Skocz do zawartości

CitiKonto i 400zł bonusu po otwarciu rachunku. Sprawdź jak zgarnąć pełen bonus "na czysto"


Rekomendowane odpowiedzi

Cityhandlowy400zbonusu.thumb.jpg.de300f91073f6c878c84bdb23a241ac1.jpg

Kolejna promocja bankowa, tym razem do zgarnięcia 400 zł w ramach otwarcia CitiKonta w banku CitiHandlowym. Nigdy nie oposywałem tego banku, ponieważ jego promocje wykraczały dużo dalej niż możliwości finansowe większości użytkowników forum. Teraz jednak bonusowe 400 zł jest bardzo łatwe do zgarnięcia i możliwe dla większości. CitiKonto stało się tym samym poważnym zagrożeniem dla NestKonta (link: 100 zł w programie poleceń i 400 zł zwrotu za płatności), które było do tej pory jedynym w Polsce darmowym kontem, które nie pobierało żadnych opłat za prowadzenie rachunku i karty bez żadnych warunków.

Link do wniosku

Link promocyjny

lub

czysty link

 

Załóż konto i wyraź zgody na kontakt marketingowy - 25 zł

Zaczynamy, jakże by inaczej od założenia konta. Rachunek można otworzyć w pełni zdalnie poprzez stronę promocyjną. Można też po zapisaniu się do oferty z linku promocyjnego dokończyć proces otwierania konta w dowolnej placówce bankowej. Warunkiem otrzymania pierwszych 25 zł jest wyrażenie zgód marketingowych - i tak naprawdę to wszystko! Premia 25 zł wpłynie do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.

Co jest fajne zgody marketingowe można wycofać na początku następnego miesiąca po założeniu konta bez wpływu na wypłatę premii.

 

Premia za "aktywność" - 125 zł

Licząc od dnia otwarcia konta do ostatniego dnia KOLEJNEGO miesiąca po założeniu konta wykonaj przynajmniej 3 transakcje BLIK na kwotę 300 zł. UWAGA! Może być to nawet przelew na telefon BLIK! Oznacza to, że przelewasz pieniądze znajomemu, który następnie Ci je oddaje, tym samym nie musisz dokonywać nawet zakupów. Oczywiście możesz bez kombinowania normalnie zapłacić wymaganą kwotę w sklepie. Nagroda 125 zł zostanie przekazana najpóźniej na koniec drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Otworzyłeś konto 14 lipca. To oznacza, że na wykonanie powyższego warunku masz czas do końca lipca oraz cały sierpień, czyli ponad 45 dni. Kiedy wykonasz regulaminowe płatności nagroda w tym wypadku zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca czyli najpóźniej 30 września.

 

Premia za przelew wynagrodzenia lub transakcje walutowe w kantorze - 125 zł

Kolejna część premii wymaga przelania wynagrodzenia w wysokości przynajmniej 2000 zł jako wynagrodzenie lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantorze na kwotę również 2000 zł. Według regulaminu banku liczy się szereg wpływów od zwykłej wypłaty, przez wypłaty z tytułu umowy o dzieło/zlecenie, emerytury renty, programy socjalne typu stypendia, 500+ i tak dalej. Prawdopodobnie zakwalifikowałby się każdy jeden przelew zrealizowany przez drugą osobę, najlepiej z konta firmowego. Jednak w wypadku dokładniejszej weryfikacji banku, możesz utracić prawo do premii. Dużo prościej - jeśli nie możesz lub nie chcesz pozwolić sobie na przelanie wynagrodzenia - będzie skorzystać z drugiej opcji czyli wymiany waluty w kantorze.

Po otwarciu konta, można w pełni darmowo, zaledwie paroma kliknięciami otworzyć konto walutowe. Wystarczy zrealizować zlecenie wymiany waluty na kwotę 2000 zł aby otrzymać premię. Załóżmy sobie, że chcemy zrealizować ten warunek jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. W naszym przykładzie chcemy wymienić 1000 zł na euro i następnie zakupione euro natychmiastowo sprzedać za złotówki. W przykładzie na dzień 12.07 taka operacja natychmiastowego zakupu i sprzedaży spowoduje niecałe 7 zł straty na opłacie transakcyjnej. Oczywiście należy dokonać wymiany na odrobinę większą kwotę na przykład 1010 zł aby pokryć spread (opłaty) i jednocześnie spełnić warunek uzyskania 2000 zł. Jeśli nie posiadasz takiej kwoty i chcesz się bawić nie ma problemów. Wystarczy Ci nawet 100 zł, które będziesz wymieniał w tą i spowrotem aż do uzyskania wymaganej kwoty.

Nagroda zostanie wypłacona do końca dnia trzeciego miesiąca po otwarciu konta czyli do końca października dla kont otwartych w lipcu, lub do końca listopada dla kont otwartych w sierpniu.

 

Dodatkowa premia za zrealizowanie warunków - 125 zł

Krótko: jeśli zrealizowałeś warunki zarówno premii za aktywność (300 zł BLIKIEM) oraz premii za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz kolejne 125 zł. 

Premia zostanie wypłacona dokładnie w ten sam dzień, w którym otrzymasz bonus z poprzedniego kroku za wynagrodzenie lub transakcje walutowe.

 

Karta kredytowa i kolejne 200 zł

Istnieje możliwość zarobienia jeszcze więcej otwierając kartę kredytową w CitiHandlowym. W takim wypadku przez kolejne 4 miesiące licząc od kolejnego miesiąca po uruchomieniu karty można liczyć na 1% zwrotu płatności do maksymalnej kwoty 50 zł miesięcznie używając dowolnie wybranej karty przypisanej do konta.

 

Warunki przystąpienia do promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba z pełną czynnością do zdolności prawnych, która od dnia 31 grudnia 2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Pełen regulamin promocji można przeczytać klikając tutaj.

 

Szczegóły CitiKonta

  • 0 zł za prowadzienie konta
  • 0 zł za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi i 0 zł za 4 wypłaty z obcych bankomatów każdego miesiąca
  • 0 zł za 3 przelewy błyskawiczne Elixir każdego miesiąca

Pełna Tabela Opłat i prowizji dla CitiKonta dostępna jest tutaj.

 

Link do wniosku

Link promocyjny

lub

czysty link

Edytowane przez Forsa w sieci
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .