Skocz do zawartości

Alledrogo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Alledrogo w dniu 12 Październik

Użytkownicy przyznają Alledrogo punkty reputacji!

Reputacja

106 Średnio Zaawansowany

O Alledrogo

 • Tytuł
  Poziom 3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. nie trzeba dużo a mało z dużą marżą Nie jest problemem marża 1000% atakując tier 1,2. Im słabszy tier tym marża w dół.
 2. Adriano Italiano może Ty zaczniesz?
 3. Cierpliwość i wyciągane wniosków z popełnionych błędów to klucz - będąc niecierpliwym i nie trzymając się planu kiedyś zawsze doznasz porażki.
 4. Nie ten dział. 0,10gr x 1030 = 103gr = 1zł 3gr Biore!
 5. @Kinga ze Sky-Shop.pl świetnie, to znaczy, że za raz wykonaną integrację i tak obarczacie kolejne osoby kosztami jej "indywidualnego" wdrożenia? Tylko potwierdziłaś Kingo moje słowa, że integracje widoczne w panelu "dla każdego" są najbardziej śmieciowymi i/lub z największą konkurencją :).
 6. Polecam kupować konta zweryfikowane numerem telefonu - z moich testów wynika, że nawet zakup stażowych (ok 1 roku) lecz bez dużej aktywności dziennej/tygodniowej ma tendencję do banów przy spamie/nadaktywności. Te pierwsze wystarczy ładnie prowadzić przez pierwszy tydzień/dwa i stoją do teraz (ponad rok) przy codziennym spamie i braku innych aktywności. Oczywiście bhp zachowane - oddzielne UA i stałe proxy
 7. @Novacash nie bój się, nie pozywali by typka po 2 latach od zaprzestania sprzedaży (2018r), gdyby wcześniej nie wybadali czy im się to opłaca Podobny mechanizm sam stosuję w e-comm -> wyłapuję leszczy, którzy bez zezwolenia używają moich zdjęć produktów (zaopatrują się w tej samej hurtowni) i wysyłam przedsądowe wezwanie do przestania używania moich zdjęć w celach komercyjnych wraz z fakturą za ich użycie. Świetna i bardzo dochodowa niszka, polecam.
 8. Najpierw Piekary Śląskie, teraz Gliwice - zaczynają od śląska Biedny Pan Knot - zabójca smoków czy jak mu tam, kursik sie nie sprzeda XD I pitolenie, że allegro pomogło - na wezwanie właściciela praw do gier/prokuratury musieli udostępnić dane sprzedającego. Jakoś miliard ofert nadal wisi, bo alledrogo ma z tego prowizje. A zagranie właściciela praw aut. bardzo dobre -> odczekał, aż ziomek za niego wygeneruje potężną sprzedaż, żeby potem go pozwać i odebrać wszystko :D.
 9. SkyShop wydał sporo na promocję swojego skryptu w modelu dropa i masę integracji - nie korzystał bym z tego rozwiązania bo jest po najmniejszej linii oporu i dostępne dla szerokiego grona. Ba, rzekłbym nawet, że nie ma co się pchać w hurtownie już z nimi zintegrowane, bo świadczy to o realnej konkurencji. Polecam Woo
 10. Alledrogo

  faaa.png

  to słabo jak na miesięczne zarobki - chyba że piszesz z jeszcze dłuższej perspektywy? Wtedy to już wgl.. Napisz do @skylonesa, lepiej mentoruje i to za darmo, a czasem nawet bota napisze jak powołasz się na Filipa
 11. Alledrogo

  faaa.png

  a dziękuję dziękuję Niestety praktyki podopiecznych Czaq są mi obce dziękuję Ogórze Ricku
 12. Powiesz, że trudnisz się nierządem dla luksusowych sugardaddy, którzy nie noszą gotówki i na plecach masz terminal. Proste
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .