Skocz do zawartości

Dziennik Pracy - Powolny Progress (vpeersz)


vajper

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Historyjka

Pierwszą styczność z PPA miałem około rok temu. Początki są jakie są wiadomo. Blogspot, kopiowane posty i tak dalej. Potem był autopilot i lenistwo. Rezultatem tego na dzień dzisiejszy jest stan konta na FC - 117.52 $. Pod koniec wakacji przeniosłem się na HighCash. Kupiłem nową domenę, podpiąłem grafikę i zacząłem wstawiać niszę. Za wrzesień wypłaciłem 60$. 

 

Metody promocji

 • Youtube/Dailymotion - Wiadomka, staram się wrzucać te 5 filmików na tydzień. Promuje je poprzez Enhance, U2B i SYV (VPS).
 • SEO - Nie wiem czy można to nazwać seo, po prostu tworzę posty zgodnie z wtyczką SEO by Yoast.

Cele

 • Zdobyć zieloną rangę na HC
 • Kupić GSA
 • Stworzyć kilka stron o innej tematyce niż h@cki
 • Rozwijać główną stronę
 • Zacząć zarabiać na czymś innym niż PPA (kilka pomysłów już mam)

Ogólnie ten miesiąc to jeden wielki łut szczęścia. Trzy dni z kolei wpadały same pobrania z Australi i Francji przez co takie zarobki. Normalnie wychodzi średnio 3$ dziennie.

Co jakiś czas będę tu aktualizował moje poczynania :)

 

Zarobki

Miesiąc: 100.36 $

Dziś: 14.30 $

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

11.10.2013

Dodałem 5 niszę w tygodniu jak i 5 filmik na yt i dm. Przez weekend nie będę miał pewnie w ogóle czasu. Średnio wpada 100 UU dziennie. Może coś dziś jeszcze wpadnie ale ja już na dzisiaj kończę.

 

Zarobki

Miesiąc: 107.63

Dzisiaj: 7.27 ( 7 pobrań)

Odnośnik do komentarza

14.10.2013

Przez sobotę i niedzielę zarobiłem 14.85 $. Nie miałem kompletnie czasu przysiąść i coś zrobić. Dzisiaj dodałem jedną niszę oraz filmik. Za chwilę biorę się za kolejne żeby mieć co wrzucać na tygodniu. Ogólnie czeka mnie monotonna praca jeszcze przez pewien czas. Chce dojść do 100 nisz na blogu i potem zacząć działać z innymi projektami PPA. Osiągnąłem kolejny cel czyli pomarańczową rangę. Teraz do fioletowej (750$) będzie ciężko dojść ale powinienem dać radę :)

Zarobki

Miesiąc: 131.19$

Dzisiaj: 7.36 ( 7 pobrań) - na ten moment

Jeszcze mały bonus. Wiem, że to i tak marnie na razie wygląda ale ważne, że jest postęp :P

1111.png

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

15.10.2013

No i co kolejny dzień za mną. Ciągle robię to samo więc nie ma się co rozpisywać. Na razie mam 27 postów na blogu więc do 100 jeszcze kawałek. Ciągle opieram się tylko na dm i yt. Dzisiaj zostało mi jeszcze wrzucić tylko filmik na dm. Ciągle mam motywację bo ciągle wpada kasa :) A jeszcze 2 miesiące temu moim największym osiągnięciem było 30 $ na miesiąc :P

Zarobki

Miesiąc: 142.18$

Dzisiaj: 10.99$ ( 5 pobrań) 

Edytowane przez vpeersz
 • Super 1
Odnośnik do komentarza

16.10.2013

Wszystkie założenia na ten dzień jakie miałem to wypełniłem :P Przeglądałem także wszystkie filmy jak tam stoją i czy nie ma negatywnych komentarzy. Mam zamiar niedługo uderzyć w SEO tylko muszę poczekać na wypłatę by zakupić GSA. Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem.

Zarobki

Miesiąc: 149.52$

Dzisiaj: 7.34$ (7 pobrań)

Odnośnik do komentarza

17.10.2013

No i co? To samo :) Plan na dzień dzisiejszy wykonany. Ogólnie cierpię na brak czasu przez co nie mogę się jeszcze bardziej przyłożyć do PPA. Nie narzekam bo nakład czasu do zarobionych pieniążków jest zadowalający. Wyrobiłem sobie już jako tako systematyczność i wykonuję codziennie daną porcję zadań. Mam kilka ciekawych pomysłów i czekam tylko na jakiś większy zastrzyk wolnego czasu by je zrealizować :P.

Zarobki

Miesiąc: 163.35$

Dzisiaj: 9.35$ (8 pobrań)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

18.10.2013

Usunęli mi 2 filmiki ale kolejne czekają na dodanie. Plan wykonany. Dzisiaj nawet na chwilkę zawitałem w topce ale szybko zostałem przepędzony. Czas na przerwę i odpoczynek. Znając mnie i tak coś pewnie porobię w weekend. Średnia konwersja na blogu to 3.8 % więc chyba raczej w normie :)

Zarobki

Miesiąc: 173.21$

Dzisiaj: 13.12$ (6 pobrań)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

21.10.2013

No i wracam do normalnego trybu pracy. Plan na dziś wykonany. Przez weekend wpadło 13,26$. Ogólnie idzie do przodu tylko strasznie mnie denerwują te skoki w zarobkach. Nie wspominałem wcześniej ale mam trochę większy projekt PPA na boku. Wpakowałem trochę kasy na stronę i teraz po rozmowie z Cevu wiem, że muszę wpakować drugie tyle. Wiąże z nim duże nadzieję ale czas pokaże czy coś wypali. 

 

Dziś strasznie słabo jeżeli chodzi o stawki. Dla mnie zawsze jakimś tam wyznacznikiem były pobrania bo wiadomo, że stawki to już loteria. Więc pobraniowo jest ok (przynajmniej to :)). Liczę, że jeszcze coś wpadnie. Tak to u mnie dzisiaj mniej więcej wyglądało.

1.png

 

 

Zarobki

Miesiąc: 191.64$

Dzisiaj: 5.17$ (8 pobrań)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

22.10.2013

Plan na dziś wykonany. Ciągle coś tam wpada ale nie jest to jeszcze moje marzenie co do zarobków. Zacząłem się interesować CPA i wiem już, że którąś wypłatę poświęcę całkowicie by się w to pobawić. Jeszcze nie teraz bo muszę poukładać wszystkie projekty PPA żeby przynosiły oczekiwany dochód. Na razie ciągle leci samo yt i dm. Pobawiłem się jeszcze trochę z pierdółkami jak fake ankiety, live chat itp.

Dziś stawki znów cieniutkie bo prawie wszystkie poniżej dolara...

Zarobki

Miesiąc: 202.41$

Dzisiaj: 10.77$(11 pobrań)

E: 200$ przekroczone :) Kiedyś tyle to zbierałem przez pół roku także tego :P

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

23.10.2013

Dzisiejszy plan prócz wrzucenia filmiku na dm został wykonany. Posiedziałem jeszcze trochę nad aplikacją vb i trochę ją dopieściłem. Liczę, że do wypłaty wpadnie jeszcze trochę kasy bo moja przyszła inwestycja będzie trochę kosztowna :) Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie. Ogólnie dziś do 12 wpadły wszystkie pobrania i potem jak by się zatrzymało. Oczywiście odwiedziny na blogu i mirrorze były. Dziwne :/. 

Zarobki

Miesiąc: 210.89$

Dzisiaj: 8.48$(7 pobrań)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

24.10.2013

Dziś strasznie słabo i wgl tragicznie... Dobrze o tyle, że wykonałem plan i na ten tydzień będę miał wypełniony limit (5 nisz). Mówi się trudno i idzie się dalej. Nie wiem na ile te spadki to słynne już ucinanie leadów przez sieci pod koniec miesiąca a na ile normalna kolej rzeczy. Wyświetlenia bloga i mirrorów ciągle idą w górę a zarobki spadają :(. Nie ma się jednak co użalać tylko dalej robić swoje :)

Mały bonus w postaci poglądu zarobków do wyświetleń:

1.png

Zarobki

Miesiąc: 213.92$

Dzisiaj: 3.03$(4 pobrania)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

25.10.2013

Wczoraj nie miałem czasu więc napiszę dzisiaj. Wczoraj trochę pobawiłem się z dm i yt. Dzisiaj i jutro wrzucę po jednym filmiku. Ogólnie wczorajszy dzień uratowała Francja bo inaczej znów było by cienko. Na weekendzie przygotuje sobie pewnie parę nisz do promocji na tygodniu. Miałem jeszcze zamiar pobawić się z pastebin i bubblews ale nie wiem jeszcze czy będę miał czas. Wejścia na bloga i mirrora ciągle rosną czego niestety nie mogę powiedzieć o zarobkach. Jeżeli w nowym miesiącu wszystko wróci do normy to będę prawie pewny, że to sprawka ucinania leadów przez sieci. 

Zarobki

Miesiąc: 242.69$

Dzisiaj: 28.77$(10 pobrań)

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

28.10.2013

No i jakoś leci. Dziś swoją porcję zdań zrobiłem ale jeszcze chyba coś zrobię na zapas bo mogę nie mieć czasu. Ten miesiąc uważam za mega udany i wiem, że w przyszłym miesiącu może mi się nie udać powtórzyć tego wyczynu. Na głównym blogu staram się konsekwentnie robić swoje. Co do drugiego większego projektu to muszę poczekać na wypłatę by móc zacząć działać. Jak nie wypali to wtopię w to dużo pieniędzy więc nie dopuszczam do siebie takich myśli :). Mam parę na prawdę fajnych pomysłów do zrealizowania ale czasu coraz mniej :(. Przez weekend wpadło 12.44$

Zarobki

Miesiąc: 261.59$

Dzisiaj: 6.46$(8 pobrań) 

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza

29.10.2013

Systematyczność i jeszcze raz systematyczność. Obecnie poświęcam około 30 - 40 minut dziennie na wszystkie czynności by wykonać normę. Wczoraj wpadłem na kolejny pomysł z real contentem i myślę, że nawet lepszy od poprzedniego :). Na razie jednak nie chcę rozpoczynać kolejnego projektu bo nie starczy mi czasu. Pod koniec miesiąca zrobię jakieś małe podsumowanie moich zmagań z PPA od początku wakacji :P

Jakoś cicho w tym dzienniku ale jeżeli czyta to chociaż z 5 osób to i tak daje mi to mega motywację  :D

Zarobki

Miesiąc: 271.33$

Dzisiaj: 9.74$(12 pobrań) 

Odnośnik do komentarza

30.10.2013

Dziś strasznie mało czasu gdyż musiałem poświęcić swój czas na (bezsensowną) naukę do szkoły. Mimo, że traktuję PPA jako obowiązek i systematyczną pracę to są rzeczy ważniejsze :). Właśnie przed chwilą skończyłem swoją porcję zadań na dziś i tym samym plan został wykonany. Nie mam ciągle czasu by dołożyć inne sposoby promocji na moają stronę. Dalej leci samo yt i dm. Jestem strasznie padnięty po dzisiejszym dniu. 

Zarobki

Miesiąc: 281.66$

Dzisiaj: 10.33$(9 pobrań) 

Edytowane przez vpeersz
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .