Skocz do zawartości

Dziennik Pracy - HAUKA


HAUKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tu zgromadzonych :) Nazywam się Adam, w tym roku kończę 20 lat. Pewnie wielu z Was kojarzy mnie jako oficjalnego mentora HighCash.org. Zarabianie na PPA zacząłem od końca poprzedniego roku. Jak wiadomo nie od razu Kraków zbudowano i moje początkowe wyniki raczej nie były zadowalające, ale wszystko się zmieniło dzięki pomocy administratora serwisu oraz mojego dawnego mentora i kolegi Adriana, znanego Wam jako NeedMoney, który jest również mentorem serwisu tak jak ja.

 

Moje dotychczasowe wyniki w PPA były CO NAJMNIEJ zadowalające  :D Wiadomo, bywało lepiej, bywało gorzej. W ciągu tego roku udało mi się w sumie zarobić prawie 20 tys. $. Sprawiłem za to sobie masę fajnych rzeczy oraz jest to moje główne źródło utrzymania, bo uczę się zaocznie a w tym roku czeka mnie matura, którą powieniem pisać 2 lata temu :) Lecz jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia i gdy człowiek zarabia dobrą kasę, poszukuje zawsze opcji by powiększyć swoje dochody. Dlaczego zarabiam na HighCash? Otóż w ciągu swojego żywota testowałem parę innych serwisów PPA: Firecash, Sharebay, Sharecah, Cashfile, Cleanfiles czy Fileice i mogę zdecydowanie powiedzieć że tu jest mi najlepiej. 

 

Oczywiście oferuję w dalszym ciągu pomoc z PPA

 

Jeśli chciałbyś skorzystać z mojej rady by zacząć, albo usprawnić swoje zarobki, napisz do mnie na mój hajkeszowy mail: hauka@highcash.org Zazwyczaj szybko przechodzę ze swoimi poleconymi na gg/skype/teamspeak i staram się pomóc, a jeśli wykazujesz zaangażowanie i pracujesz szczerze to przekazuję cały czas nową wiedzę, którą sam nabywam :)

 

Zachęcam do obserwacji tematu jeśli ciekawią Cię moje wypociny :)

Edytowane przez HAUKA
 • Super 4
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

32% zaraz zawita do Twych bram :(

Hmmm? :( Spokojnie, nie chcę reklamować w nachalny sposób swojego serwisu jeśli o to chodzi. To z mentorowaniem to tylko taka dodatkowa informacja jakby kogoś zainteresowało. Dziennik powstał raczej po to bym ruszył tyłek i w końcu zaczął pracować a przy okazji może i kogoś to natchnie :D

Edytowane przez HAUKA
Odnośnik do komentarza

Dzień 1


kcfs.jpg


 


Dzisiejszy wynik w moim wykonaniu nie jest niczym szczególnym, wczoraj miałem o kilkanaście dolarów więcej, ale też dwa pobrania z Francji, a dzisiaj tylko jedno i w dodatku stawka jak na ten kraj była z gorzej płatnej oferty smile.png Tym niemniej motywuje mnie to w dalszym ciągu do bardziej wytężonej pracy.


 


Mam spory problem z konwersją na blogach. Posiadam ich ok. 10, jedne mniej rozwinięte, drugie bardziej. Niektóre zawierają nisze oryginalne i nigdzie nie spotykane, ale niestety nie przynosza mi oczekiwanego zarobku sad.png Moja konwersja jest naprawdę daleka od doskonałych, przykładowo 1000 klików w ofertę = 20 leadów, ale trzeba działać by ją poprawić. Postanowiłem rozwijać teraz tylko najnowszego bloga, narzucić sobie rygor pracy i działać według wcześniej ustalonych wytycznych. Może na nim w końcu moje EPC będzie większe? smile.png


 


Myślałem że taka a nie inna sytuacja jest sprawką sieci, dlatego że np. na KSW mając ok 3-4 tys. kliknięć w ofertę i udostępniając w pewnym sensie real content (pobranie linku do prawdziwej transmisji), pobrań było 12, a na reklamę strony wydałem 300-400zł. 


 


Ale tak:


 


Zrobione dzisiaj:


- wrzucone dwie nisze na bloga 


- jestem w trakcie wrzucania filmów na serwisy video i dodawania ich do promowania smile.png


 


Cel na jutro to:


- kolejne dwie nisze


- kolejne dwa filmy tongue.png i jeden zaległy smile.png


- rozpoczęcie zabawy z GSA, ponieważ nie używałem go jeszcze na tym blogu


- ew. zajęcie się dopieszczaniem bloga smile.png


 • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dzień 2

zpef.jpg

 

Troszeczkę gorzej niż wczoraj, ale w sumie bez żadnej przyczyny. Chociaż wczoraj AZ napisało mi kolejny raz maila z prośbą o optymalizację, wyłączając jedną z moich stron na jakieś pół godziny bo stosunkowo szybko zareagowałem :( 

Wczoraj znowu dopadła mnie gorączka i zdążyłem dodać jedną, ale za to świetnie opisaną niszę na bloga. Jak mówią: content is the king :) Nie będę wymieniać w punktach co zrobiłem,a czego nie zrobiłem, bo w sumie nie ma po co.Dziś postaram się troszeczkę to nadrobić. W każdym razie, wczoraj z jednej z nisz dodanych już przedwczoraj, wpadło mi pobranie :)

Najbardziej dokucza mi fakt, że tych wyższych leadów albo nie ma w ogóle albo jest bardzo mało. W ogóle cyrk straszny z tymi pobraniami, bo w godzinach wieczornych gdy mam najwięcej osób na stronie, wpada mi najgorzej. Dzisiaj możliwe że dokupię HR viewsy do pewnych nisz oraz zacznę zabawę z GSA bo odkładam i odkładam. Z drugiej strony za wcześnie też nie jest dobrze.

 

W dalszym ciągu zachęcam do obserwacji tematu i wypowiadania się 

Odnośnik do komentarza
Dzień 3 i Dzień 4

 

Zarobione: 66.04$ i 42.37$
 
 
Ogólnie to w piątek i sobotę miałem wysoką gorączkę, przez co nie siedziałem za bardzo na komputerze, jeśli już tylko po to by sprawdzić zarobki. Niestety, nie były one w dalszym ciągu zadowalające. Faktycznie, może nie jest to tak mało jak na polskie realia, ale nadal mam wrażenie że moje strony powinny generować więcej, szczególnie z takiej racji że wczoraj była sobota :(
 
Wczoraj na jedenej ze stron zawierającej unikalny pomysł na nisze - 7,5 tys. odwiedzin. Niestety, na pobranie pliku zdecydowało się ok. 15 osób. Kompletnie nie rozumiem dlaczego. Traffic z google jest gorszy niż z YT, ale niestety nawet na YT jestem na pierwszych miejscach, a to nie procentuje :(
 
Co do mojej aktywności w ciągu tych dwóch dni - była znikoma. Odpisałem co prawda paru ludziom, ale dzisiaj nadrobię zaległości w tym zakresie :) Wczoraj wróciłem do GSA w przypadku starych blogów. Tak, wiem że źle zrobiłem przerywając ten proces, ale przestraszyłem się pingwina google i naczytałęm się bzdurnych informacji o nim. Zakupiłem również dodanie  nowej strony do 300 katalogów na fiverr.com. Nie dodałem żadnej niszy, ale dziś mam zamiar to nadrobić :)
 
 

Co do hostingu zmień z az, bo będzie coraz gorzej, masz dużo kasy to kup dedyka albo server pro na home.

 

Hmmm... Nie wiem teraz czy mi się opłaca :) Ogólnie stoi tam jedna, stara strona, której i tak nie rozwijam. Posiadam najdroższy pakiet na linuxpl poza tym i jestem zadowolony :)

Edytowane przez HAUKA
Odnośnik do komentarza

Dzień 5

ggvg.jpg

 

No niestety, mogło być dużo lepiej :( Szczególnie łamiący jest fakt gdy w osoby u szczytu topki zarabiają blisko 200-300$, a nie mają wcale więcej wejść. Na jednej ze stron było wczoraj u mnie blisko 2 tysiące wejść w mirror, ale nie ma to żadnego przełożenia na zarobki.

 

Wczoraj dodałem nową niszę, jeszcze bez filmów oraz wpadłem na kilka świetnych pomysłów. Nie wiem czy podniosą one u mnie konwersję, ale na pewno zwiększą jeszcze wejścia. Jednak nie wiem czy nie na darmo...   

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie, wszystko byłoby okej, ale wczoraj było np. 2000 wejść w mirrory, na wyłącznie jednym blogu :( W dodatku wpadają same śmieciowe stawki mam takie przerwy w leadowaniu, że np. przez 5 godzin nic nie wpada :( Może to sygnał żeby dać sobie spokój z tym wszystkim. Ja żadnych problemów ze stronami nie mam i nie wierzę że to zasługa śmieciowego trafficu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .