Skocz do zawartości

EarnAir

Elita
 • Postów

  174
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Początkujący

Ostatnie wizyty

1 030 wyświetleń profilu
 1. @Varrr Brzmi niewiarygodnie. Mógłbyś pokazać na filmie działanie bota?
 2. @jankos999 Tak, możesz używać również na innych stronach, tylko pamiętaj o ograniczeniach co do ilości kont.
 3. @jankos999 Polecam ukryć linki, bo konkurencja nie śpi ?
 4. @AstroCash.org Na kiedy zaplanowany został start AstroCPA?
 5. @NeXu Przede wszystkim w pozycjonowaniu filmu w rankingu.
 6. Mógłbyś sprecyzować, jakie skiny masz na myśli? Skiny do CSGO?
 7. Poproszę o szczegóły, cenę na PW
 8. Masz na myśli skrypt/program, który korzystając z API sieci afiliacyjnych informowałby i wyświetlał informacje o zdobytych leadach?
 9. Wątek na BHW o blokadzie 211K USD: TUTAJ Nowy regulamin to pole do nadużyć. "Działania zabronione Nie wolno wykorzystywać usługi PayPal do działań, które: 1. naruszają dowolne przepisy prawa; 2. są związane z transakcjami dotyczącymi (a) narkotyków, sterydów, określonych substancji kontrolowanych lub innych produktów stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa konsumenta; (b) leków i akcesoriów z nimi związanych; (c) papierosów; (d) przedmiotów, które zachęcają do podjęcia nielegalnych działań, promują takie działania, instruują w zakresie podejmowania takich działań lub je ułatwiają; (e) skradzionych towarów, w tym towarów w formie cyfrowej lub wirtualnej; (f) promowania nienawiści, przemocy, rasizmu, innych form nietolerancji o charakterze dyskryminacyjnym lub finansowego wykorzystywania przestępstw; (g) przedmiotów uważanych za obsceniczne; (h) przedmiotów, które naruszają jakiekolwiek prawa autorskie, prawa do znaków towarowych, prawo do komercyjnego wizerunku, prawo do prywatności lub inne wynikające ze stosunku własności prawa chronione przez prawo właściwe; (i) niektórych materiałów i usług o charakterze seksualnym; (j) amunicji, broni palnej lub elementów broni palnej i stosownych akcesoriów; (k) broni lub noży, których obrót jest regulowany przez prawo właściwe; 3. są związane z transakcjami, które (a) udostępniają dane osobowe podmiotów zewnętrznych, łamiąc tym samym prawo; (b) wspierają piramidy finansowe, schematy Ponziego, programy matrycowe, inne programy szybkiego wzbogacania lub pewne programy marketingu wielopoziomowego; (c) są powiązane z zakupem rent lub kontraktów loteryjnych, systemów depozytowych, z bankami z siedzibą w tzw. rajach podatkowych lub transakcjami finansującymi lub refinansującymi długi za pomocą kart kredytowych; (d) stanowią sprzedaż przedmiotów, zanim sprzedający uzyska nad nimi kontrolę lub stanie się ich właścicielem; (e) są pobraniami opłat przeprowadzanymi przez centra rozliczeniowe w imieniu handlowców; (f) są związane ze sprzedażą czeków podróżnych lub przekazów pieniężnych; (h) dotyczą działalności biznesowej związanej z wymianą walut lub realizacją czeków; (i) są związane z określonymi usługami w zakresie restrukturyzacji zadłużenia, poprawy historii kredytowej, zaciągania kredytów lub ubezpieczeń; (k) obejmują oferowanie lub otrzymywanie płatności w celach łapowniczych lub korupcyjnych. 4. obejmują sprzedaż produktów lub usług wskazanych przez organy administracji państwowej jako z dużym prawdopodobieństwem nieuczciwe"
 10. @RianesS @Montana W przypadku Loco Translate po przetłumaczeniu można ją usunąć.
 11. EarnAir

  hellcase.com - problem

  @Halloween Napisz ponownie do supportu Hellcase, że dostawca kazał zwrócić się do nich. Nic innego nie możesz zrobić. Na przyszłość nie zmieniaj kwoty podanej w formularzu, jeśli chcesz wpłacić inną sumę pieniędzy, to po prostu wygeneruj kolejny ?
 12. @siedzacy_marian Nie zmieniałeś DNS domeny, albo przekierowania na inny serwer? Bo zazwyczaj w tym przypadku pojawia się taki problem.
 13. EarnAir

  Na co 1500 zł?

  @Agr3st Przy takim budżecie na start możliwości jest wiele. Jeśli myślisz o szybkim zarobku, to warto zainteresować się facebookiem i tworzeniem fanpage/grup, płatnym ruchem, albo handlem np: wirtualnymi przedmiotami. Z kolei długoterminowo możesz tworzyć strony internetowe i celować w ruch organiczny, monetyzować poprzez programy afiliacyjne, albo zacząć budować własny brand i sprzedawać własny produkt, jednak to wszystko wymaga zaznajomienia się z tematem.
 14. @KubASS Ciężko powiedzieć ile możesz zarobić, bo mamy zbyt mało danych, a nawet z nimi ciężko jest określić wysokość zarobków. Nie wiemy jaki procent z osób lubiących twój FanPage to mężczyźni, nie znamy aktywności i zasięgów. Sprawdź oferty randkowe, kamerki. Przede wszystkim stwórz dobry Landing Page, bo to głównie od niego zależy konwersja. Testuj oferty i wybierz tę najlepiej konwertującą.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .