejszanie innym podniesie jakoś Twój autorytet? Wychodzisz na mocno niedojrzałego, który ma problem potwierdzić wiarygodność. W większości Twoich wypowiedzi bredzisz od rzeczy, popełniasz błędy gramatyczne i masz problemy ze składnią. W dodatku róbisz kuhwe z logiki. Co jest z Tobą gościu nie tak? Pakuj manatki i zabieraj się z forum razem ze swoimi drobnymi, jeżeli masz gdzieś opinie innych i problemem jest dla Ciebie dowód wiarygodności. Szczerze gardzę takimi jak ty.
 11. Download

  Dokładnie. Sandboxie nie raz mi tyłek uratował
 12. Wcale
 13. Z tego co się orientuje to kosek trzepał hajs na zakazanych frazach jak ty.
 14. Mnie zamiast myśli jak bardzo ciężko jest zacząć dopadają prędzej myśli - od czego zacząć, bo to nie te czasy co kiedyś, że zrobisz konto na facebooku i naciągasz ludzi na sms'y. Zakładam, że 50 tysi.
 15. Ile zbierane?