Skocz do zawartości

Harry

Global Moderator
 • Postów

  7 236
 • Dołączył

 • Wygrane w rankingu

  131

Ostatnia wygrana Harry w dniu 2 Maja

Użytkownicy przyznają Harry punkty reputacji!

Reputacja

2 703 Bóg zarabiania

O Harry

Kontakt

 • Telegram
  Miejscowość ćśowocsjeiM

Informacje

 • Miejscowość:
  🢃 🢃 🢃 https://www.getpaid20.pl/harry
 • Zarabiam na
  chleb

Ostatnie wizyty

44 727 wyświetleń profilu
 1. Harry

  [KUPIĘ] Stażowe konta OLX

  Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 2. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 3. Czy dajecie na to gwarancję? Jeśli: Tak - sprawdzę Nie - po co kłamać od samego początku? Niestety kwestii technicznych nie idzie (łatwo) zautomatyzować, bo do każdej strony trzeba podejść indywidualnie. Chociażby z samym JavaScript jest dużo zabawy. Czyli jakich? Serio mnie to ciekawi Ciekawy jestem ilu ich jest od stycznia, bo domena seomatch.net została zarejestrowana 10 stycznia. 16 stycznia pojawił się fanpage, a w google pierwsza najstarsza wzmianka jest z 20h jako profil na wykopie. Ilu jest zadowolonych klientów? Proszę nie odbierać tego jako atak, po prostu jestem ciekawy tej pewności
 4. Bardzo dobrze! Właśnie takich użytkowników nie chcemy na tym forum
 5. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 6. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 7. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 8. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 9. Cześć, Przeczytaj to:
 10. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 11. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 12. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 13. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 14. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum). Trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Nie zezwalamy na duplikaty tematów o serwisach na forum. Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 15. Właściwie powinienem zacząć od odpowiedzi na zadane pytanie przez autora Każdy który współpracuje z WooCommerce i nie ma masy niepotrzebnego kodu Zaproponowany Kadence jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Wszystko zależy od złożoności takiej strony. Nie ma sensu robić strony na elementorze, którą można łatwo zakodować lub "wyklikać" w gutenbergu. Co sądzę o gutenbergu? Jest to całkiem dobry sposób na budowanie prostych ale ładnie wizualnych stron. Cała kwintesencja bazuje na różnych technologiach z jakich jest zbudowany Elementor i Gutenberg, ciężko je porównać. Jednak w moim odczuciu Gutenberg jest o niebo lepszy. Tego jest naprawdę spora ilość tematów, które rozszerzają się na kolejne. Nikt nie jest wstanie tego opisać w prosty sposób lub w kilku zdaniach. Powstałby całkiem spory elaborat łączący web development, SEO, UI, UX, zarządzanie serwerem, bezpieczeństwo i coś o czym na pewno zapomniałem wspomnieć aby porównać, to musiałbyś mieć obydwie strony z identycznym layoutem, css, a nawet niezbędnym javascript. Jeśli nie masz, to nie ma sensu porównywania. To tak jakby porównać onet z google
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .