Skocz do zawartości

Dzienniczek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem Wojtek i mam 23 lata.

Swoją przygodę w zarabianiu przez internet zacząłem w 2013 roku, gdzie to walekpl123, pokazał mi, że takie coś istnieje.
Następnie trafiłem pod skrzydła Patryka z FireMedia, gdzie już zacząłem zarabiać konkretne pieniądze. Szacuję, że w internecie zarobiłem ok. 10 000$.
Przygoda długo nie trwała, bo gdzieś po okresie dwóch lat oraz ukończeniu wieku dojrzałości, zacząłem bardziej inwestować swój czas w życie towarzyskie niż pracę przy komputerze.

Kilkukrotnie próbowałem wrócić, ale z każdym razem było ciężej i ambicje były coraz mniejsze. Bardzo słabe rezultaty oraz zmiany na rynku szybko mnie demotywowały. Osiągałem wtedy zarobki rzędu 50$ miesięcznie.___________
Od około miesiąca w wolnych chwilach pracuję nad zarobkiem w internecie - jeszcze nigdy nie byłem tak zmotywowany, a nawet uzależniony od pracy tego typu, że sam nie dowierzam.
Dowodem na to jest złożenie wczoraj wypowiedzenia pracy na etacie, gdzie byłem dosyć bardzo dobrze ustawiony w firmie i zarobki nie były niskie, gdyż miałem ok. 3000 zł netto na rękę za pracę przy komputerze na rzecz poświecenia się całkowicie zarabianiu przez internet. Umowa mi się kończy z początkiem lipca.

Daję sobie pół roku na zrobienie stałego dochodu i jeżeli mi to nie wyjdzie to niestety, ale dam xloga z pracy przez internet i postaram się zapomnieć o wszystkim co tutaj osiągnąłem.
 

___________
Obecnie swój dochód chcę zdobywać w dwóch sieciach. FireAds oraz OGAds.
Na początku będę bazował na erotyce oraz hackach do gier na telefon, a gdy zrobię jakieś większe zaplecze to zacznę myśleć nad czymś poważniejszym.


___________

Postawię sobie również dwa cele do zrealizowania.

1. Zarobić 5000zł netto w miesiąc do końca 2019 roku.
2. Kupić Mercedesa C Klasę W204 na wiosnę 2020 roku.także ten ... kochane internety - wierzę, ufam, obiecuję

 

 • Super 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

WPIS 3
dobry wieczór o właśnie,

Zacznę od tego, że jednak sam nie jestem przekonany do graficznych wpisów w dzienniczku, i od dzisiaj będę dodawał tradycyjne wpisy jak ten.
Po całym tygodniu pracy i wykorzystaniu każdej wolnej chwili na pracę w internecie, mogę śmiało rzec, że doba jest za krótka. Pracuję 24/7, rezultatów nie widać, ale dobrze wiem, że na to trzeba poczekać.
Zastanawiałem się dzisiaj czy nie postawić sobie jeszcze jednego celu, mianowicie by do końca czerwca wyrobić dochód rzędu 30-50zł dziennie, aby nie panikować na tzw "bezrobociu" - ale to na dniach rozważę, bo może źle wpłynąć na mnie psychicznie , jak nie uda mi się osiągnąć tego celu.

Od ostatniego wpisu zacząłem korzystać z dwóch "narzędzi", jednym jest microsoft to-do w którym zapisuję na szybko pomysły które mi wpadają do głowy, oraz zadania które muszę wykonać - polecam, ciekawa opcja. Drugim narzędziem jest gotowy arkusz budżetu miesięcznego z arkusze google który stosuję do zapisywania wydatków na rzecz pracy w internecie oraz przychody. Czemu? Zauważyłem, że ostatnio bardzo dużo zacząłem wydawać kasy na reklamy/programy/konta/poradniki/itd. Po wstępnym przeliczeniu wyszło, że więcej wydaję niż zarabiam. Musze to zmienić.

W końcu udało mi się przygotować jedną porządną stronę pod h@cki [projekt B], która bardzo ładnie wygląda na każdym urządzeniu, i nie wskazuje na to że jest to jakiś "fake". Mam w planach trzymać na jej tylko kilka nisz które będę pozycjonował. A pozycjonować dopiero zacznę się uczyć z poradnika który mam w planach kupić na daniach.

Nie wiem czy to już pisałem, ale mam masę pomysłów, które będę chciał zrealizować, z tygodnia na tydzień budzi się w głowie nowy pomysł, który jeszcze lepiej się zapowiada od poprzedniego. Brakuje mi tylko czasu, czasu i czasu, bo chęci i motywację to mam jak nigdy.

________________

Ilość prowadzonych projektów: 3
A i B (OGAds)
C (FireAds)

Zarobek:
FireAds: 963,05 zł od ostatniego wpisu +51,68 zł
OGAds: 1686,09 $ od ostatniego wpisu +15,34 $

 

 

 

Edytowane przez etokox
 • Super 3
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej jak poczułeś, że można na tym zarobić niezłe pieniądze to masz motywację, żeby do wrócić - to dobrze. Sam zacząłem się interesować fireads i mylead, na razie jestem tylko na etapie czytania, ale chyba za jakiś czas jak poczytam jeszcze o tworzeniu stron ( o czym kompletnie nie mam pojęcia, nawet nie wiem jak się za to zabrać :D), pozyskiwaniu ruchu to sam spróbuję, jak widzę wyniki niektórych osób to jestem w szoku. Życzę powodzenia i wytrwałości

Zarabiaj ze mną za wykonywanie prostych akcji na MyPay! Służę pomocą dla nowych użytkowników.

Refflink: https://www.myearn.com/?ref=331197&subid=

Odnośnik do komentarza

WPIS 4
dobry wieczór o właśnie,

Lecimy dalej z tematem :) Co u mnie?
Wszystko w porządku, jak zawsze brakuje czasu, ale na szczęście nie pomysłów! Cały czas coś rozkminiam, analizuję oraz dopytuję. Lista pomysłów robi się coraz dłuższa :]


W tym tygodniu dopadł mnie brak wiary w to, że mi to się opłaci - takie zostawienie pracy na etacie dla zarabiania w internecie, ale bronie się tym, że skoro teraz zarabiam w necie jakieś tam drobne pracując tylko kilkanaście godzin w tygodniu, to czemu ma mi nie wyjść, gdy będę miał dużo więcej czasu?? Niestety, strasznie mnie do demotywuje, ale się nie poddam. No mam taką nadzieję :P

Od ostatniego wpisu za dużo nie zrobiłem, bo nabyłem drogą kupna od @Muraszczyk poradnik oraz narzędzia SEO z tego forum. Więc cały wolny czas poświęciłem na ogarniecie poradnika i programów z seotools. [ ogarnąłem może 10% wszystkiego ] Co do poradnika ciężko mi jest określić jego jakość, bo dla mnie to nowość. W każdym razie, jeżeli ktoś jest zainteresowany tym poradnikiem, to będę żywym przykładem czy da się ogarnąć SEO od zera :) Dodam, że powinno być mi łatwiej, bo twórca naprawdę bardzo się postarał - wszystko jest super opisane.

Nie spodziewałem się, że to będzie aż takie skomplikowane, ale chyba mi się podoba :) Jedyny minus, jaki widzę, to dopóki nie będę znał rynku i trików w SEO to będę narażony na dodatkowe wydatki takie jak np. programy, listy itd.

Po przeczytaniu pierwszy raz poradnika śmiało mogę stwierdzić, że każdy z moich obecnych projektów nawet nie powinien wyjść na światło dzienne XDD
Niestety każda strona idzie do przeróbki, ale to dobrze, lubię takie rzeczy tworzyć od zera ? 

 

@cascader - pieniądze mnie strasznie motywują :), ale to że kiedyś zarabiałem, a teraz mi już tak gładko nie wychodzi - to już nie jest tak kolorowo - bardziej w drugą stronę XD Życzę Powodzenia !

________________

Ilość prowadzonych projektów: 3
A i B (OGAds)
C (FireAds)

Zarobek:
FireAds: 1 040,72 zł od ostatniego wpisu +77,67 zł
OGAds: 1,699.70 $ od ostatniego wpisu +13,61 $

 

 

Edytowane przez etokox
 • Super 2
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepsza jest wersja tekstowa postów, ewentualnie sam nagłówek możesz wrzucać w formie graficznej. Co do aplikacji todo to ja od siebie polece Todoist, nie każdy lubi microsoft (np. Ja)... Rozważ zwykłe ulepszenie projektów, nie od razu Rzym zbudowano.

Edytowane przez krzmaciek

Chętnie pomogę w sprawach związanych ze stronami internetowymi (HTML, CSS, WebDesign). Zapraszam do kontaktu na PW.

Odnośnik do komentarza

No i też nie przeładuj się pomysłami, bo może Ciebie to w pewien sposób przytłoczyć. Przeanalizuj i wybierz ten jeden, góra dwa, które uznasz za najlepsze. Startować z kilkoma rzeczami na raz na sam początek kariery może być przytłaczające, ja np. całe moje zarobki co mam w sygnaturze opierają się na tylko jednej kategorii, a dopiero teraz wkraczam w coś nowego ;)

 
Odnośnik do komentarza

@krzmaciek - dzięki za opinię :) Zostawię na razie tak jak jest, czyli bez żadnej grafiki.
Co do "microsoft to do" - chwilowo wstrzymałem zapisywanie/zlecanie zadań do wykonania na dany dzień. Przy pracy na etacie plus do tego systematycznie trenuję MMA, ciężko mi jest rozdysponować ten wolny czas tak jak bym naprawdę chciał. Czasami czuję się taki zajechany, że po powrocie do domu to tylko (kierunek łóżko). Dodatkowo teraz jak ogarniam SEO to ciężko mi jest ustalić jakiś dedline czy też oszacować ile mi dana czynność zajmie czasu, ponieważ większość z obecnych zadań robię pierwszy raz. Ale wrócę do tego i zostanę przy (microsoft to-do), odpowiada moim oczekiwaniom. Dzięki za radę!

@Mormo - Tak wiem wiem, wielozadaniowość jest nie dobra. Na dzień dzisiejszy pomysły tylko zapisuję bez głębszej analizy, i działam według harmonogramu który sam sobie ustaliłem. Obecnie jestem podczas tworzenia projektu "Hamburger Lincolna", który będzie moim pierwszym poważnym projektem i szacuję, że ruszy jeszcze w tym tygodniu. Następnym chyba będzie "Przycisk Putina???

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

WPIS 5
dzień dobry o właśnie,

no no, tym razem nie mam za bardzo się czym pochwalić. W Każdym razie zwolniłem trochę tempo. W zeszłym tygodniu pracowałem nad projektem "Hamburger Linclona", którego niestety nie udało mi się dokończyć :(  Juwenalia na których robiłem głównie za kierowcę i wypad na ryby zabrały mi cały wolny czas. Jeszcze do tego, postanowiłem poświęcić trochę więcej czasu na obowiązki domowe, bo na początku roku postawiłem za cel, skończenie altanki i remont bramy na podwórku , a przez pracę w internecie niczym innym się nie zajmowałem.

Całkowicie zrezygnowałem z rozwijania wcześniejszych projektów, bo z doświadczenia i informacji jakie z dnia na dzień zdobywam, to wstyd mi się przyznać, że są one mojej produkcji :P Oczywiście, nie kasuję ich, niech zarabiają jakieś tam drobne. Autopilot ? 

Na szczęście zostało mi jeszcze tylko dwa tygodnie na okresie wypowiedzenia i lecimy grubo z tematem :)

________________

Ilość prowadzonych projektów: 1
1. Hamburger Lincolna (OGAds) 

Zarobek:
FireAds1 082,76‬ zł od ostatniego wpisu +42,02 zł
OGAds1 725,26 $ od ostatniego wpisu +25,56 $

 

 

Edytowane przez etokox
 • Super 1
Odnośnik do komentarza

WPIS 6
dobry wieczór ogułem,

No i znowu nie mam czym się pochwalić :(

Niestety piękna pogoda, nie pozwala usiedzieć w domu.... Nałóg którym jest wędkowanie zabiera mi wieczory które mógłbym poświęcić na pracę w internecie. Jeszcze ubzdurałem murowany grill na podwórku :|:|:| Zacząłem już nad nim pracę, i wiem, że zejdzie mi tydzień, aż go wybuduję.

Oczywiście, znalazłem kilka godzinek na pracę w internecie - poświęciłem je na optymalizację projektu Hamburger Lincolna, do którego kupiłem domenę by trzymać skrypty z OGAds, oraz całkowicie przygotowałem już ją pod ruch. Dodatkowo zamówiłem teksty do tego projektu, które mają być gotowe w najbliższy weekend.

Muszę odbębnić jeszcze 40 godzin pracy na etacie. - Niech to szybko mija - z godziny na godzinę jest coraz ciężej, siedzę tam jak za karę. Kończy się ten okres i wjeżdżam jak kombajn w pole w tworzenie imperium internetowego! XD

 

PS. Czy jest tu może jakiś chętny czytelnik który pomógłby mi zrozumieć SEO? Szacuję, że miałbym 2 pytania tygodniowo, typu "Czemu akurat tak?".

________________

Ilość prowadzonych projektów: 1
1. Hamburger Lincolna (OGAds) 

Zarobek:
FireAds1 087,97‬ zł od ostatniego wpisu +5,21 zł
OGAds1 739,81 $ od ostatniego wpisu +14,55 $

 

Edytowane przez etokox
Odnośnik do komentarza

Ogółem to ogółem się pisze ogółem. Ale ostatnio upały takie, że się nawet myśleć nie da... Dobrze, że dziś u mnie deszcz spadł, bo wody w mieście brakowało ?

Edytowane przez krzmaciek
 • Super 1

Chętnie pomogę w sprawach związanych ze stronami internetowymi (HTML, CSS, WebDesign). Zapraszam do kontaktu na PW.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzmaciek napisał:

Ogółem to ogółem się pisze ogółem. Ale ostatnio upały takie, że się nawet myśleć nie da... Dobrze, że dziś u mnie deszcz spadł, bo wody w mieście brakowało ?

Ogółem to wiem :P
Co do pogody, to faktycznie masakra, po pracy i treningu jak siadam przy komputerze, to nawet nie wiem za co się zabrać... :| Jeszcze gdybym jakieś tam jakieś śmieszne memy oglądał czy coś - ale to nic, "pustka". :o

XD no ja się właśnie dowiedziałem, że jutro u mnie wody nie będzie :DD

Odnośnik do komentarza

WPIS 7
yoyo

Kurde, totalnie nic nie robię... (w internecie)

Nawet nie chce mi się rozwinąć tego wpisu - więc nic na siłę.

ROBIĘ TYDZIEŃ URLOPU

 

Oczywiście, nie poddaję się. O dziwo czuję się jeszcze bardziej zmotywowany niż wcześniej, a ten urlop potraktuję jako ciszę przed burzą :P

________________

Ilość prowadzonych projektów: 1
1. Hamburger Lincolna (OGAds) 

Zarobek:
FireAds1 089,51‬ zł od ostatniego wpisu +1,54 zł
OGAds1 749,76 $ od ostatniego wpisu +9,95 $

 

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

WPIS 8
cześć

Czekałem na to prawie dwa miesiące...
Śmiało mogę napisać
Zaczynam swoją przygodę z zarabianiem w internecie na poważnie!

Oczywiście jutro od 8:30 XDD
Przez ten tydzień miałem zrobić odpoczynek, ale wyszło na to, że więcej czasu poświęciłem na pracę w internecie niż w zeszłym tygodniu. Głównie to szukanie odpowiedzi i analiza niektórych tematów które planuję wykonać w przyszłości.

Wypadł mi spontaniczny wyjazd na 4 dni do Władysławowa, gdzie osiągnąłem swój poboczny cel stania na rękach, który postawiłem sobie na początku roku.
(dorzucam fotkę)

Snapchat-1223344587.jpg.e40df6196df41e09ffdd52d2773bc875.jpg

________________

Ilość prowadzonych projektów: 1
1. Hamburger Lincolna (OGAds) 

Zarobek:
FireAds1 090,03‬ zł od ostatniego wpisu +0,54 zł
OGAds1 764,94 $ od ostatniego wpisu +15,18 $

 

 

Edytowane przez etokox
Odnośnik do komentarza

WPIS 9
Witam, witam, witam

No i tym oto sposobem od dzisiaj oficjalnie figuruję jako osoba bezrobotna :o
Ale nie, wait - przecież pracuję! Cały ostatni tydzień (reszta należnych dni urlopowych z pracy na etacie) starałem się sumiennie przepracować po 8 godzin dziennie, wstawać ok. 8/9 i kłaść się spać przed północą. Zamontowałem moskitiery w oknach i załatwiłem wiatrak B) Tak to można pracować. [ a i jeszcze podłączyłem stare radio, by ESKA grała w tle i żeby nie bawić się w jakieś tam jutuby czy openefemy XD ]
Zauważyłem, że moja praca jest najbardziej efektywna przez pierwsze pięć godzin, a później siedzę przy komputerze i patrzę jak w ścianę :| W dwa dni mi się udało zrobić drzemkę godzinną po której ta efektywność wróciła do szczytu. Zastanawiam się czy takiej przerwy nie wprowadzić na codzień. Ale to wyjdzie z czasem :P

Cały tydzień pracowałem nad projektami Hamburger Lincolna oraz Polska Cebula. Podczas przeprowadzenia audytu pierwszej strony dowiedziałem się, że theme, który był wgrany ma dużo dziur i nie wypada go puścić w świat internetu... Stronę musiałem praktycznie przerabiać od zera, no ale jest! Dokładnie zostało jeszcze poprawić dwie/trzy rzeczy i zaczynam ją pozycjonować :)

Projekt Polska Cebula jest pod ero, którą będę monetyzował za pomocą serwisu FireAds. Na dzień dzisiejszy już jest postawiona, ma jakiś wygląd ale muszę ją jeszcze zoptymalizować i wrzucić treści, na które już jestem umówiony. Jak już wszystko zrobię, to zabiorę się za pozycjonowanie i jednocześnie może dorzucę jakąś płatną reklamę.

Poświęciłem jeszcze z dwie godzinki, na odkopanie swoich starych filmów na YT z hackami i podmieniłem niedziałające linki na nowe. Z tego co pamiętam jeszcze tego samego dnia wpadł jakiś leadzik :P, szkoda, że mogło tak być przez ostatni rok - nie wiem czemu to olałem i nie chciało mi się linków podmienić :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Z projektów na razie będzie tyle. Nie będę więcej tworzył takich poważniejszych stronek tylko cisnął te do końca, aż przyniosą mi pasywny dochód. Międzyczasie zajmę się Social Media, za które nie chciałem się brać, ale wiem, że jest tam kasa i nie trzeba na ją czekać tak jak w przypadku SEO. Zdejmie mi to nóż z gardła i będę mógł dalej tworzyć i rozwijać swoje "dzieła" :P

Jeszcze jedno. Zarobek z OGAds muszę zacząć liczyć od nowa. Byłem zmuszony założyć inne konto w tej sieci. Miałem tam jakiś problem i pisząc do supportu zauważyłem, że się zwracają do mnie Igor, a nie Wojtek :/ Czemu? Dopiero po prawie dwóch latach sobie przypomniałem, że mój kolega pożyczył mi konto do "przetestowania" serwisu i zupełnie o tym zapomniałem :/
Serwis mi się spodobał, kolega zrezygnował z tej branży, a mi tylko zależało na danych na które były wypłacone pieniądze. Także już nowe konto jest, jedyne to czego żałuję to tego T-shirta, który bym dostał za zarobienie 2000$ w ich serwisie... No nic poczekam na kolejne 2000 dolków :):):)

 

________________

Ilość prowadzonych projektów: 2
1. Hamburger Lincolna [HL] (OGAds)
2. Polska Cebula [PC] (FireAds)

Zarobek:
FireAds1 092,38‬ zł od ostatniego wpisu +2,35 zł
OGAds0,00 $ od ostatniego wpisu +0,00 $

 

Edytowane przez etokox
Odnośnik do komentarza
 • Ciamciaj zmienił(a) tytuł na Dzienniczek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .