Skocz do zawartości

Dziennik Clickbank - twitter, instagram


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!
Opublikowano (edytowane)

Takiej odpowiedzi oczekiwałem ;)

Mało kto odpowiada ściśle i na temat.

Edytowane przez Xeosnar

/*Antyspam bot */

Opublikowano (edytowane)

Mam swoja metode do boostowania kont, z instagress juz nie korzystam, mam boty skrojone pod siebie ;) konta oczywiscie dostaja boosta ktory przynosi real followersow, nie mam ani jednego fake

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Fcbcules
Opublikowano

Witajcie ;)

 

Kolejna aktualizacja, kolejny dzień, lecimy z danymi.

 

Co się działo wczoraj? Wciąż na Instagramie dość monotonnie z powodu dalszego postępu unfollowowania, oczywiście poszły pościki, zdjęcia itd. czyli to co zawsze, followy wpadają, czekamy na koniec unfollowowania. Myślę, także nad spróbowaniem promocji mojej niszy paid trafficiem, ostatnio dosyć konkretnie przeglądałem fora internetowe w poszukiwaniu informacji na ten temat i gdzie można znaleźć najlepsze oferty w tym kierunku i z możliwością odpowiedniej personalizacji pod moje wymagania, ale wciąż nie mogę znaleźć tej najbardziej mi odpowiadającej. Jeśli ktoś z Was korzystał z płatnych trafficów i dobrych reklam, to możecie mi podrzucić serwisy oferujące takie usługi które najlepiej się u Was spisywały. Pamiętam, że kiedyś w którymś z programów inwestycyjnych, za inwestycje dodatkowo dostawało się pakiety reklamowe, i na całej długości inwestycji tam, czyli chyba około 3 miesięcy tam byłem, zarobiłem na reklamowaniu w tych bonusowych ads`ach ofert z Clickbanku, grube dolce, więc wiem, że na pewno to się opłaca, tylko nie wiem gdzie znaleźć dobry płatny traffic, najlepiej przez jakiś serwis zajmujący się tym ogólnie żeby nie musieć pisać do każdego portalu zgodnego z moją niszą oddzielnie.

 

No to chyba na tyle w tym wpisie. Mój dziennik wydaje mi się trochę pusty z uwagi na brak grafik, infografik i tak dalej. A, że jestem grafikiem no to troszkę nad tym ubolewam, ale niestety nie mam aktualnie dostępu do PC, dopiero dostanę się do niego pod koniec września i wtedy pewnie ujrzycie w dzienniku infografiki podsumowujące wrzesień, który mam nadzieje po procesie unfollowowania, stanie się miesiącem pełnym sprzedaży! ;)

Opublikowano

Kolejny dzień, i to kolejny piękny dzień. Końcówka tygodnia, a Clickbankowi jak widać pracuje się ze mną co rzuca takimi prezentami na lewo i prawo.

aXisKWw.png

Nie trzeba było nawet czekać na koniec procesu unfollow, bo wciąż on trwa, a tutaj w ciągu jednego dnia trzy sprzedaże w krótkim odstępie czasowym. Projekt bardzo szybko się rozwiją, myślę, że wkrótce takie prezenty będą zdarzać się jeśli nie codziennie to co 2-3 dni, co będzie przynosić dosyć zadowalające zyski, jak na projekt który będzie miał zaledwie kilkanaście dni. Jaki jest plan? Taki sam jak wcześniej. Unfollowy, a potem wracamy do followów.

 

Co do mojej oferty pomocy, do końca tygodnia promocja 50%, a mianowicie za 50$, pomogę Wam z Clickbankiem, oczywiście nie daję gwarancji zarobków, ponieważ ja, nie będę pracował za Was. Mogę Wam dać rady, które wynikają z mojej już dość dużej wiedzy, bo ten projekt to już bodajże dziesiąty związany z tym, po raz kolejny podkreślam - genialnym serwisem. Jesteś zainteresowany? Zapraszam na PW. :) Ilość miejsc ograniczona, maksymalnie 3 osoby, bo nie chodzi o zyski moje, a o możliwość pomocy która przy dużej liczbie osób zanika.

Opublikowano (edytowane)

 

 

. Myślę, także nad spróbowaniem promocji mojej niszy paid trafficiem,

 

 

http://www.lukepeerfly.com/

 

Tą stronkę dał mi kiedyś Ciamciaj, tam znajdziesz w różnych postach jaki paid traffic nadaję się do jakich ofert. Sam używałem chwile 7search do email/zip submit.

Edytowane przez Pukacz
Opublikowano

Aktualnie 1500 followersow, ale takich bardzo aktywnych, poza tym unfollow process troche zamknal followy. Jednak teraz juz szybko do 10k pójdzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja wypłacam na konto bankowe ;) jest jeszcze opcja czeku, nic poza tym nie widziałem. ;) do 00:00 trwa promocja na moja pomoc jesli chodzi o Clickbank ;) zapraszam na PW chętnych. Zapisy na koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika bo aktualnie nie mam PC pod ręką.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .