Skocz do zawartości

Feniksowy90

Użytkownik
  • Postów

    88
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Feniksowy90 w dniu 14 Stycznia

Użytkownicy przyznają Feniksowy90 punkty reputacji!

Reputacja

11 Poszukiwacz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Hahaha fabryke AI? Będą produkować AI jak samochody albo jak odkurzacze?
  2. Troche ryzykowne bo jesli będą to same pozytywne opinie z kont które nie korzystały zbytnio z innych aplikacji i gier albo korzystaly zbyt mało to sklep play może sie zorientować, że opinie kupione czy jakies podejrzane i może to jakos negatywnie wpłynąc na przykład na widoczność Twojej aplikacji w sklepie. No i ile osob pisze opinie? 1 na 50? 1 na 100? 1 na 1000? Wiec jesli Twoja aplikacja miałaby przykładowo 1000 pobran i aż 300 opinii to może byc źle bo sklep od razu bedzie widział, że cos jest nie tak.
  3. Może rząd zrobi jakieś superpotężne AI dumę narodową, Orlen AI czy coś by zdeklasować konkurencję (A potem sie byc może okaże, że to AI bedzie działało dzięki 50 copywriterom siedzącym jednoczesnie w jakims biurze i piszącym w czasie rzeczywistym 🤫 )
  4. Włączają i wyłączają Jest jeszcze sens czy zaraz wyłączą? Albo czy bedzie jakis nowy limit w kwietniu?
  5. @dżepetto Niedaleko Mielna. Jak tam dziennik? Ruszyło sie coś w Twoim zarabianiu?
  6. Moim zdaniem najpierw powinineś zając sie budową i rozwojem tego kanału, a dopiero potem (lub ewentualnie w trakcie) martwić sie o podatki, faktury i dzialalności bo żeby sie nie okazało iż kanał nie wypali albo zarobki będą nie warte fatygi, a wtedy całe to martwienie sie o podatki, rozliczenia, pójdzie na marne i szkoda czasu. Jesli chcialbys zastąpic prace na etacie zarabianiem przez internet i osiągać zarobki wynoszące chociaż połowe etatowej pensji to nie jest to łatwa droga. Wielu próbuje, a udaje sie tylko nielicznym. Nie żebym Cie zniechęcał, nie zrozum mnie zle, chodzi mi jedynie o to, że lepiej najpierw skupic wszystkie wysiłki na osiągnieciu sukcesu, a dopiero potem martwic sie jak to rozliczac
  7. @Conversand Może ,,normalne'' ale czy osoby promujące nie powinny miec na bieżąco dostępu do informacji ile budżetu zostało już wykorzystane (chocby w formie procentowej 1%-100%), aby mogły oszacowac kiedy mniej wiecej może sie zakonczyc i czy opłaca im sie promować (oraz jak intensywnie)?
  8. @dżepetto To niezbyt blisko mimo, że to samo województwo
  9. @Wariat95 Ile mniej wiecej płacą za jeden taki filmik albo za jedną recenzję?
  10. Jak nowe konto to nic dziwnego, że takie coś wyskakuje. Pewnie musisz po prostu poczekać.
  11. Czy to jest uczciwe? Ktos zacznie to promowac a oni nagle wyłączą bez zapowiedzi i leady przestaną wpadać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .