Id00ser

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Nowy

O Id00ser

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Zarabiam na
  f1f12
 1. I jak tam leci?
 2. jak tam recka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Wie ktoś coś więcej o tych kuponach?
 4. Polecam, wszystko szybko i profesjonalnie
 5. Czym tam handlujecie? Maczetami na homoseksualistów? #sorki za offtop
 6. @[Hybrid1990] Ty chyba nie wiesz o jakich konkursach mówimy, więc zamilcz, proszę
 7. Maciejoss20, nie jestem żadnym jego kolegą. Poradnik dot. konkursów na facebook, a dobrze wiemy ile na tym się robi Dodatkowo, konkurencja wtedy była minimalna, a i nisza jaka była podana była baaardzo hot, więc kasa się zgadzała. Ja rozumiem, że ty nadajesz się tylko do rozszyfrowywania wyimaginowanych teorii spiskowych, a wnioskuje to po tym co piszesz tutaj i na chatcie FS. Przepraszam za offtop edit: @[Maciejoss20] idzie, idzie ale co Ty tam wiesz o subach.
 8. Dodam tylko, że autor czasem sprzedaje perełki za grosze. Kiedyś sprzedawał poradnik z metodą, która jest dosyć na "topie" i ludzie na niej robią po 1-2k dziennie Poradnik tamten kupiłem za 80zł? A to ile odrobiłem to już zostawię dla siebie.
 9. Daj trochę czasu i wszystko sie unormuje
 10. Poradnik

  Gold lead już padło
 11. Jeżeli zespinnowany tekst jest kompletnie bez sensu, to robot google na to patrzy? Ostatnio napisałem sobie ładnego arta, po czym własnie go spinnowałem z 2 razy jakimś darmowym programem z "innego" forum i tekst wyglądał jak nie powiem co.
 12. Pytanie

  Apki, reklamy(fbads), promowanie na własnych fanpejach, spam po grupach postem do konkursu.. Masz takie podstawowe
 13. Edytowałeś czy sam od podstaw robiłeś?
 14. Pytanie

  Zawsze mnie to rozwala na łopatki, jak widze tych spinaczy w internecie xD a w realu to pewnie byś uwagi komuś nie zwrócił (chyba że w grupie z ziomkami to tak). Normalni ludzie na co dzień mają inne problemy, niż wypłacanie liści komuś kto nic Ci nie zrobił, poza tym nienawiść rodzi nienawiść i to przez takich ludzi świat schodzi na psy. Już nie mówię o tym, że męskość nie idzie w parze z ubiorem ps. nie żyjemy w średniowieczuuu