Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Jak mądrze zarządzać finansami? Przeczytaj nasze wskazówki na blogu kredytowym


mysc

81 wyświetleń

Wiedza ekonomiczna wielu Polaków pozostawia sporo do życzenia. Dlatego warto ją uzupełniać, zwłaszcza jeżeli rozważasz zakup nieruchomości! Na Blogu Kredytowym znajdziesz informacje, dzięki którym uporządkujesz domowy budżet i przygotujesz się do podjęcia nowych zobowiązań!
 

Edukacja ekonomiczna ma znaczenie!

Nie ulega wątpliwości: wiedza dotycząca zarządzania finansami osobistymi, w tym również produktami kredytowymi, odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdej dorosłej osoby. Jednocześnie… po prostu obecnie nie jest najlepiej. Badania Narodowego Banku Polskiego pokazują, że jedynie 8% Polaków ocenia swoją wiedzę ekonomiczną jako dużą, a większość ma świadomość, że pozostaje sporo do nadrobienia. 

Jednocześnie coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać potrzebę edukacji ekonomicznej. Z badania Warszawskiego Instytutu Bankowości wynika, że 44% Polaków chciałoby poszerzyć swoją wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa, a 33% zamierza skupić się na sprawdzonych sposobach inwestowania funduszy. To pokazuje rosnącą świadomość znaczenia wiedzy ekonomicznej w codziennym życiu, ale również duże zapotrzebowanie na wartościowe materiały.
 

Blog Kredytowy: sprawdzone źródło informacji

Oczywiście wiedza dotycząca finansów musi być przede wszystkim rzetelna. Nie ma tu najmniejszego pola na eksperymenty. Jeśli rozważasz zaciągnięcie kredytu, zwłaszcza kredytu mieszkaniowego, ale również jeżeli chcesz po prostu uporządkować finanse osobiste, odwiedź: https://blogkredytowy.pl/

Serwis prowadzony przez doświadczonego eksperta Kredytowego Michała Dawidowicza zawiera kompletne i darmowe rady, które pozwolą Ci podejmować świadome i odpowiedzialne decyzje. Warto zapoznać się z nim jak najszybciej: w wielu przypadkach nawet drobne zmiany pozwalają w znaczącym stopniu zmienić sytuację finansową.

O czym między innymi przeczytasz na tym portalu?

 • Dowiesz się, czym jest zdolność kredytowa i jak ją poprawić.
 • Poznasz szczegóły programów, które pozwolą obniżyć oprocentowanie kredytów mieszkaniowych.
 • Obliczysz, ile uda Ci się zaoszczędzić dzięki nadpłacaniu kredytu.
 • Dowiesz się, które banki najkorzystniej obliczają zdolność kredytową w przypadku np. przedsiębiorców rozliczających się ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.
 • Poznasz najważniejsze terminy widniejące w umowach i dokumentach bankowych.
   

Zamierzasz wziąć kredyt? Przygotuj się!

Wiele osób zaczyna interesować się stanem swoich finansów osobistych tuż przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny. I nic w tym dziwnego.

Najpierw bank oceni Twoją zdolność kredytową. Obejmuje to analizę Twoich dochodów, wydatków, historii kredytowej oraz aktualnych zobowiązań. 

Warto wcześniej sprawdzić swoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), aby upewnić się, że nie ma tam negatywnych wpisów, które mogłyby wpłynąć na decyzję instytucji. Oczywiście każdy z nas ma znaczny wpływ na wynik kalkulacji. Czasami wystarczy wprowadzić drobne zmiany, np. zrezygnować z karty kredytowej czy limitu w rachunku, aby znacząco podnieść swoją zdolność.

Decyzje podjęte podczas wnioskowania o kredyt są przy tym kluczowe i mogą przekładać się na naprawdę duże różnice w kosztach. Dotyczą m.in. okresu spłaty czy rodzaju rat. Lektura Bloga Kredytowego pozwoli Ci zrozumieć mechanizm działania produktów. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, warto natomiast skontaktować się z doradcą kredytowym. Specjalista wyjaśni wszystkie pojęcia i pomoże w doborze najlepszych rozwiązań. Co najważniejsze: w większości przypadków współpraca z nim będzie bezpłatna!

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .