Skocz do zawartości

Ciamciaj

Wypłata zarobiona w programie partnerskim dotyczącym sprzedaży oprogramowania komputerowego. Zbierana miesiąc. Będzie na czynsz xD

Prawa autorskie

© Ciamciaj
 • Super 2


Rekomendowane komentarze

Opisz program bo ciekawe :)

Za duzo nie ma do opowiadania...może skrobnę o tym poradnik w programach parnerskich ale nie wiem jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Sprawdź też:

 • Podobna zawartość

  • Przez Ca$hmaker
   Position Exchange to nowy zdecentralizowany protokół handlowy krypto, obsługiwany przez vAMM i działający na Smart Chain (BSC), mający na celu wypełnienie luki między ludźmi a rynkami kryptowalut i poprawić doświadczenia handlowe.
   Protokół oferuje łatwy i dostępny handel kryptowalutowy, w ramach którego użytkownicy mogą handlować produktami krypto w pełni w łańcuchu, przejrzyście, z wysokim bezpieczeństwem i prywatnością.
   Platforma została zaprojektowana tak, aby zapewniać wszystkie zalety zdecentralizowanych finansów, jednocześnie wprowadzając tradycyjne doświadczenie i narzędzia scentralizowanego finansowania. Warto wspomnieć o niskich kosztach za fee a wszystko to przy rozwiązywaniu problemu płynności za pomocą vAMM.
   Co więcej, zespół Position Exchange ciężko pracował nad zaprojektowaniem przyjaznego dla użytkownika i atrakcyjnego interfejsu, umożliwiającego łatwe zawieranie transakcji przez wszelkiego rodzaju traderów.
   Position Exchange jest wspierana przez token własny POSI, natywny token narzędziowy służący jako kręgosłup ekosystemu. Posiadacze mogą korzystać z wielu zalet i używać POSI w innych funkcjach opracowanych przez Platformę.
   Posiadacze mogą dodawać płynność, stakować POSI, POSI NFT, BUSD i inne z "wysokim APY", a także uczestniczyć w zarządzaniu Position Exchange i kształtować jej przyszłość.
   Jest już dostępna apka na Android i niebawem będzie na iOS.
    
   Vault Referral Code: 15435
   Czysty: https://app.position.exchange
   Ref: https://app.position.exchange/?ref=69038275
    
   Z góry dziękuję za ewentualne skorzystanie z mojego reflinka:)
    
   Powyższa publikacja ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej ani informacji rekomendującej lub sugerującej strategię inwestycyjną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w powyższej publikacji treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego. Powyższa publikacja została sporządzona w celach informacyjnych i nie powinna stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Autor powyższej publikacji nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszej publikacji.
   Pamiętaj: Cokolwiek zrobisz, robisz na własne ryzyko! Zawsze inwestuj tylko tyle ile możesz stracić!
  • Przez BONUSEK
   WebePartners to sieć afiliacyjna dedykowana e-commerce. Spółka istnieje od 2009 roku. Sieć oferuje 550 programów partnerskich znanych marek, w tym wielu branż oferujących niszowe produkty. Sieć skupia kilkanaście tysięcy wydawców. Dostępne metody rozliczeń to CPS, CPL oraz CPC. Wypłata zarobionej kwoty realizowana jest od 100 zł.
   Link Do rejestracji : https://webep1.com/c/286/5f9adb6e400ebfe346f8fa51
   Czysty link do rejestracji : https://webep1.com
  • Przez Ciamciaj
   Sieć pod obecną nazwą istnieje od 2015 roku i od początku związana była z branżą finansów i ubezpieczeń.
   Obecnie wydawcy wybierać mogą z około 100 programów partnerskich z 3 głównych obszarów tematycznych - finanse, ubezpieczenia i gry. Dodatkowo w portfolio sieci spotkamy kampanie e-commerce, m.in. z suplementami diety czy biżuterią.
   Rejestracja składa się z krótkiego formularza, a następnie podane w nim informacje muszą zostać zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika sieci. 
   Próg wypłaty minimalnej wynosi 100 zł.

   Reklamodawcy i Wydawcy mogą skontaktować się z siecią poprzez formularz kontaktowy na stronie głównej.
   Prowizja
   Posiadamy produkty z CPS, CPL, prowizja procentowa
   Produkty
   Gry online, Finanse, Ubezpieczenia, Suplementy diety Pełna lista programów znajduje się pod tym linkiem.
   Forma współpracy
   Umożliwiają rozliczenie oparte o Fakturę (firmy) oraz  rachunek (osoby fizyczne)
   Próg wypłaty / forma wypłaty
   PayPal, Moneybookers, przelew bankowy (od 100 zł) Materiały reklamowe
   Linki afiliacyjne, banery, mailing, API
   Zasięg terytorialny
   Polska, Czechy, Hiszpania Support
   Formularz kontaktowy, email, Skype
   W przypadku pożyczek wydawcom posiadającym legalne bazy klientów umożliwiana jest ich monetyzacja poprzez proste przekazanie baz do firm udzielających pożyczek.
  • Przez dhosting
   Polecaj Elastyczny Web Hosting oraz Pocztę Biznesową i otrzymuj 200 zł od każdego nowego Klienta! Dołącz bezpłatnie do naszego Programu Partnerskiego i zarabiaj. Promocja trwa do 22.12.21 r. do godziny 17:00.  
    
   Do zakończenia akcji każda uzyskana prowizja mniejsza niż 2️⃣0️⃣0️⃣ zł zostanie zwiększona do tej kwoty! Niezależnie od poziomu, na którym obecnie się znajdujecie. Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie.  
    
   Jeśli jeszcze nie jesteście naszymi Parterami to idealny moment aby dołączyć i zyskać bonusowe środki! 🤑 Wystarczy wejść na stroną https://dhosting.pl/program-partnerski.html  kliknąć „Dołącz”.   
  • Przez caps16
   Witam wszystkich, w tym miesiącu start miała pewna aplikacja, która nazywa się YourFitWay, polega ona na tym, że płaci za chodzenie i bieganie, a dokładnie liczy ona kroki, a za kroki otwieramy skrzynki, z których dropią punkty, które potem możemy wymieniać na pieniądze i przelać sobie na konto bankowe.
   Żeby zacząć przygodę z aplikacją musimy płacić miesięcznie abonament o wartości 10$, który się bardzo szybko spłaca (biegając, chodząc), żeby firma nie była na tym stratna i nas cały czas motywowało to do działania, że zapłaciliśmy za coś, to trzeba biegać. Od każdej zaproszonej osoby, która zapłaci 10$ my dostajemy 2,5$, więc za 5 osób mamy opłaconą aplikację, okej ale do rzeczy.
   Prawdę mówiąc jest to mlm, czyli multi level marketing, ponieważ do wykupienia mamy jeszcze 3 pakiety dla liderów.
   Gold - 100$
   Black- 1000$
   Black ambasador - 2500$
   Każdy większy pakiet ma więcej plusów oraz możliwości zarobkowych, logiczne.
   Jeżeli ktoś z twoich znajomych kupi jakiś pakiet, ty dostaniesz od niego 25%, myślę, że to całkiem fajna stawka ;).
   Do czego zmierzam, zarejestrować do aplikacji i do ich strony można się tylko ze swojego reflinku, mój podaje tutaj : https://yourfitway.com/g7vO89
   Więcej na temat aplikacji możecie poczytać tutaj : https://trello.com/b/Yg5JIuZX/informacje-na-temat-aplikacji
   Jestem grafikiem, od razu od startu aplikacji, utworzyłem fanpage, w który wpakowałem dużo pieniędzy, żeby go wypromować i włożyłem dużo pracy, żeby przynosił duże zainteresowanie. https://www.facebook.com/zarabiajnachodzeniu/?ref=bookmarks
   Poszukuje osób, którym spodoba się biznes i chcieliby zarabiać tyle na ile włożą swojej pracy, oczywiście cały czas będę pomagał.
   Ten kto wykupi jakiś pakiet, żeby promować biznes i będzie działał, umieszczę jego reflink na moim fanpage'u, żeby mu pomóc, czyli dziennie będę mu nabijał ok. 10-20 ludzi w strukturze, tak do 50-80, żeby mu jak najmocniej pomóc i go napędzić do pracy, kiedy potem będzie działał sam, czyli już na samym początku biznesu daje mocnego kopa naprzód, wspomnę jeszcze, że mam nawet przygotowane grafiki ulotek do rozdawania lub przyklejania, żeby jak najwięcej zarażać ludzi biznesem, oraz wiele więcej pomysłów na mocny start i super dochód pasywny.
   Niżej wrzucam fotki z aplikacji, strony, oraz mojej struktury /emoticons/default_wink.png
   Napisz do mnie i zaczniemy działać /emoticons/default_biggrin.png, pamiętaj, że teraz jest zajebisty czas na start, bo za niedługo firma będzie na tyle popularna (jak pokemon GO), że będzie coraz mniej ludzi się rejestrować bo każdy już będzie u kogoś zarejestrowany.
    
   /monthly_2020_07/107088699_306221710428373_5308384097908487044_n.jpg.4a1c367760161feb87499d8d043ff381.jpg
   /monthly_2020_07/Screenshot_55.thumb.png.2b43d2b0771e00a2b362147271742635.png
   /monthly_2020_07/98181317_10222474438194199_9125769691032190976_n.jpg.684e29d057e100d68597fa128f433a57.jpg×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .