Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio znaczna część użytkowników szukała programu do sprawnej analizy linków przychodzących do strony, ponadto do oceny miejscówek. Część użytkowników polecała jedne czy drugie rozwiązania, darmowe czy też płatne. Ja ze swojej strony polecałem właśnie Clusteric Search Auditor, który w sposób kompleksowy pomoże ocenić nam nasze harvesty, nasze stworzone już linki, a ponadto ma kilka innych bardzo przydatnych funkcji, podczas pracy pozycjonera czy to łajt hat czy black hat. Wybór kapelusza to już wasza wola, ja proponuję stosować to i to.

Samych parametrów oceniających stronę mamy około 100, takich jak widoczność, wiek domeny, indeksacja w google, podlinkowanie, jakość linków, obecność w SM - innymi słowy - nic przed Clustericem nie umknie. Ponadto program ocenia linki w bardzo przystępny sposób stosując tzw reguły, które możemy sobie odznaczyć żeby np program nie sprawdzał strony pod kątem podejrzanego contentu (porno, pedo itd). Sam w sobie soft ma dosyć dobre ustawienia i dla początkujących userów nie zalecałbym grzebania w formułach. Dla zaawansowanych - jak najbardziej, grzebcie!

Ponadto możemy dodać do niego API Majestic, Ahrefs i Moz i np ocenić na szybko 1000 wygaśniętych blogów Web 2.0 pod względem nie tylko PA (nie wiem czemu wszyscy na to patrzą jak na mantrę) ale i innych rzeczy, które nie kłamią. 

Ważnym także elementem jest, że podczas analiz możemy wybrać pożądane branże linków, a także język, co dla osób białokapeluszowych jest niezwykle istotne.

Okno możliwych zadań do wykonania:

dqrrGPY.png

Pokrótce opiszę czym są dane tryby analizy i do czego warto je stosować:

Profil linków / disavow: Program analizuje linki, które do niego wrzucimy (może zassać je GSC + możemy sami dodać) pod kątem jakości miejscówki jak i obecności samego linka. Tak jak napisałem, parametrów jest sporo i raczej program słuszenie wyselekcjonuje najsłabsze miejscówki. Co robimy z takimi linkami? Jeżeli link wygasł - olewamy, jeżeli jest np mocno toksyczny to odkopujemy dane do strony (np w GSA dane czy gdzie indziej) i usuwamy linka lub w ostateczności wrzucamy do disavow - raczej nie polecam bo wiadomo jak to z disavow jest. Są jednak przypadki kiedy disavow może okazać się niezbędny, a użycie go zwiększa pozycje przy odpowiedniej analizie (patrz np kejsy Bartosza Góralewicza)

Lekka, Ciężka- wiąże się z tym jakie parametry dodajemy czy to Moz (lekka), Ciężka ( Moz+Ahrefs+Majestic). Oczywiście Ciężka jest dokładniejsza ale i wykorzystuje więcej mocy obliczeniowej.

Analiza konkurencji: Analizujemy linki konkurencji, program pokazuje nam anchory i dane strony, my wybieramy pożądane miejscówki - Linki importowane z danych premium softu.

Widoczność domeny: Pomaga stwierdzić na jakie słowa kluczowe widoczna jest domena czy to nasza czy konkurencji, a także szacunkową ilośc wejść dziennie na dane słowo kluczowe. Dla mnie rewelacja.

Porównaj widoczność: Porównujemy dwie domeny, co wspólne, co osobne. Dzięki temu możemy zdobyć wiele nowych możliwości keywordowych. Mega przydatne przy większych projektach ale i także zawsze można sobie wyszukać tak nowe nisze na np blogach wieloniszowych.

Wygasłe domeny: Działa na takiej zasadzie, że wklepujemy do tej analizy pożądane przez nas domeny np tworzymy sobie w excelu kombinacje słów:

my/the/a/really/ h@ack/cheat world/engine/blog com/net/org/info a program analizuje wszystkie kombinacje czy strona jest zindeksowana czy ma wiek, linki itd. Tym sposobem możemy znaleźć wygasłe domeny w dosyć prosty sposób o ile mamy do tego wenę.

Potencjalne linki: Służy do analiz harvestu pod względem jakości miejscówki, w zasadzie to samo co Profil linków tylko że bez sprawdzania anchora. Sam intenstywnie używam i bardzo chwalę sobie. 

TIP #1: Warto sprawdzać indeksację w google aby uniknąć zafiltrowanych domen lub przesadnie rozbudowanych z id profilu 3034893489. Wymagane proxy rotacyjne.

Słowa kluczowe: Program potrafi także analizować trudność słów kluczowych i w mojej opinii robi to znacznie lepiej niż Keyword Revealer, Moz, Long Tail Pro, Market Samurai czy inne tego typu softy. Z moich testów wynika, że program dzięki możliwości podpięcia API a także kompleksowej analizie ocenia konkurencję dużo dokładniej, a to dlatego, że większość hamerykańskich softów bazuje na Mozie więc siłą rzeczy wyniki, które udostępniają amerykańskie softy mają się do realiów tak jak kopulacja do dmuchanej lali. Trzeba także pamiętać, że na najmocniejszych branżach strony rzeczywiście mocno ukrywają linki i program nie jest w stanie zobaczyć czy te linki są na 100% ukryte. To tylko program, pamiętajcie.

Audyt onsite: Program pokazuje nam błędy w strukturze technicznej strony, typowy program do audytu - To źle, tamto poprawić. W mojej pracy całkiem przydatny, głównie na fakt, że można wyeksportować dane, ściągnięte urle, a ponadto przejrzyście pokazuje problemy. Osobiście używam pomocniczo do innych programów tej funkcji, bardziej eksploatuję Clusterica do szukania miejscówek.

rnfUOdR.png

Dane z SC: Pozwala przejrzeć dane analityczne i błędy indeksowania w znacznie bardziej przystępny sposób z możliwością ich głębszej analizy.

Zbieranie danych kontaktowych: Prowadzisz firmę? Chcesz docierać do klientów bezpośrednio? Nic prostrzego. Robisz harvest zainteresowanych firm, wrzucasz do clusterica, a on wyciąga nam maile, numery telefonów i wszystkie inne dane kontaktowe. Zaoszczędza sporo czasu. Miałem całkiem niedawno 4k stron do skontaktowania się w sprawie współpracy, szukanie samemu danych byłoby tragicznie nudne, Clusteric wydobył mi około 1,5k maili (Co było dalece wystarczające), co znacznie przyspieszyło mi pracę.

W tym tygodniu ukażą się jeszcze artykuły na temat obsługi funkcji:

 • Profil linków / disavov
 • Analiza potencjalnych linków

Jeżeli ktoś chce mogę pokazać pracę w innym trybie, pod warunkiem, że to nie będzie zachcianka jednej osoby.

Będzie także kilka podpowiedzi co zrobić aby nasze analizy miały naprawdę sens, dlaczego tak a nie inaczej. Generalnie pamiętajcie, że nic nie zastąpi mózgu i analitycznej oceny sytuacji. Wersja Własny Biznes na początek wam wystarczy chyba, że chcecie analizować po 10kk miejscówek miesięcznie aczkolwiek jak ktoś ma takie przerobowe moce to nie ma co analizować, trzeba linkowac ile wlezie :lol: Częśc osób ma także soft SEO Odkurzacz więc może uzyskać dzięki temu sporą zniżkę, 

Link do zakupu programu z refa: Clusteric Search Auditor

Link czysty: Strona softu

W przypadku ewentualnych problemów, dla osób zarejestrowanych z refa mogę pomóc na PW. Jeżeli ktoś ma doświadczenia i pytania zachęcam do zadawania ich tutaj, chętnie odpowiem lub autorzy programu jeżeli będą pytania skierowane do nich.

Jeżeli chcecie oceny softu jako forma recenzji to dałbym poniżej:

Przydatność 5/5 - Chyba nie muszę już wyjaśniać dlaczego.

Niezawodność 4,3/5 - Tak jak mówiłem to program, a nie ukryci w środku hindusi, którzy analizują strony na szybko. Program czasami się myli przy doborze.

Interfejs 4.5/5 - Kilka zmian zasugerowałem autorom, które to poprawią. Generalnie raczej prosty w obsłudze, w końcu po polsku, wszystko jest wyjasnione. 

csa_500x80.png

 • Super 2

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług! lil post

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clusteric-macos.png

Drodzy Użytkownicy i Zainteresowani,

Miło nam poinformować, że po długich przygotowaniach... mamy wersję narzędzia dla macOS!

Jest ona już dostępna w wersji BETA - mamy nadzieję, że bez wielu bugów. :)
System licencji pozostaje bez zmian, więc jeśli tylko macie aktywny dostęp do aktualizacji, możecie rozpocząć pracę na macOS już teraz.
Więcej na ten temat i link do pobrania instalatora.

Od teraz nasza uwaga skupia się na dalszych pracach rozwojowych. :)

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny zdarzają się... raz w roku! Zapraszamy do naszej oferty na Black Friday/Cyber Monday! :)
Jeśli jesteś już naszym Użytkownikiem, powinieneś otrzymać informację o promocji dla przedłużających dostępy (nie ma? -> napisz do nas :) ).

search_auditor_50_50.png

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji :)

Szkoda, że pod linux'a nie ma pakietu...

 • Dzięki! 1

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zgarnąłem Clusterica, bo czas SEO Odkurzacza zluzować w pewnych zadaniach :)

 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zainwestowałem w ten soft. Dużo sobie po nim obiecuje :)
Szkoda tylko, że akurat dziś gdy miałem do niego dosiąść są prace uniemożliwiające korzystanie z niego. Jutro odbijemy :)

 • Super 1
 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2017 o 23:27, Zielon napisał:

Szkoda tylko, że akurat dziś gdy miałem do niego dosiąść są prace uniemożliwiające korzystanie z niego. Jutro odbijemy :)

My też się bardzo ucieszyliśmy gdy okazało się, że dostawca migruje serwery w Cyber Monday wieczorem. :)
Pocieszające jest to, że skończyli o 2:35 w nocy, a nie o 6:00 jak pisali, więc można było wcześniej rozpocząć pracę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz Clusteric Auditora na ekranie o dużej rozdzielczości (Windows)? Od teraz możesz włączyć skalowanie interfejsu, by poprawić jego czytelność. :)
Zastosowanie opcji wymaga ponownego uruchomienia programu.

skalowanie.png

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clusteric_webinar_lp_600x600.gif

Serdecznie zapraszamy na webinar "Clusteric - link prospecting", w czasie którego opowiemy o tym, w jaki sposób selekcjonować najlepsze miejsca do prowadzenia działań marketingowych.
Nasze wirtualne spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek (12. stycznia) o 13:00.
Proszę odwiedź poniższy link, by zarezerwować miejsce na prezentacji:

https://events.genndi.com/register/169105139238470425/2917bec782


Planujemy również nagranie prezentacji i udostępnienie jej Użytkownikom.

Edytowane przez CLUSTERIC
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Webinar już za nami, dziękujemy wszystkim Uczestnikom! :)

Zapraszamy do oglądania zapisu prezentacji (w opisie filmu na YT macie klikalny spis treści i link do artykułu, który uzupełnia tematykę webinaru):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nowy webinar - już w środę o 14:00.
Pokażemy tryb analizy profilu linków i przedstawimy Wam nową funkcję - obszerne raporty PDF dla wspomnianego trybu.
Tutaj możecie zarezerwować miejsce na spotkaniu:
https://events.genndi.com/register/169105139238470425/2d109367cb


clusteric_webinar_backlink_audit_zaprasz

Edytowane przez CLUSTERIC
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania. W opisie na YouTube znajdziecie klikalny spis treści.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14. czerwca cały świat żyje piłką nożną.

Już o 20:00 Wicher II Kobyłka zmierzy się z Rządzą Załubice w warszawskiej klasie B. 26bd.png26bd.png26bd.png
I jeszcze jakieś mistrzostwa startują podobno... 1f609.png

My też haratamy i z tej okazji mamy dla Was podwójną promocję - skorzystajcie z niej do 19. czerwca!


30promo_haratanie.png

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z promocją, jaka zdarza się raz w roku!
Mamy 50% zniżki na nowe licencje i dodatkowe miesiące w gratisie dla użytkowników premium (promocja dostępna bezpośrednio w przedłużeniu).
Nie przegapcie :)

search_auditor_50_50.png

 • Super 1
 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez Ciamciaj
   Narzędzie do SEO zarzuciło dobrą promocje, więcej o clusteric tutaj: 
   https://clusteric.com/pl/clusteric-2018-black-friday-cyber-monday-seo/
  • Przez linkshop24
   Witam,
   Wykonam pozycjonowanie stron, optymalizację oraz audyt seo.
   Oferuje pozycjonowanie ogólnokrajowe, lokalne i tzw. "long tail". Optymalizacje przeprowadzam sam na serwerze, lub też podaję wytyczny, które należy wprowadzić na stronie. Audyt seo odbywa się na całej domenie.
   Posiadam doświadczenie od 2008 roku, w tym 2 letnie na rynku amerykańskim.
   Zapraszam do współpracy.
   Pozdrawiam
  • Przez tomaszkieszkowski
   Zlecę pozycjonowanie strony internetowej.
   Interesuje mnie wypozycjonowanie na 1 kartę google. 
   Proszę o wiadomość tutaj, pw lub kom. 795-602-271
  • Przez Skipi
   Bardzo często początkujący pozycjonerzy i webmasterzy zapominają o tym (lub w ogóle nie wiedzą!) jak duże znaczenie ma przeprowadzenie audytu swoich stron. Dlaczego to tak istotne? Audyty SEO mogą pomóc w zaoszczędzeniu budżetu na reklamę i w osiągnięciu dobrej widoczności strony w wynikach wyszukiwania.
   Analiza strony składa się z dwóch elementów:
   Audyt! Może to być lista punktów i pod ich kątem sprawdzana jest strona. (Polecamy uwadze checklistę seo). Audyt można spróbować częściowo przeprowadzić samodzielnie, zwłaszcza te bardziej ogólne punkty.
   Ekspertyza. Tutaj już potrzebne jest doświadczenie, gdyż odpowiada ona na bardziej specjalistyczne i wąskie pytania. Na przykład takie jak:
   optymalizacja wewnętrznego linkowania? z jakiego powodu strona trafiła pod filtr i jak z niego wyjść? jak poprawić strategię rozwoju strony tak, aby przyciągnęła ona więcej użytkowników? dlaczego pozycje na zapytanie: kupić zegarek spadły, a dla drugich fraz kluczowych pozostają bez zmian? Celem obu punktów - audytu i ekspertyzy jest rozwiązanie wspólnego zadania - poprawienie jakości strony, otrzymanie więcej przejść i poprawienie widoczność strony w wyszukiwarkach.
   Dlaczego audyt seo jest ważny? 
   Audyt Seo pozwala znaleźć potencjał jaki leży w danej stronie internetowej. Zalecamy, aby każdy przed rozpoczęciem pozycjonowania przeprowadził taką analizę. W razie wątpliwości, ekspertyzę możecie pozostawić specjalistom, a teraz spróbujcie samodzielnie przetestować swoją stronę i odpowiedzieć na pytanie, na ile jest gotowa by uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarce.
   Co trzeba sprawdzić przeprowadzając audyt?
   Niestety, punktów, na które należy zwrócić uwagę jest dużo i tu możemy wymienić tylko te najistotniejsze aspekty.
   Tematy, które koniecznie powinny zostać poddane naszej analizie:
   jaka jest widoczność strony w wyniku wyszukiwania? czy tytuły stron są prawidłowe utworzone? czy i jak stosowane są nagłówki H1 - H6? trafność i perspektywiczność fraz kluczowych czy grafika, animacja nie przyczyniają się do spowolnienia ładowania strony? czy strona jest przejrzysta dla robotów Google? i czy ładuje się odpowiednio szybko, a jeżeli nie, to co powoduje opóźnienia? Pełna lista zagadnień niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia audytu jest długa, a pominięcie jakiegoś punktu może przynieść nieprzyjemne w skutkach konsekwencje. Dlatego przygotowaliśmy instrument, który ma na celu wesprzeć użytkownika podczas samodzielnego audytu. Zachęcamy do skorzystania z naszej checklisty SEO. Dzięki niej wpłyniesz na optymalizację strony internetowej i sprawdzisz, czy jest już gotowa do optymalizacji.

   Checklista SEO podzielona jest na 6 zakładek - każda z nich dotyczy osobnego i ważnego zagadnienia! Są to Analiza słów kluczowych, Struktura serwisu, Audyt techniczny, Treść, Linki i Aktywność w sieciach społecznościowych. Razem tworzą one ogólny obraz tego, na ile dany serwis jest przygotowany do pozycjonowania i jakie ono może przynieść rezultaty. Skala pokazuje też w procentach ile wymogów odpowiedniej optymalizacji spełnia strona dla każdej z zakładek.
   Jeżeli nie jesteś pewien jakiegoś zagadnienia praktycznie na każdym kroku podawane są podpowiedzi i wskazówki czego dany punkt dotyczy

   To urządzenie, które pomoże w masie informacji i wytycznych nie pominąć najistotniejszych kwestii! Zwróć szczególną uwagę na kategorie: Analiza słów kluczowych, Struktura serwisu i Treść. Są to bowiem podstawowe aspekty, które powinien spełniać serwis przed rozpoczęciem zdobywania linków. Z analizą danych punktów, w większości, poradzi sobie nawet początkujący webmaster.
   Co po audycie?
   Ważne jest, aby audyt nie był tylko zapisem uwag i zaleceń, ale by stał się podstawą do wprowadzenia zmian i usprawnień strony, co przełoży się na zwiększenie ilości wejść z wyników wyszukiwania, czy na uzyskanie wyższych pozycji strony na określone słowa kluczowe. Zdarza się, że pierwsze efekty po przeprowadzonym audycie widoczne są już po kilku tygodniach, choć zwykle trzeba czekać trochę dłużej.
   Podsumowanie
   Odpowiednie zoptymalizowanie strony internetowej ma ogromny wpływ na jej widoczność w wyszukiwarkach. Analiza strony, która da nam odpowiedź na to co jeszcze należy poprawić w naszym serwisie to proces dosyć skomplikowany, a ominięcie nawet jednego elementu może nieść za sobą poważne konsekwencje. Wszystkie aspekty są ważne, aby mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby wujek Google mógł docenić nasz trud/ I na pewno to zrobi, jeżeli odpowiednio zbadamy stan naszej strony. Czy warto dokonać tego trudu? Na pewno tak! Przygotuj się, sprawdź, czy Twoja strona jest gotowa do pozycjonowania, zwiększ jej dotychczasowy ruch i skorzystaj z naszej checklisty SEO!
   Źródło: https://www.seopilot.pl/subscribe/samodzielny_audyt_seo.html
  • Przez s_matysik
   Wykonamy szczegółowy audyt SEO/SEM który pozwoli poznać obecny stan strony w internecie oraz pomoże w ustaleniu i wdrożeniu zmian poprawiających stronę.
   Wykonamy szczegółowe raporty dotyczące optymalizacji, błędów kodu, profilu linków, sygnałów o marce, opinii, widoczności strony, konkurencji.
   Dlaczego warto wykonać audyt SEO/SEM:
   Przybliży obecny stan widoczności strony/rozpoznawalność brandu w internecie Wskaże błędy techniczne i optymalizacyjne przez które mogą być przyczyną słabego rankowania strony Wyjaśni przyczyny spadku strony w wynikach wyszukiwania Wdrożenie wskazówek z raportu pozwoli na wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania Kontakt:
   adres e-mail: biuro@levelrank.pl
   tel. 579077128
   Więcej informacji na stronie: http://levelrank.pl/audyt-seosem/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .