Drakoon34

Użytkownik
 • Zawartość

  562
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Drakoon34 wygrał w dniu 15 Czerwiec 2016

Drakoon34 zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

417 Zaawansowany

O Drakoon34

 • Tytuł
  Książę Próżnosci
 • Urodziny 07.12.1996

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Własnej wiedzy i umiejętnościach.

Ostatnie wizyty

3207 wyświetleń profilu
 1. Zapowiada się interesująco. Wydajesz się mieć głowę na karku i jesteś bliski mojej maksymy "nie pracuj ciężko a mądrze".
 2. Krótko mówiąc, zdecydowanie warto.
 3. Ile czasu będzie trwała sprzedaż poradnika? O kwestie prawne sobie głowy nie zawracam, bowiem dostajemy stosowne zabezpieczenia i informację o nich od autora tematu, a i mam dobry kontakt z dobrym prawnikiem oraz pomocnym adwokatem. Nasze prawo bez reformy i tak jest już dość dziurawe, a dopóki klient dostaje to czego chce to ryzyko drastycznie spada. Dzięki chłopaki za (imo) rzeczowe recenzje!
 4. Czekam na trochę więcej informacji. Co prawda grosze, ale infantylne wydanie pieniędzy na coś co nie da zysku przez konkurencje mnie zawsze frustruje.
 5. Kółeczka i ogarnięcie nowego hobby. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6796987214
 6. Pytanie

  Adwcleaner, przeczyścić ccleanerem, do tego może aktualizacja addonów i js, flasha etc? Może pomóc.
 7. Przecież to przeczy zasadom incognito. Prosisz o niemożliwe.
 8. Nie będziecie robić czegoś w stylu zgłaszanie strony oraz filmów po sprzedaniu jej?
 9. Również skorzystałem, ale jak to typowa cebula uzbierałem 40 ojro i czekam na wypłatę.
 10. Dyskusja

  Kompletnie nic na tym nie widać. Mało tego, powiem, że takie apki to straszne gnioty. Korzystał z ciekawości z kilku i nie licząc ograniczonych ofert to ich działanie jest okropne. Dodając do tego fakt, że dziennie można z 5 centów maksymalnie zarobić bez poleconych.
 11. Ale Ty nie masz syna.
 12. @Excalibur Wyjęte z kontekstu. Czy to ja mówię ludziom, że będą pracować na etacie na swoją marną emeryturę, nazywam ich dziećmi, wywyższam się, bo zarobiłem nie wiadomo ile? Tak zachowują się przegrywy, które potrzebują rzeczy materialnych by podnieść swój poziom wartości. Już tak mam, że piętnuje tego typu zachowania, natomiast nie widzę sensu w Twojej wypowiedzi. Chciałeś mi dokopać? Gdzie napisałem, że jestem lepszym człowiekiem?
 13. Ale ty nie rozumiesz, że nawet jakbyś wrzucił tutaj zarobek miliona złotych to nadal byłbyś januszem? Rzeczy materialne nie sprawiają, że nagle jesteś lepszym człowiekiem. Zwłaszcza, że zarabiasz na hyipach, gdzie byle kto potrafił cokolwiek zarobić. Jesteś zwykłym januszem i nie mów do mnie synu, bo to obrzydliwe. Przydałby ci się powrót do gimnazjum i lekcje czytania ze zrozumieniem skoro nadal nie rozumiesz co do ciebie piszę.
 14. Możesz i zarabiać sobie drobne, mieć te 20 lat na karku, ale mentalnie nadal będziesz niedojrzałym Januszem, który by się dowartościować używa a priori oraz nazywa innych dziećmi. Jesteś typie żałosny jak twoja budowa zdań i gramatyka.
 15. Tak, to ta.