Skocz do zawartości

Coinjanitor.io - Wykorzystanie siły starych kryptowalut?


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Garść informacji jakie znalazłem.

CoinJanitor to projekt, którego celem jest uwolnienie wartości tkwiących w monetach zakończonych niepowodzeniem. 

Kiedy nowa moneta jest wprowadzana na rynek, jej twórcy i społeczność intensywnie pracują nad jej sukcesem. Próbują wyróżnić swoje projekty, aby znaleźć niszę na rynku, zebrać największą bazę, jaką są w stanie  oraz wdrożyć koncepcję, która czyni je wyjątkowymi. Niemniej jednak twórcy oraz ich społeczności często nie osiągają zamierzonych celów. Po pewnym czasie monety te nie trafiają na giełdy i idą w zampomnienie. Użytkownicy, społeczności i twórcy pozostają natomiast w posiadaniu monet, których nie mogą realnie wykorzystać do zakupu towarów lub usług, a w wielu przypadkach nie mogą w ogóle handlować, ponieważ zwyczajnie zostały one porzucone. 

Pomimo niepowodzenia monety, kryjący się za nią kod, wszystkie dane, które są z nią związane, jej atuty marketingowe, a co ważniejsze cała społeczność projektu nadal ma olbrzymią wartość. Do tej pory odkładaliśmy tę wartość na bok, wyrzucając te monety i oznaczając je martwą etykietą. Monety nie mogły być przedmiotem handlu a ceny stawały się znikome. A Gdybyśmy mogli znaleźć sposób na uratowanie ich wartości i połączyć wszystkie te społeczności w jedną monetę? Być może wtedy będziemy w stanie osiągnąć efekt domina, którego nie udało się osiągnąć w przypadku każdej z tych monet z osobna, co pozwoliłoby wielu cieszyć się wartością kryjącą za ich aktywami. To właśnie zamierza uczynić CoinJanitor. Poprzez połączenie społeczności i wykorzystanie ich zasobów zrealizujemy zamierzony efekt:

CN03AtL.jpg

DATA ROZPOCZĘCIA ICO: 1 maja 2018 r. - 31 maja 2018 r. 


SVKMMQQ.jpg


LINKI:

Strona: https://www.coinjanitor.io
Telegram: https://t.me/CoinJanitor
Biała Księga: https://www.coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/03/CoinJanitor-White-Paper-v4.5.pdf
Onepager: https://www.coinjanitor.io/wp-content/uploads/2018/02/CoinJanitor-Two-Pager-Landscape-Light-v3.pdf
Twitter: https://twitter.com/CoinJanitor
Facebook: https://m.facebook.com/CoinJanitor-201490483964845/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXkaiV83H3gHy5DomxoZvGA


UWIĘZIONA WARTOŚĆ?

Mówimy o wartości uwięzionej w nieudanych projektach, ponieważ ludzie zainwestowali w te projekty czas, pieniądze, moc obliczeniową i inne zasoby. Inwestycja ta nie doprowadziła do osiągnięcia zamierzonych celów, ale do stworzenia społeczności, która była zjednoczona w dążeniu do określonego celu. Nieosiągnięcie go nie eliminuje jednak wartości projektu, choć ją osłabia. Kiedy wartość projektu redukuje się do pewnego punktu, niewidzialna ręka rynku odsuwa cały projekt w niepamięć. Wraz ze spadkiem popytu na te waluty spada ich cena oraz zdolność ich użytkowników do wymiany na bardziej wartościowe monety po dowolnym kursie wymiany. Proces ten skutecznie wytrąca zarówno użytkowników, jak i wiele korzyści dla całego rynku, zamrażając w ten sposób wartość, którą stworzyli, w sposób uniemożliwiający przywrócenie jej do obiegu.


TZOAG05.jpg



W jaki sposób CoinJanitor może z powrotem odzyskać i przenieść tę wartość na rynki?

CoinJanitor uwolni tę uwięzioną wartość przy użyciu sił natury ekonomii i podstawowego narzędzia, jakim jest token CoinJanitor. Będziemy to czynić w pięciu głównych krokach:

1.) Mapowanie rynków kryptowalutowych w celu sprawdzenia, gdzie znajdują się te monety, które zawiodły. Opracowaliśmy własną definicję tego, jak wygląda zawalona moneta, biorąc pod uwagę różne parametry. Nieudane monety definiujemy w następujący sposób: Monety PoW - głównie - które zostały wprowadzone na rynek ponad 2 lata temu, nie są przedmiotem obrotu na giełdach i mają limit rynkowy niższy niż $50,000 USD.

2.) CoinJanitor wybierze te monety, które zgodnie z naszymi działaniami analitycznymi można zdefiniować jako te które nie powiodły się. Będziemy komunikować się z twórcami i społecznościami tych projektów, aby stworzyć program wykupu i umożliwić twórcom przeniesienie dostępu do GutHub i innych repozytoriów kodu. Program wykupu będzie miał określony termin i będzie realizowany wyłącznie za pomocą tokena CoinJanitor. Zapobiegnie to powstawaniu mechanizmów pompowania i zaniżania cen oraz innych rodzajów spekulacji. Wykorzystanie tokena CoinJanitor zapobiegnie sytuacji, w której projekt stanie się de facto usługą wymiany monet, które w przeciwnym razie nie byłyby wymienialne.

3.) Po zrealizowaniu programu wykupu, CoinJanitor przystąpi do wyeliminowania - spalenia - wszystkich monet, które kupił.

4.) Następnym etapem jest likwidacja łańcuchów blokowych należących do projektów, których wartość została w nich zakotwiczona.

5.) Ostatnim etapem procesu CoinJanitor jest zorganizowanie i upublicznienie wszystkich istotnych kodów, repozytoriów GitHub, danych i innych istotnych informacji na temat tych projektów. Każdy kod zostanie przekształcony w otwarty kod źródłowy, dostępny dla społeczności do wykorzystania w innych projektach. Dane będą zorganizowane i udostępnione w formie narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji użytkownikom w przyszłości.


CoinJanitor to wieloetapowy projekt, którego pierwszym zadaniem będzie transfer wartości zakotwiczonych monet. Nasz zespół zaprezentuje i wdroży kolejne narzędzia w oparciu o dane, które będziemy przetwarzać w trakcie naszej pracy w celu przywrócenia marnowanej wartości na rynkach. 


Członkowie społeczności JointJanitor skorzystają na tym, że będą częścią rozwijającej się gospodarki łączącej społeczności w celu osiągnięcia efektu sieci, którego same nie są w stanie osiągnąć.
Rynki kryptowalut skorzystają na ograniczeniu zjawiska rozmycia rynku i powrotu wcześniej ujętej wartości.
Użytkownicy martwych monet, będą mieli możliwość przekazania  zablokowanej wartości nieudanego projektu i dołączą do większej sieci, która ich zintegruje.
Twórcy oraz współzarządzający skorzystają na stworzeniu niespotykanego dotąd pomysłu w obszarze kryptowalutowym, który będzie niósł wartość dodaną łącząc pod jednym parasolem społeczności wszystich monet zakończonych niepowodzeniem.

  • Szczegóły dotyczące tokena CoinJanitor
    Token CoinJanitor jest tokenem ERC20 w łańcuchu blokowym Ethereum.
    Symbolem tokena jest JAN.
    Łączna dostawa tokenów CoinJanitor wyniesie 100 000 000 JAN - sto milionów.
    Publiczna sprzedaż żetonów CoinJanitor rozpocznie się 15 marca 2018 roku i zakończy 15 kwietnia 2018 roku.
    Dystrybucja w tokenach będzie następująca:


50% będzie sprzedawane publicznie.
30% zostanie zatrzymanych na zakup nieudanych monet.
11,25% jest zarezerwowane na rabaty oraz dla innych usługodawców.
8,75% zostanie rozdzielone pomiędzy członków zespołu i zamrożone do początku 2019 roku.

Logo:

xgNQM4Y.jpg

Edytowane przez szalon
Odnośnik do komentarza
  • Polecana zawartość

    • Poradnik podatkowy - jak rozliczać się z pieniędzy zarobionych przez Internet bez DG?
      Zarabianie w Internecie wiąże się z koniecznością płacenia podatków - a rozliczanie się z urzędem skarbowym nie jest jednoznaczne i proste. Prawo podatkowe w Polsce jest nieujednolicone - co oznacza, że każdy urząd skarbowy może mieć inne interpretacje. Sprawdź jak się za to zabrać!
        • Lubię to!
        • Super
      • 12 odpowiedzi
    • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
      Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
        • Super
      • 3 odpowiedzi
    • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
      Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

      Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
        • Super
      • 7 odpowiedzi
    • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
      W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

      Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
        • Super
      • 2 odpowiedzi
    • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
      Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
        • Dzięki!
        • Super
      • 13 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .