Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

KryptoHyip

Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Założyłem dziennik aby pokazać że niechlubny i negatywnie odbierany temat HYIP nie jest wcale taki zły. 

Tym dziennikiem będę chciał pokazać, że nie trzeba być "naganiaczem", można zarabiać bez polecania oraz kłaść się spać bez wyrzutów sumienia, jeśli ktoś dołączy z reflinka. 

Jeśli chodzi o reflinki, to do każdego programu obieram strategię i zakładam, że nie będę miał żadnego poleconego.

Dlaczego ? To pozwala mi pozwala mi działać według określonego z góry założenia, a jeśli trafi się zarobek z refa jest to dodatkowy bonus. 

Zasada jaką się kieruję jeśli chodzi o polecanie, to staram się utrzymywać wąskie grono ludzi z którymi utrzymuję kontakt i zazwyczaj oddaję pierwszą prowizję jaką dostanę z polecenia.

Czy można zarabiać na hyip ? W tym dzienniku postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. 

Ten temat zakładam żeby pokazać ze można zarabiać na takich programach i jak minimalizować ryzyko. Tematem interesuje się ok 2 lata od ok roku inwestuje i wychodzę na plus, tutaj będę prowadził dziennik w celu podsumowania. Czym kieruje się podczas wyboru programu ?
1. Czego dotyczy jaka jest filozofia.
2. Kiedy wystartował, czy jest znany admin.
3. Potencjał ,popularność 
4. Sytuacja na rynku, nastawienie inwestorów.

W przeszłości dlaczego traciłem ? Głównie dlatego ze nie miałem strategii, nie sprawdzałem programu czego dotyczy albo wchodziłem za późno. 

Wraz z grupa znajomych uzgodniliśmy ze jeśli ktoś poleca program oddaje swoją pierwszą prowizje co to oznacza w praktyce ?
Że osoba polecająca szuka projektu który pochodzi jak najdłużej, ponieważ zarobek z prowizji ma dopiero przy następnej wpłacie poleconego co pozwala starannie dobierać program. 
Dla osoby wchodzącej z refa oznacza ze w pierwszym dniu działania odzyskuje nawet 10% inwestycji co pozwala zminimalizować ryzyko. 

Strategia inwestycji i zasady jakimi się kieruje.
Główna zasada nie wrzucam całości gotówki w jeden program, dążę do odzyskania wpłaconej gotówki każdy program traktuje jako schemat ponzi bez względu czego dotyczy. Jeśli inwestuje w kryptowalutach celem jest powiększenie ich ilości nie przeliczam tego na dolary. 

Mam dwie strategie inwestowania :
Reinwestowanie- jeśli widzę potencjał w projekcie reinwestuje każde dzienne naliczenie co pozwala na uzyskanie dużej kwoty inwestycji przy niskim wkładzie ( magia procentu składanego i tzw efekt kuli śnieżnej)

Wypłacanie- wpłacam dana kwotę i każdego dnia wypłacam zarobek aż do momentu wypłacenia wkładu. Mniejszy zarobek niż w 1 strategii ale większe bezpieczeństwo i szybsze odzyskanie wkładu. 

czasami łącze obie strategie ale to zazwyczaj w późniejszej fazie projektu gdy odzyskam wkład. 

Nie inwestuje w duża ilość programów, idę na jakość nie ilość, wychodzę z zasady ze lepiej stracić okazje na zarobek niż zaryzykować i stracić. 

W czym obecnie działam? 

Bizzilions

Plus Token

SCF

Cloud token

Arbistar 2.0

World Way Capital

Finastone

Bittradex

Jednocześnie prowadzę dziennik o tej samej tematyce z takim samym tytułem od 03.05.2019r na konkurencyjnej stronie ( z oczywistych względów nie mogę podać nazwy strony) i po rozmowie z adminem dostałem informację, że mogę prowadzić ten sam dziennik na obu stronach.

Przed komentarzem prosiłbym o zapoznanie się z całym tematem tam opisanym, to pozwoli odpowiedzieć na kilka pytań i bardziej zrozumieć wątek. 

Jak znaleźć dziennik ? Wystarczy w google wpisać nazwę tego tematu. 

Dlaczego założyłem tutaj wątek ?

Lubię dyskutować na takie tematy, poznawać nowe osoby i wymieniać się opiniami i przemyśleniami. Nowa strona, nowi ludzie, nowe możliwości :)

Oczywiście zapraszam do komentowanie i śledzenia wątku ;)

 • Super 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Bizzilions? Długo pociągnie? ;) Wyplaciles już więcej niż 100% zysku z niego ?


ffb52a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja zrobiłem 2 depozyty po 0.1 BTC jeden zakończyłem i wypłaciłem wkład plus zarobek (0.18 BTC) ten drugi mam do 17 czerwca ( wypłaciłem do tej pory 0.12 BTC).

Dodają ciągle to nowe plany, program wygląda dobrze coraz więcej depozytów ale ja odpuszczam, przeczuwam korektę na btc i całym rynku kryptowalut a to może negatywnie odbić się na projekcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World way capital - 8 czerwca ma być konferencja tym razem w Rzymie, zaczyna się ekspansja na Europę czego się spodziewałem.

Co to oznacza i jak zagram pod to wydarzenie ?
Moim zdaniem na 99.9% program nie upadnie do tego czasu, na wydarzeniu będzie pokazane jak firma świetnie się rozwija, pewnie padną nagrody po 100-150 tys $ ( może więcej)  ludzie porobią sobie zdjęcia z założycielami itd itd ( coś podobnego było teraz w projekcie Tessline również we Włoszech).
Zacznie się nowy potężny napływ kapitału i projekt jeszcze jakiś czas pośmiga.

Miałem dorzucić środki w plan 16 dniowy ( i zabrać te środki dzień przed wydarzeniem), ale stwierdziłem, że zaryzykuję i wrzucę w plan 24 dni roboczych.
Jest to 1,5 tyg dłużej jeśli chodzi o dni robocze, ale uważam, że filmy na YT z konferencji zwiększą napływ kapitału na dłuższy okres.

Podsumowanie

Mimo tego, że uważam inwestycję na 24 dni za bardziej ryzykowną to zainwestowałem w nią 2 tys $, mam nadzieję, że nie będę żałował. Oby z fartem.

 

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bittradex- niestety mimo ciekawie zapowiadającego programu ten się zawinął, wpłaciłem 0.1 BTC wypłaciłem 0.0416 BTC straciłem 58%
Jest to drugi program w dzienniku na którym straciłem, niestety równie bolesny procentowo. Strata z tego programu to ok 425$.
Drugi program na, którym straciłem w ostatnim czasie od tego samego polecającego. 

Postaram się bardziej skupić na program mocno promowanych w social mediach i tych które udają prawdziwe biznesy, a mniej tych ryzykownych. 

 

Finastone kolejne wypłaty na portfelu ROI 95%

Edytowane przez KryptoHyip
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs, również uważam ze z hyipow można coś wyciągnąć i to nie tylko długi. Wystarczy zjeść troszkę chlebka i rozsądnie inwestować. Sam jestem sporo na plusie z hypiow, jednak moje bycie na bieżąco z hyipami ostatnio zaniedbałem i tez z uwagi na wahania na krypto nie wchodziłem w nic nowego, Teraz jestem po dwóch udanych dla mnie programach: triton.plus i megapawnshop.com 

I z uwagą będę obserwował, jak nawinie się jakiś dobrze zapowiadający NOWY hyip to i z chęcią podpnę się pod refa.

GL i trzymam kciuki, sky is the limit 

 • Super 1

cg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dobrze zrobiłeś bo jak cena btc osiągnęła 20 tys dolarów i bańka pękła, wraz za rynkiem krypto poszedł rynek HYIPów i nastały ciężkie czasy. 

Teraz zaczyna rynek odbijać co przekłada się na coraz lepsze i ciekawsze projekty hyip.

Jasne jak coś ciekawego się pojawi na rynku dam znać ;)

 

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

20.05.2019r 
Plus token okazał się być na plus Blizzilion - wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3096 BTC
Program nadal wpłaca lecz wypłaty dochodzą dłużej, zazwyczaj czekałem ok 24h teraz to ponad 72h i zwiększono min od wypłaty z 0.002 na 0.004 BTC co powoduje, że mogę wypłacać raz na 3 dni. 

Plus Token- zakończyłem inwestycję w tym programie, dlaczego ? Jak wcześniej pisałem jestem w takich programach, głównie na zarobek na monecie, tutaj cena tokena od osiągnięcia 80$ rośnie bardzo powoli. Łącznie ok 10 ETH wysłałem z Plus Token na SCF token, gdzie cena monety stale rośnie a oprocentowanie wynosi podobnie ok 10% miesięcznie. 
Jak pisałem wcześniej zysk w tym programie wyniósł 1000$

Monety które mam na giełdzie jeszcze potrzymam ale niedługo planuję sprzedać:
- Gdy cena osiągnie 100$
- Gdy cena tokena do BTC wzrośnie do 0.02 BTC/szt.
- Gdy SCF wyjdzie na giełdę i będzie można trejdować tym tokenem. 

Osobiście czekam na korektę btc i uważam, że to będzie dobry moment na sprzedanie plus tokenów po dobrym kursie. 


SCF- łącznie posiadam ok 120 monet, cena monety to 3$ nadal akumuluje. Wprowadzili możliwość włączenia bota na monecie SCF, co bardzo mi się podoba i go włączyłem. 

Arbistar 2.0 - zleciłem wypłatę wkładu. Co tydzień będę mógł wyciągać zysk. 


World Way Capital- reinwestuję, dzienne naliczenia na poziomie 87$.


Finastone- Dziś na koncie mam już cały wkład. Od jutro zarabiam na spokojnie. 
 

Cloud Token cena wzrosła na 0.352$
jutro powinienem mieć na portfelu pierwsze 1000 monet. Cel 10000 monet i cena za token min 10$.

Edytowane przez KryptoHyip
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26.05.2019r 
Koniec Bizziliona ?

Blizzilions- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3168 BTC
Wychodzi, na to że koniec programu, czułem, że program powoli się zwija więc nie dokładałem do programu. Wypłaty zlecone 21 i 24.05 nadal pending, jak twierdzi support przechodzą z wypłat ręcznych na automatyczne i proszą o cierpliwość ( z doświadczenia wiem, że program już nie wypłaci). 
 Mimo wszystko program na plus.

SCF Token- wpłacone 310$, dorzuciłem 10 ETH ( 9 tys zł) na bota i ostatnio była możliwość zakupu tokenów przed wyjściem na giełdę, więc wysłałem kolejne 10 ETH ( 9.5 tys zł) za które otrzymałem 770 SCF. Monety na bocie powinny wypracować 12% miesięcznie, cel jak najszybciej zebrać 1 tys monet.

Arbistar 2.0 - wypłaciłem wkład teraz co 7 dni wyplacam zysk, pierwszy zysk wypłacam za 2 dni.


World Way Capital-  nadal reinwestuje. 

Finastone- program nadal wypłaca, zarobiłem 15% wkładu.


Cloud token przekroczyłem ilość 1 tys monet, nadal akumuluje.

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wplaciles krypto w Cloud Token ? Posiadasz już jakis poleconych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloud Token[/color]-  po dogłębnej analizie projektu i przemyśleniu plusów i minusów postanowiłem zainwestować mocniej w tej projekt, co to oznacza ? 
Zainwestowałem 35.85 ETH kupionych po 900zł co daje 32 250zł. Te ETH i tak kupuje długoterminowo, praktycznie wszystkie kryptowaluty sprzedałem i uciekłem do stablecoina a w razie "odjechania" rynku zostaną mi te ETH. 

Prowizja w Cloud token wynosi z pierwszej linii ( bezpośredni polecony) 100% z drugiej linii 50% ( trzeba mieć minimum 2 osoby bezpośrednio polecone z inwestycją aby odblokować poziom 3). 
Na głównym koncie wpłaciłem 530 TUSD
Bezpośrednio poleconego mam brata 530 TUSD i kolegę ( wszedł za 700$ dogadałem się z nim, że to co dostanę z jego polecenia dzielimy się po 50%

W 3 lini mam mamę, i tutaj wpłaciłem ETH opisane powyżej ( screen w załączniku) 

Podsumowanie cel i plan działania:

Kwota docelowa na jakiej się skupiam 8600$
po miesiącu powinno być odzyskane 10% + 10%+ 5% = 25% 
osobiście liczę na wzrost ceny tokena i wyjęcie wkładu po 2 max 3 miesiącach, od początku zamierzam akumulować coina. 
W przypadku mocnej korekty na rynku zostaję w ETH, nie zamierzam sprzedawać taniej niż kupiłem.


16-05.jpg

 

Co do poleconych, poza rodzinką mam 2 kumpli. 

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

31.05.2019r 
Podsumowanie miesiąca
Ponad 40 tysięcy zarobione = wypłacone

Blizzilions- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3168 BTC
Miałem rację, program już nie wypłacił i w sieci widnieje jako SCAM.
Zarobek ogólny 0.1168 BTC
w maju 0.0594 BTC 
ok 520$


Plus Token - zarobek z bota 1000$

Sprzedałem też monety:
Wpłaciłem
05.03 2 btc po 3800$ 
2-3.04 1 btc za 4900$
Wpłaciłem 12 500$

Sprzedałem monety i wypłaciłem całość 2,36 btc = 20 500$

Zarobiłem na tokenach:
8000$

Dlaczego sprzedałem monety ?
Na dniach ma się pojawić giełda na której można zakupić monety SCF token, za btc z plus tokena zakupie SCF tokeny, które mam zamiar wysłać na portfel. 
Zarobię na trzymaniu monety 2x 12% plus na wartości tokena, zobaczę w jakim tempie będzie rosła cena, albo sprzedam całość jak zrobi x2 albo wyciągnę wkład. 

Wo token- zarobek 1270$

SCF Token- łączenie zebrałem 1015 monet, razem z botem na którym mam 11.4 ETH dziennie pozwala mi generować ok 16.5 monet. Cena za token to 3$

Arbistar 2.0 - wypłaciłem wkład teraz co 7 dni mogę wypłacić zysk, pierwsza wyłata 0.00131538 BTC
Zarobiłem 200$ na wzroście kursu oraz 10$ z pierwszego wypłaconego profitu. 


World Way Capital-  nadal reinwestuje. 
Pogrzebałem ostatnio na temat poprzedniego projektu tego admina ( Pandex) i sytuacja wygląda tak:

Czerwiec 2017r Start programu
20 grudnia konferencja w Dubaju 
22 stycznia nowe plany na 100 dni roboczych 
16 lutego program przstał wypłacać 
W miedzyczasie zablokowali konta użytkownikom z USA, było to z miesiąc przed upadkiem programu. 

Program działał ok 8 miesięcy i upadł 1,5 miesiąca po bańce na kryptowalutach, wiadomo jakie były wtedy nastroje na rynku (większość inwestorów uciekało do gotówki)

Dla porównania WWC wystartował ok 21.01 więc jest na rynku 4 miesiące, nastroje na rynku są bardziej pozytywne ze względu na coraz to większe ceny btc i prawdopodobny koniec bessy. 

Plan:
5.06 odpalam ostatni większy depozyt na 24 dni robocze
W czerwcu planuje wyciągnąć 2800$ i w lipcu resztę wkładu ( 800$) + 500$ zarobku ( do tej pory pokazuje, że w programie zarobiłem 2160$ +120$ od partnerów).
W/w kwoty planuję wyciągnąć z zakończonych większych depozytów, a dzienne naliczenia nadal reinwestować w plan 16 dni roboczych. 

Do kiedy ?
Historia lubi się powtarzać więc zaryzykuję i będę reinwestował każdego dnia, aż pojawi się bonus od depozytu, nowe plany  (pisałem o tym wcześniej w dzienniku)  lub blokada kont w jakimś państwie ( o czym zapomniałem)
ale nie będę posiadał depozytów dłuższych niż  16 dni roboczych. 


Finastone- zarobiłem do tej pory 1050 xrp sprzedawałem średnio po cenie 0.4$ zarobek 420$ z programu oraz na wzroście wartości kryptowaluty 300$

Bittradex jak pisałem wcześniej straciłem 425$


Cloud token ilość zebranych monet 2888, cena tokena 0.379$ ( część tokenów oddam poleconym z refa, ale myślę, że obecnie nie jest to więcej niż 300 monet)
Dziennie generuje ok 193 monety.


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0

Straciłem w:
Paocard, Bittradex

Skuteczność programów:

Procentowo: 75%

Maj
Zarobiłem 45100zł
Straciłem 1640zł
Bilans +43 460zł

Od początku dziennika:
Zarobiłem 46850zł
Straciłem 2220zł
Bilans +44630zł


Jak widać można zarabiać w internecie całkiem fajne kwoty minimalizując ryzyko ;)
Dodam tylko, że cały zarobek pochodzi z moich inwestycji, nie podałem tutaj kwot z reflinków aby pokazać, że polecanie nie jest konieczne. 

PS trafia mnie jak czytam na forach na temat bizziliona /zly:
" Wypłaciłem tylko 25-30% wkładu",
 "I cały misterny Pan poszedł się. Wszystko mnie zjadło... Szkoda. "

Dlaczego świat hyip ma tak złą opinię ?
- Bo ludzie nie mają za grosz etyki i polecają program do samego końca, byle zgarnąć prowizję.
- Brakuje osób, które Ci powiedzą : przestań już inwestować w ten program, zalecam wypłatę środków albo chociaż wyciągnięcie wkładu, moim zdaniem jest za późno na inwestycję, odpuść program, wejdź z refa oddam Ci prowizję
Za to słyszymy wszędzie:
" Inwestuj tyle ile możesz stracić", 
" Pamiętaj, że programy mają schemat ponziego" 
" Nie jestem doradcą finansowym, inwestujesz na własne ryzyko"

Czy uważam, że to źle ? Nie! Ale uważam, że to za mało.
Skąd niedoświadczony  inwestor ma wiedzieć, że czas uciekać z programu ?
Skąd ma wiedzieć, że bonusy od depozytu czy nowe plany to czas na ucieczkę a nie dopłacanie do programu ? Skoro program działa 6 miesięcy dlaczego ma teraz upaść?
Nie wie tego i nie może, tego wiedzieć. Wchodzi pod koniec programu dostaje 10% bonusu od depo, program się zwija i "Kowalski" zostaje z niczym i pisze na necie, że hyip to ściema i gówno bo wyciągnął 10% wkładu. 


Odkąd interesuje się programami hyip, nie spotkałem dużego "lidera", który wprost by powiedział, żeby zwijać się z programu. 
Dlaczego ? Ponieważ do ostatniego dnia wpada mu prowizja z poleconych...

sprzedaż btc.png

wwc.png

Edytowane przez KryptoHyip
 • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celach testowych wrzuciłem nowy program: 

Rapid BTC- 4.08% dziennie, koszt wypłaty 5% wkładu, wrzuciłem 0.01 BTC planuję być w programie ok 5 dni. Ten program uważam, za mocno ryzykowny więc jeśli ktoś chce zainwestować to polecam za drobniaki. 
Start programu 31.05.2019r.


REF

czysty link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2019 o 19:29, KryptoHyip napisał:

Dlaczego świat hyip ma tak złą opinię ?
- Bo ludzie nie mają za grosz etyki i polecają program do samego końca, byle zgarnąć prowizję.
- Brakuje osób, które Ci powiedzą : przestań już inwestować w ten program, zalecam wypłatę środków albo chociaż wyciągnięcie wkładu, moim zdaniem jest za późno na inwestycję, odpuść program, wejdź z refa oddam Ci prowizję
Za to słyszymy wszędzie:
" Inwestuj tyle ile możesz stracić", 
" Pamiętaj, że programy mają schemat ponziego" 
" Nie jestem doradcą finansowym, inwestujesz na własne ryzyko"

Całkiem dobrze napisane. Dodałbym do tego, że są to programy wysokiego ryzyka i tylko jako takie każdy powinien je traktować, a nie jak lokatę. 

 • Super 2

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładne tak, dziś program jest jutro już może go nie być, w takiej sytuacji środki są nie do odzyskania. Duży zarobek = duże ryzyko. 

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tessline też się dobrze rozwijał, wczoraj puścili niby aktualizacje serwerów (strona padła). Niby mieli 2 konferencje - Madryt i Rzym, a w czerwcu miała być w Hong-Kongu. Ze wszystkich chyba najbardziej bezpiecznym projektem wydaje się Cloud, który wszyscy porównują do Plusa.

Życzę powodzenia w dalszym zarabianiu

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05.06.2019r 
Finastone pierwszy cykl zakończony

Finastone- program okazał się sukcesem co przeczuwałem, wypłaciłem wkład + zarobek jestem do przodu 150%. Wrzuciłem 1600XRP na 10 dni i na tym prawdopodobnie zakończę inwestycję w tym programie. 

 

Jeśli, strona faktycznie padła (Tessline) i serwery się nie podniosą to admin projektu się nie popisał,  wyłączając serwer zablokował sobie możliwość nowych wpłat do programu. Zazwyczaj w takich programach przenoszą depozyty w inne plany i nie ma możliwości wypłat, mam przeczucie, że tessline jeszcze odpali stronę. Tessline za bardzo rozdawał kasę, co było widać na poprzedniej konferencji, zobaczymy co będzie w Rzymie na WWC. 

Dzięki ;)

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.06.2019r 
Szybki udpate

 


SCF Token- do wpłaconych 19 700zł dorzuciłem na giełdę 31.88 ETH zakupionych po 245$ kupiłem 1007 SCF  po cenie 3.25$ natomiast 18.53 ETH mam zablokowane na giełdzie z powodu jakieś buga ( jestem w kontakcie z supportem na dniach mają to ogarnąć. 
Łącznie zainwestowane środki w programie 49 400zł

Arbistar 2.0 - druga wypłata na portfelu 0.00131538 BTCWorld Way Capital- Konferencja w Rzymie okazała się małym eventem co mnie osobiście cieszy, nie było rozdawania kasy itd. Nadal reinwestuje. 

Finastone- zostało mi kilka dni do zakończenia planu i kończę z programem. Cloud token cena tokena 0.419$ akumuluje bez zmian


Rapid BTC plan wykonany, zakończyłem udział w programie wpłaciłem 0.01 BTC wypłaciłem 0.01247 zarobione 24% .

Robię mały challenge postaram się z 0.01 BTC dojść do 1 BTC z inwestycji w programach w których w każdej chwili można wypłacić depozyt, zobaczymy czy się uda :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15.06.2019r 
WWC padł ? wszystko na to wskazuje

World Way Capital - cała analiza projektu poszła się dymać, wszystko wskazuje na to, że program to SCAM :-/ 

Czego nie wziąłem pod uwagę ? Innych programów i zachowania ulicy.
To, że Tessline upadnie brałem po uwagę ale nie spodziewałem się, że będzie to miało wpływ na inne programy ( Statum Global i WWC). Gdy Tessline upadł, ludzie masowo zaczęli wypłacać pieniądze z SG i WWC co spowodowało brak pieniędzy i zamknięcie kurka przez adminów. Program traktuję jako osobistą porażkę.

Strata 3500$ = - 13 300 zł


Dołączyłem do nowego programu:
coinzhour.info program płaci co godzinę start programu: 12.06.2019
 plany:
1.3% Hourly for 80 hours.    $5.00 - $1000.00
2.50% Hourly for 48 hours.    $100.00 - $1000.00
10.00% Hourly for 24 hours $500.00 - $50000.00

Minimum inwestycji:
PerfectMoney and Payeer: $0.1 . Bitcoin:$5.


Wrzucam 500$  (0.05770554 BTC) na ostatni plan, po 24h będę chciał wyciągnąć wkład i zreinwestować zysk. 

myślę, że warto rozważyć:
REF
czysty link
 

 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finastone - Plan zakończony i wypłacone wszystkie środki, wpłacone 3000 XRP zarobione 1500 + 160 z ostatniego depo i 160 zwrot refa łącznie 1820 XRP do przodu. 

Kolejny udany program admina, więcej nie dorzucam nie chce kusić losu.

coinzhour.info nie polecam inwestować, przy drobnych kwotach wypłaca przy większym depo już nie, udało mi się wypłacić jedynie 10$ 😖

Edytowane przez KryptoHyip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez ifra1000
   Jest to typowy hyip, więc nie ma co tu opisywać ich metod "zarobku" - inwestujesz tyle, ile możesz stracić.
   Strona jest dość mocno popularna na zagranicznym forum. Utworzona na początku listopada 2019 r.
   Ref: https://gissis.com/?ref=Rafa
   Czysty: https://gissis.com/
   Realizuje plany inwestycyjne:
   107% na 5 dni roboczych - 15 USD - 450 USD;
   125% na 14 dni roboczych - 40 USD - 2500 USD;
   162% przez 27 dni roboczych - 400 USD - 20 000
   USD; 220% na 50 dni roboczych - 700 USD - 70 000 USD;
   370% po 47 dniach roboczych - 900 USD - 100 000 USD;
   500% po 68 dniach roboczych - 1500 USD - 150 000 USD
   Gissis współpracuje z PerfectMoney, Payeer oraz Bitcoin, Litecoin, Ethereum, BitcoinCash, Dash, Dogecoin, Ripple, Monero,
   Brak prowizji przy wypłatach.

    

    
    
    
    
  • Przez xrechu
   Airdrop o wartości do 25$, proste zadania, darmowe łatwe pieniądze Potrzebujemy:  
   *Telegram
   *Twitter
   *Facebook
   Jest to pewny zarobek, ponieważ to druga runda airdropa, a pierwszą wypłacili. Na końcu podajemy adres ETH z erc20 np. TrustWallet
   https://t.me/GEChainRound2_bot?start=0018684864
   Po wejściu w link otworzy się czat z botem i wszystko będzie wyjaśnione, w razie pytań pisać
   Warto skorzystać, darmowa okazja Otrzymaną walutę sprzedamy bez żadnego problemu na giełdzie zg.com
   Koniec airdropa 1 marca 2020.
   W razie pytań pisać na telegram @Rechu,
   mam więcej takich akcji często gęsto    
  • Przez MarcusGarvey
   Chciałem bardzo po krótce przedstawić polski projekt, jakim jest TOKENEO. Składa się on jak dotąd z trzech głównych produktów i jest wciąż rozwijany.
   O samym projekcie TOKENEO:
   Tokeneo to ekosystem usług związanych z branżą kryptowalutową. Tworzymy kompleksowe narzędzia dla klientów, inwestorów i userów zainteresowanych kryptowalutami. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom w szybki, łatwy i bezpieczny sposób kupisz lub sprzedasz kryptowaluty.
   Produkty TOKENEO
   Giełda kryptowalutowa – Tokeneo Exchange
   Pierwsza giełda na świecie, która jest w rękach jej społeczności. Kryptowalutowa giełda Tokeneo przekazuje 50% uzyskanego dochodu posiadaczom tokenów TEO. Wszystko dzięki autorskiemu systemowi dzielenia się zyskami: Teoshare.
   Kantor kryptowalutowy – Tokeneo Cash
   Tokeneo Cash to innowacyjny kantor kryptowalutowy. W naszym kantorze kupisz coiny bez konieczności weryfikacji i rejestracji konta – szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu.
   Serwis informacyjny – Tokeneo News
    
   Serwis stworzony dla inwestorów kryptowalut i fanów nowych technologii. Znajdziesz tu najświeższe informacje o kryptowalutach: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Monero (XMR) czy Ripple (XRP). Z nami jesteś zawsze na bieżąco!
   Giełda TOKENEO wspiera uczestników, dzieląc się z zyskami z tymi, którzy posiadają tokeny TEO. Dodatkowo istnieje program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać. 
   Projekt tokeneo posiada swoje grupy na facebook, kanał na YT, poniżej przesyłam wszystkie linki, w tym mój reflink. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie odpowiem na pytania.
   grupa Facebook dla posiadaczy TEO: https://www.facebook.com/groups/172087436923077/ Fanpage Tokeneo: https://www.facebook.com/Tokeneo.News/  Kanał YouTube reflink do giełdy tokeneo: giełda TOKENEO czysty link: https://tokeneo.com/  
    
    

  • Przez plaisant
   Chcę wymienić (skąd i ile): Bank / Revolut / Monese / Verse / transferwise / PLN / EUR / GBP / USD / BTC / ETH / NRG /XLM / XRP / LTC / i inne kryptowaluty. Chcę wymienić na (dokąd i ile): Bank / Revolut / Monese / Verse / transferwise / PLN / EUR / GBP / USD / BTC / ETH / NRG /XLM / XRP / LTC / i inne kryptowaluty. Kontakt na forum: Wyślij wiadomość prywatną
   lub Kontakt na wykop.pl: Wyślij wiadomość prywatną
   Jestem dostępny tylko w tych dwóch miejscach.
    
  • Przez lighter18
   Cześć, niedawno zainteresował mnie temat aidropów kryptowalut. Staram się wyselekcjonować te dobrze rokujące (na podstawie stron zagranicznych, stron polskich oraz dzienników innych użytkowników) i wykonywać zadania, które nagrodzone będą w niedalekiej przyszłości tokenami lub też płacą od razu.
   Celem prowadzenia tego dziennika nie jest obietnica zarobku a usystematyzowanie i zapisanie aktualnych działań. Oczywiście jeżeli w przyszłości uda się coś na tym zarobić to się nie obrażę :)
   Tym co znajdę, będę dzielił się w temacie. Musicie mieć jednak świadomość, że żaden z projektów nie gwarantuje pewnego zysku i trzeba to raczej traktować jak dobrą zabawę z możliwością pozytywnego zaskoczenia w przyszłości, gdy uda się "dropnąć" token, który w przyszłości nagle wystrzeli do góry.
   W przyszłości nie zamykam się na zainwestowanie własnych środków w kryptowaluty jeżeli uznam, że może to być dla mnie korzystne. Jednakże zaczynam bez inwestycji.
   Mam nadzieję, że uda mi się zachować odpowiednią systematyczność i że temat będzie dla Was ciekawy :D
   Jeżeli chodzi o przechowywanie kryptowalut to korzystam z darmowego portfela Trust Wallet, który posiada standard ERC-20 potrzebny w większości airdropów. Zastanawiam się także nad założeniem My Ethereum Wallet. 
   Giełdy, z których korzystam to Binance, Coinbase oraz Kucoin.
   A więc zaczynamy. Pierwszy airdrop, który zrobiłem dotyczył EBCoin (EBC).
   Strona internetowa projektu: www.ebcoin.io
   Jak projekt opisuje swój token? "EBCoin wykorzysta technologię blockchain w celu wyeliminowania kłopotów i wysokich opłat związanych ze zwrotami podatków zarówno dla podróżujących z zagranicy, jak i handlowców."
   Ilość tokenów otrzymanych za wykonanie zadania: 50 000 EBC (około 11$)
   Obecny ranking tokenu na Coinmarketcap: 986 
   Aktualna wartość jednego tokenu: 0,000158 USD
   Aby otrzymać darmowe tokeny musiałem posiadać: Twitter, Telegram, E-mail, portfel obsługujący standardy ERC-20 np. Trust Wallet.
   Zadania, które należało wykonać wyszczególnione są po rozpoczęciu rozmowy z botem na telegramie pod tym adresem: t.me/EBCoinAirdropbot?start=r0673996337
   Czysty link: t.me/EBCoinAirdropbot?start
   W skrócie trzeba było: rozpocząć rozmowę z botem na telegramie, dołączyć do grupy i kanału na Telegramie, śledzić Twittera, wysłać potrzebne dane do bota i wypełnić odpowiedni formularz zawierający adres portfela z ERC-20.
   Dodatkowo airdrop ten posiada program partnerski. Za każdego refa otrzymuje się 10 000 EBC (około 2$).
   Pozostało czekać na tokeny
   Aktualny stan konta:
   Odebrane:
   W trakcie:
   50 000 EBC
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .