Skocz do zawartości

Arjen

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam, czy próbowaliście kupować linki z facebookowych grupek (o tematyce SEO)? Czy warto w ogóle w tę stronę iść? Jaka powinna być cena, na co patrzeć, o co pytać? Byłbym wdzięczny za wypowiedzenie się PS: Oczywiście chodzi o linkowanie strony głównej, nie zaplecza.
  2. Panowie dziękuję za zainteresowanie tematem, ale chciałem jeszcze doprecyzować. W pierwszych przykładach chodziło mi głównie o to czy jest sens szukać dodatkowych linków na stronie, która już nas "kopnęła". W GSC widzę, że Google zlicza kolejne linki z tej samej domeny, ale metryki na seomastering.com (poprzez ruch wskaźników, pojawienie się w kwfinderze oraz GSC staram się sprawdzać czy moja praca w ogóle coś daje) zareagowały tylko na pierwsze wychwycenie linku. Dlatego zastanawia mnie czy warto na stronie, która daje efekty starać się umieścić link z każdym keywordem. Rozumiem, że jest sens tak długo, aż nie przesadzimy? Jeżeli chodzi o pytania o zaplecze, to przerobiłem ręcznie już z 200 forów i jakieś tam efekty są ( DA 22, PA 24, CF 25, TF 18 ) i pewnie dość duża ilość linków jest mi wybacza przez typ strony (codzienne informację w danej tematyce), ale od pewnego czasu widzę stagnację i brak większego wpływu zewnętrznych linków na metryki oraz pozycję (tutaj o pozycję to się nie dziwie, że jakoś specjalnie nie rośnie, ponieważ strona trzyma 2-5 miejsce). Doszedłem do momentu, w którym trudno jest mi znaleźć wartościowe fora, na których jeszcze nie próbowałem wstawić linka, dlatego pomyślałem, żeby zacząć robić coś w temacie zaplecza i po prostu ładować je poprzez umieszczanie linków na znanych mi już domenach, a następnie przekazywać do mojej głównej strony. Tak jak @Szmigol zauważył, chciałbym to zrobić w miarę tanim kosztem, ponieważ nie jestem żadnym seowcem, a po prostu chcę wypromować swoją stronę, a znalazłem tutaj informację, że raczej nie ma większego sensu wydawać dużej ilości pieniędzy dla jednej strony. Biorąc pod uwagę to, że linkminer oblicza siłę backlinku z mojej strony na ok. 25, teoretycznie powinienem móc wypracować zaplecze z siłą +/- 15 na domenie, więc nie jest źle. Może macie jakąś propozycję rozwiązania mojego problemu albo możecie podpowiedzieć kierunek, w którym powinienem szukać rozwiązania?
  3. Witam, od dłuższego czasu nurtują mnie pewne pytania odnośnie linkowania, byłoby fajnie jakbyście pomogli mi na nie odpowiedzieć ? - Czy wielokrotne linkowanie z tej same domeny daje jakiekolwiek lepsze rezultaty? - Czy linki z tej samej domeny, ale innymi anchorami (na innych podstronach) dadzą dodatkowy efekt dla keywoarda? - Czy różne poddomeny [ np: https://poddomena.blogspot.com/ oraz https://poddomena2.blogspot.com/ ] będą przekazywały oddzielnie moc? Oczywiście, jeżeli będą wcześniej podlinkowane. - Czy tworzenie zaplecza na darmowych zasobach jak: Wordpress, Blogspot ma sens? Chodzi mi tutaj o nie kupowanie indywidualnych hostingów oraz domen, a korzystanie z zasobów stron w/w.
  4. Witam, szukam systemu płatności do witryny internetowej (wszystko na czysto). Główny target to osoby z zagranicy, a usługa to raczej dobro wirtualne (paypal z swoimi sporami odpada). Zainteresowałem się PayU, tylko nie do końca łapię jak to działa, dlatego pytam mądrzejszych od siebie Z tego co zrozumiałem, to korzystając z PayU mamy swoje konto w tym serwisie i jeżeli klient wybierze opcje płacenia, to go prześlę do strony payu i tam ma do wyboru różne metody płatności (w tym z tego co widziałem paypala) i tutaj nasuwają się moje pytania. Czy my musimy posiadać swoje konta w wszystkich opcjach płacenia, które oferuje Payu i po prostu przez Payu synchronizujemy je czy te konta są ich, a oni po zaksięgowaniu płatności aktualizują nam saldo na naszym koncie w Payu? oraz czy jak są tam takie opcje płacenia jak paypal, to mogą mi użytkownicy nadal zakładać spory lub czy możemy niechciane opcje płacenia wyłączyć? Z góry dziękuję za pomoc i jestem otwarty na inne propozycję przyjmowania płatności od ludzi z zagranicy.
  5. Arjen

    Paypal biznesowy, a spory

    Z paysafecard to mój błąd. Myślałem, że mają również swój system płatności. Pisałeś, że sam miałeś problemy z paypalem. Znalazłeś jakieś alternatywy? Głównie chce celować w zagraniczny rynek.
  6. Arjen

    Paypal biznesowy, a spory

    ehh. szkoda, że tak żałosny portfel jest aż tak popularny. Z metodami płatności jak Skrill i PSC też takie jaja się dzieją?
  7. Arjen

    Paypal biznesowy, a spory

    Witam, planuje uruchomić działalność internetową, dla której większość użytkowników używa Paypala. Problem polega na tym, że Paypal ma ten swój system ochrony kupujących, który pozwala na zakładanie sporów i okradanie. Zastanawia mnie jak to wygląda kiedy posiadamy konto biznesowe. Czy wtedy użytkownicy mają możliwość tworzenia sporów? czy jesteśmy bardziej wiarygodni dla paypala? Dużo internetowych sklepów/portali posiada Paypala w swojej ofercie systemów płatniczych, a wątpię, żeby od tak dawali się okraść. Dodatkowo może ktoś podpowiedzieć co trzeba konkretnie podać przy tworzeniu konta firmowego? Dam radę utworzyć takie konto i zacząć konfigurację całego systemu płatniczego na stronie, przed założeniem działalności? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .