Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Sprawdź też:

 • Podobna zawartość

  • Przez Moriarty
   Artykuł ten jest napisany z pewnością dla nowych użytkowników forum, którzy z całą pewnością zadają sobie wiele pytań na temat sensu pracy przez internet, na temat jej wad i zalet, na temat jej możliwości. Każdy z nas przez takie pytania przechodził, a warto byłoby aby i na naszym forum znalazło się coś, co odpowie, chociaż częściowo na te pytania. Myślę, że taki wstęp wystarczy dla starych wyjadaczy aby przestać czytać lub też aby z zaciekawieniem spojrzeli na to co udało mi się wyskrobać na ten temat. Z góry zaznaczam, że artykuł ten może mieć formę otwartej dyskusji, a każdy z was może napisać własne wady i zalety pracy zdalnej. Zatem przejdźmy do właściwej części artykułu
   Jak zarabiać w Internecie
   Jakie wady i zalety ma praca przez internet?
   Praca w domu uchodzi za idealną formę zatrudnienia, ponieważ miejscem jej realizacji jest nasz własny dom. To wyobrażenie mają szczególnie osoby pracujące na całym etacie, które codziennie muszą dojeżdżać przez kilka godzin lub chociażby kilkadziesiąt minut do biura/miejsca kaźni, jak kto woli. Dla nich właśnie praca w domu, czy przez internet ma same superlatywy i żadnych wad. Jednak czy w rzeczywistości jest to prawdą? Na to zagadnienie trzeba spojrzeć obiektywnie i zestawić listę wad i zalet.
    
   Wady pracy w domu
   Po pierwsze przeanalizujmy argumenty przeczące, że praca w domu jest idealną formą zatrudnienia:
   Pierwszą wadą jest fakt, że praca przez internet, wykonywana w domu, opiera się najczęściej na umowie zlecenie lub umowę o dzieło. W związku z tym nie obowiązują nas zasady określone w kodeksie pracy, takie jak chociażby płatny urlop. Muszą być za to określone w niej dokładne zobowiązania obu stron. Drugą wadą, którą chcę wymienić jest nielimitowany czas pracy, który z pozoru wydaje się być zaletą, jednakże może być również wadą - siedząc w jednym miejscu, do tego we własnym domu, bardzo łatwa zatracić rachubę czasu, często pracujemy dłużej niż sobie wstępnie założyliśmy. Z pewnością wielu z bardziej zaawansowanych earnerów dotknął ten problem gdy z 2 godzin pracy robi się 6 godzin, a z 6 godzin pracy robi się 12. Częste jest także zdziwienie gdy podczas pracy w nocy, ku naszemu zdziwieniu widzimy rozjaśniający się nieboskłon. Tak, to już ranek. Trzecią, bardzo istotną wadą jest brak kontaktu na żywo z innymi pracownikami i ograniczone interakcje społeczne. O ile w interncie możemy komunikować się poprzez facebook, gadu-gadu i inne tego rodzaju komunikatory, to trzeba sobie zdać sprawę, że jeżeli do tej pory po kilka godzin dziennie przebywaliśmy w otoczeniu innych ludzi, a nagle zdecydujemy się na zarabianie przez internet, to jest to zmiana, którą odczujemy w sposób znaczny. Czwartą sprawą jest przebywanie cały czas w tym samym miejscu, co ma negatywny wpływ na samopoczucie. Piątą wadą jest problem z oddzieleniem pracy od życia rodzinnego i obowiązków domowych, co zresztą jest dosyć widoczne np. na filmach, gdzie bohater jest pisarzem czy inną osobą, która pracuje w domu. Następnie warto wymienić poczucie znudzenia, które jest generowane przez małą ilość bodźców otoczenia i pewną monotonność, zwłaszcza jeżeli mieszkamy sami. Ostatnią wadą, z którą przyjdzie się zmierzyć niemal każdemu początkującemu to fakt, że pracując w domu wiele rzeczy może nas rozpraszać, bez kontroli pozwalamy sobie na więcej, np. na godzinną przerwę przed telewizorem lub inne mało produktywne, a zabierające czas czynności. A jakie ma zalety praca w domu?
   Nie należy się zrażać powyższymi negatywnymi argumentami pracy w domu. Warto przeanalizować pozytywne jej aspekty:
   Po pierwsze nienormowane i nielimitowane godziny pracy. Możesz zacząć pracować o której chcesz i skończyć, kiedy uznasz to za słuszne. Motywację stanowi fakt, że im wcześniej skończysz obowiązki na dany dzień, tym więcej czasu wolnego dla ciebie. Pamiętaj, że łatwo może się to przemienić w wadę. Po drugie oszczędność czasu na dojazdach do pracy. Większość osób, aby dotrzeć do pracy na 9 muszą wstać dwie godziny wcześniej. Osoby pracujące w domu, nie mają tego problemu, mogą wstać dwie godziny później i mieć więcej wolnego czasu po zakończeniu obowiązków. Po trzecie oszczędność pieniędzy. Pracując w domu oszczędzamy na wielu rzeczach - biletach, paliwie, a także posiłkach - przygotowanie jedzenia w domu, jest o wiele mniej kosztowne niż lunch na mieście. Pamiętaj jednak, że te oszczędności mogą się przydać. Po czwarte pełna swoboda w dress codzie i sposobie pracy - możesz pracować zarówno w oficjalnym stroju, jak i piżamie, przy biurku bądź w łóżku, a nawet w ogrodzie. Po piąte - ,ożliwość późnego wstawania. Wielu osobom o wiele lepiej pracuje się zaczynając pracę o 10, lub popołudniu. Praca na etacie wiąże się z rozpoczęciem o 7-9, co nie każdemu sprzyja w efektywności. Po szóste należy pamiętać, że praca w domu stwarza lepsze warunki do kreatywnego myślenia. Większości osób łatwiej się skupić w ciszy i spokoju. Praca w domu - tak czy nie?
   Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych preferencji - jedni wolą pracować w grupie, wśród ludzi, drudzy w ciszy i spokoju. Dla niektórych szef przebywający za ścianą jest czynnikiem mobilizującym dla innych stresującym.
   Jak zarabiać na ankietach
   Na pewno praca w domu stwarza o wiele lepsze warunki, jednak do decyzji o rezygnacji z etatu trzeba podejść na chłodno. Jeśli potrzebujesz pomocy warto abyś zajrzał do tego tematu. Dzięki temu tematowi dowiesz się co i jak. Ponadto warto przejrzeć inne działy naszego forum o zarabianiu. Przy jego pomocy dowiesz się dużo o zarabianiu w domu, a mnogość działów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto, na początek spróbować swoich sił w czasie pracy na etacie tworząc swój blog, stronę internetową bądź zarabiając na reklamach. Wystarczy abyś z początku poświęcał regularnie godzinę lub dwie na pracę w internecie aby zapoznać się z funkcjonowaniem programów, silników blogów, a także języka, który funkcjonuje w tej branży, a który z początku może być niezrozumiały.
  • Przez chincyk
   Przedstawiam Wam nowy serwis Answeo, serwis ten oferuje zarobek na ankietach jak również studencką wymianę badań.
   Ważne informacje podczas rejestracji:

   1. Podczas rejestracji wybieramy konto prywatne.
   2. Wypełniamy ankiety proponowane przez serwis i zdobywamy $.
   3. Oceniamy i komentujemy ankiety.
   4. Wypłacamy zebrane pieniądze - od 5$.
   Strona posiada dwie wersje językowe Polski i Angielski. Ciekawą opcją jest możliwość zapraszania znajomych - piszą że można zarobić 2% od wypełnionej ankiety przez osobę zaproszoną.

   Czyst link: https://answeo.com/pl
   Refflink: https://answeo.com/aff/RU6R5H2 <--dzięki! https://zarabiam.com/images/smilies/smile.gif
  • Przez maniak87
   Darmowy Poradnik "PRACA W DOMU - Płatne Ankiety". Ł.Maniecki
   Spis treści:
   1.Na czym polega zarabianie na ankietach
   2.Podstawowe informację
   3.Ankieta Profilowa
   4.Kwalifikowanie się do ankiet
   5.Ogólne wskazówki
   6.Twoje 3 kroki ku zarabianiu na ankietach
   7.Dowody wypłat z paneli
   8.Lista wypłacalnych paneli
   Gorąco polecam Pobierz za darmo
   Administracja poleca:
   Sprawdź nasz poradnik: Zarabianie na płatnych ankietach
  • Przez Wujek Ziemny
   Affiliate Marketing (Marketing Afiliacyjny/Program Partnerski/E-Marketing)
   Umowa współdzielenia zarobków pomiędzy reklamodawcą a marketerem (partnerem), w której marketer zarabia prowizję od wygenerowanej sprzedaży, pobrania, kliknięcia w produkt lub ofertę reklamodawcy.
    
   Affiliate Network (Sieć Afiliacyjna/Sieć Reklamowa/Program Partnerski)
   Mediator pomiędzy marketerem a reklamodawcą, wprowadzający udogodnienia tj. śledzenie, raporty, statystyki, system wypłat.
    
   Affiliate (Marketer/Partner/Earner)
   Osoba promująca produkty, usługi lub oferty, zarabiająca prowizję od każdego kliknięcia/pobrania lub sprzedaży.
    
   Advertiser (Merchant/Reklamodawca)
   Właściciel firmy, która zapewnia marketerom produkty lub oferty.
    
   CPA (Cost Per Action)
   Marketer dostaje prowizję od każdej wygenerowanej sprzedaży lub lead'a.
    
   CPC (Cost Per Click)
   Płatność naliczana jest od każdego kliknięcia.
    
   CPM (Cost Per Thousand)
   Płatność naliczana na 1000 wykonanych akcji/kliknięć.
    
   Targeted Marketing (Rynek Docelowy)
   Oferowanie odpowiedniego produktu lub oferty odpowiedniej grupie ludzi w odpowiednim czasie.
    
   Konwersja (Conversion/CR)
   Następuje kiedy odwiedzający zakupi produkt lub wykona ofertę z Twojego linku, czyli przekonwertuje z odwiedzającego do kupującego.
    
   Cloaking
   Ukrywanie zawartości strony lub linka afiliacyjnego.
    
   Click-Through
   Kiedy użytkownik kliknie w link i zostanie przeniesiony na następną stronę.
    
   Click-Through Ratio (CTR)
   Stosunek użytkowników klikających w link do całości użytkowników.
    
   Creative
   Narzędzia promocyjne używane przez marketerów do przyciągnięcia uwagi użytkownika, np. linki tekstowe, przyciski, odznaki, e-mail'e, pop-up'y.
    
   Banner Ad (Banner)
   Sposób reklamy za pomocą obrazu, grafiki.
    
   Contextual Link (Link Kontekstowy)
   Umiejscowienie linka afiliacyjnego w tekście tak, by stanowił jego część.
    
   Opt-in
   Określenie oznaczające, że użytkownik wyraził zgodę, by zostać dołączonym do listy poprzez wpisanie swojego adresu e-mail.
    
   Demografia
   Dane używane do posegregowania użytkowników wg. wieku, rasy, płci, pochodzenia.
    
   E-mail Link
   Link afiliacyjny zawarty w e-mailu wysyłanemu przez marketera do osób zapisanych na jego listę.
    
   Impression (Impresja) 
   Miara określająca ile razy link afiliacyjny lub banner zostały wyświetlone.
    
   Search Engine Optimization (SEO/Pozycjonowanie)
   Proces mający na celu podwyższenie pozycji, na której strona jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania.
    
   Text Link (Link Tekstowy)
   Link nie posiadający żadnej grafiki.
    
   Tracking URL (Kod Śledzenia)
   Link zawierający w sobie specjalny kod. Odwiedzający stronę są śledzeni i przypisywani do specjalnego kodu lub ID.
    
   Unique User (UU/Unikalne Kliknięcie/Unikalny Użytkownik)
   Unikalny odwiedzający Twoją stronę - prawdopodobnie najlepszy wskaźnik ruchu.
    
   ROI (Return on Investment)
   Zwrot inwestycji. Obliczany ze wzoru ROI = (Zysk - Koszt) / Koszt.
    
   PPC
   Pay Per Click - zarobek za każde kliknięcie.
    
   PPV
   Pay Per View - zarobek za każde wyświetlenie.
    
   PPD
   Pay Per Download - zarobek za każde pobranie.
    
   EPC
   Earn Per Click - średni zarobek od każdego kliknięcia.
    
   Charge Back (Fraud)
   Cofnięcie prowizji zarobionej na nieprawidłowo wypełnionej ofercie lub zwróconym zakupie produktu.
    
   Nisza
   Konkretna sekcja rynku, dla której istnieją oferty.
    
   Affiliate Manager (AM, Menadżer)
   Osoba odpowiedzialna za opiekę nad marketerami korzystającymi z sieci afiliacyjnych.
    
   Affiliate Tracking (Śledzenie)
   Proces śledzenia linku poprzez użycie linku afiliacyjnego, zawierającego kod śledzenia.
    
   EMD (Exact Match Domain)
   Domena internetowa (adres WWW) zawierająca dokładne słowo kluczowe w swojej nazwie.
   Poradnik CPA część 17:
    
  • Przez Wujek Ziemny
   Czym jest marketing afiliacyjny?
   marketing afiliacyjny jest procesem promowania czyjegoś produktu lub usługi w zamian za swoją prowizję lub opłatę.
   Jest to rodzaj marketingu pozwalającego firmom i sprzedawcom docierać do większej ilości odbiorców, zwiększając sprzedaż i bazę klientów. Jest wiele różnych form marketingu afiliacyjnego, jednakże wynik jest zawsze ten sam. Metody te często nazywane są programami partnerskimi lub ofertami partnerskimi. Jest to świetny sposób na zarabianie w domu, bez potrzeby wychodzenia do biura i siedzenia tam od 9 do 17.
   marketing afiliacyjny (programy partnerskie) można podzielić na cztery ważne osoby:
   Producent/Reklamodawca

   Producent/reklamodawca jest właścicielem oferty programu partnerskiego, który tworzy ofertę lub program, by promować swój produkt lub usługę. Programy partnerskie są doskonałym sposobem promocji biznesu, ponieważ pracę wykonują dla nas inne osoby w zamian za prowizję. Reklamodawca płaci za wyniki, więc nie ma mowy o marnotrawieniu środków.
   Sieć reklamowa

   Sieć reklamowa to zazwyczaj pośrednik między ofertami i programami ze strony reklamodawcy oraz marketerami. Swego rodzaju mediator między dwoma. Odpowiadają a wypłaty, śledzenie statystyk i pomoc marketerowi.
   Marketer

   Rolą marketera jest zebranie ruchu dla oferty/programu partnerskiego dla reklamodawcy i przekonwertowanie tego ruchu w potencjalnych klientów. Ma on wybór - praca z siecią partnerską lub bezpośrednia praca z reklamodawcą. Jego pracą jest połączenie ofert/programów z klientami. W każdym przypadku jest to praca zdalna, którą najprościej określić jako zarabianie w sieci.
   Klient

   Klient jest ostatnim ogniwem łańcucha marketingu afiliacyjnego. Użytkownik staje się nim, gdy rezultatem jego działań jest kupienie produktu lub usługi z oferty reklamodawcy. Klient jest po prostu zwyczajnym człowiekiem przeglądającym internet i często nieświadomie konwertuje w programach partnerskich, kiedy wykonuje pewne akcje online.
   Podsumowując, reklamodawca zapłaci marketerowi, kiedy konkretna akcja zostanie wykonana, stąd popularność tej formy zarabiania w internecie. Akcją może zapisanie się na listę mailingową, kupno produktu lub usługi czy nawet zwykłe kliknięcie lub wyświetlenie reklamy. Akcja zakończona sukcesem jest nazywana konwersją lub lead'em.
   Do strony z ofertą dołączany jest pixel, który automatycznie się aktywuje, gdy akcja zostanie wykonana, z czego wynika konwersja. Część marketerów wybierze sposób płatności pay-per-conversion, gdzie dostaną wypłatę za każdego lead'a. Inni natomiast wybiorą zapłatę za każde wyświetlenie lub kliknięcie reklamy. 
   Najczęściej reklamodawca podejmuje współpracę z siecią partnerską, by znaleźć marketerów do promocji swojego programu. Czasem jednak reklamodawcy pomijają mediację siec reklamowej i współpracują bezpośrednio z marketerami. Zaletą korzystania z usług sieci jest fakt posiadania przez nie dużej bazy zasłużonych i doświadczonych marketerów oraz przerzucenie na nie obowiązków płatności. W zamian sieci wezmą dla siebie pewien procent prowizji.
   Programy partnerskie polegają na liczbach i Twój sukces uzależniony jest od Twojej wydajności.
   Poradnik CPA - część 2:
    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .