Skocz do zawartości

Jak zarabiać? część pierwsza - Exe Wrapper


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zajmiemy się najważniejszym aspektem pay per install, czyli exe wrapper, zwany custom installerem. Albo własnym installerem. Nazwa nieważna - ważne jest to że to podstawowe narzędzie pracy z PPI. 

 

Owszem można słać ruch na landingi, czy wstawiać na stronkę gotowe nasze bannery i to tez jest mocno dochodowe, jednak siła NCR PPI lezy właśnie w Exe Wrapperze.

 

Co to jest? 

 

W kilku słowach, korzystając z tego narzędzia można owinąć dowolny exe w nasz installer, i zarabiać na każdej instalacji - czyli można dostosować to praktycznie do każdego typu ruchu, każdego sposobu promocji. Dajmy na to napisałeś sobie magiczny programik, który (jak Ci się wydaje :D) daje nielimitowaną ilość kasy w popularnej grze :) Wtedy możesz owinąć sobie swój programik w nasz instalator, i za każdym razem jak użytkownik pobierze sobie i zainstaluje Twoj program, zarobi Ci troszkę grosza. Proste ? Proste!

 

Jak używać ?

 

Aby promować swój program owinięty w nasz installer, można albo skorzystać z formularza w naszym panelu afiliacyjnym, albo bezpośrednio z poziomu kodu podając odpowiednie parametry do URL’a.

 

 

http://cl.ly/image/2H2g0j3R3703

 

I tak: 

subaff - to ID kampanii w naszym systemie (w skrócie kampanie to takie subkonto, dla którego można wyświelić osobne statystyki)

exename - to prefiks nazwy jaki będzie miał nasz plik (czyli np. LimboOfTheLostGodMode.exe, lub Install.exe)

title - tytuł jaki zostanie wyswietlony uzytkonikowi w titlebarze po uruchomieniu instalatora

description - opis pliku, jaki zostanie wyświetlony użytkownikowi po uruchomieniu instalatora

downloadurl - URL skąd instalator ma pobrać plik i uruchomić.

 

oto przykład:

 

http://cl.ly/image/3Z092V3u1w3C

 

Oczywiscie mozna bez problemu podawac te same parametry w URLu i na ten URL przekierowywać użytkowników (np. spod buttona DOWNLOAD)

 

w tym przypadku:

http://DOMENANASZA/installer.php?aff=YOURAFF&subaff=0&exename=LimboOfTheLostGodmode.exe&title=Limbo%20Of%20The%20Lost%20God%20Mode%20Mod&description=Install%2C%20and%20run%20to%20get%20god%20mode%20in%20Limbo%20Of%20The%20Lost%20game.&downloadurl=http%3A%2F%2Fmojadomena.com%2Fresources%2Flotl.exe

nazwy parametrów takie jak powyżej, ważne aby podać w parametrze aff= swój ID affiacyjny oraz użyć domeny którą znajdziesz podaną w naszym panelu. Aha, parametry podawane przez URL nalezy zurlencodować albo funkcja urlrawencode() z php.

 

Czasami domena z installerem bywa zblacklistowana - dlatego polecamy korzystać z naszego mini API do pobierania swieżej domeny - dostępne w naszym panelu.

 

Jak zarabiać ?

 

Exe wrapper jako rozwiązanie jest bardzo elastyczne i umożliwia zarabianie na wiele rożnorakich sposobów i praktycznie tyle jest sposobów ilu promujących. Oczywiście najlepsze metody to out-of-the-box, czyli niestandardowe wykracząjace poza schemat, a nie tylko h@cki i h@cki :)

 

1. Owijanie własnego programu i promowanie przez seo i sociale. No własciewie nie trzeba nic pisać, wszyscy promujący PPA znają metody i wiedza jak to robić. Czy jest opłacalne ? Na pewno, chociaż konkurencja duża, dodatkowo trzeba by stestować opłacalność PPI vs. PPA. W PPI na pewno więcej instalek z 1k posłanych unikalnych użytkowników, w PPA za to większe stawki, przecież zdarzają się leady po 15€. 

 

2. Owijanie wlasnego programu, z tym ze nie jest to h@ack :) i tutaj mośliwosci jest mnóstwo, jednym z lepszych patentów jest zrobienie, albo paczki wallpaperow z obrazów na darmowej licencji albo wlasnego screensavera z tymi obrazkami albo jakikolwiek tool do pc, który ktoś mogłby chcieć zainstalować, albo wtyczka do przeglądarki zmieniająca fejsika, set ikon, set emotikonek (to starszy patent akurat niz h@cki, hehe...) takie programiki pisze się 5 minut, albo mozna zamówi na fiverr’rze i można generować ich setki. Robi się ministronkę, która promuje się jak w pkt. 1 ale dodatkowo to najlepsze - można promować to w katalogach programów i dopalając linkami, albo nawet i nie - lub kupując ruch, etc. 

 

Jak robią najlepsi: 

 

Robią kilkaset tematycznych zestawów wallpaperow, czy screensaverów i promują na rozne sposoby, m.in. w katalogach programów. Łatwe kilkaset $ dziennie, przy odrobinie zaangażowania można robić 1k na autopilocie. Tematyczny zestaw to: fanarty do gier, samochody, modelki, to co popularne i na czasie.

 

3. Lockowanie pliku :) tutaj akurat nie chcemy nic pisać, poza przypomnieniem że mozna u nas owijac w instalator dowolny exe, lub inny uruchamialny plik np. Msi. A rar-sfx, to przeciez plik exe :) Starczy :)

 

4. Media buying, jak najbardziej opłacalny sposób promowania ppi, z jednakże kilkoma zastrzeżeniami.

 

Nie kupujemy w adwords oraz nie slemy na standardowe landingi.

Najwygodniej kupować ruch pay per click (PPC) - US,GB,AU,CA,NZ polecamy do tych krajow clicksor i 7search, ale oczywiscie rożne inne firmy ppc tez są dobre.

Ruch CPM też mozna kupowac na odsłony i tutaj trzeba zrobić sobie odpowiednie kreacje, aby współczynnik CTR ich był najwyższy.

 

Kluczowa sprawa jest znalezienie niszy, i tutaj kilka pomyslow:

 

Popularne oprogramowanie, czyli np. Skype, Falsh Player, 7zip - czyli robimy landingi i kupujemy ruch spod takich hasełek. Duża konkurencja, stosunkowo drogi ruch.

 

“Nisze kompletnie bez sensu” - znajdujemy w jakiejś bazie freeware jakiś programik który mogłby być teoretycznie powiązany z tematem kejworda spod którego kupujemy ruch, owijamy go w nasz installer, i jedziemy. Najlepiej aby landing sugerował ze instalacja tego programu rozwiąże w jakiś sposób problem użytkownika. Zaleta tego jest że można kupić tani ruch z praktycznie zerowa konkurencja.

 

Dobre przykłady to np. 'How to clean windows registry' i owijamy jakiś programik do czyszczenia rejestru, ‘How to tie a tie' gdzie owijamy jakiś programik do mody czy instrukcje jak wiązac krawat, czy np. ‘trygonometry’ gdzie promujemy jakiś magiczny programik do rozwiązywania rownań trygonometrycznych. Jak widać można kupić ruch z us/gb praktycznie po cencie za klika. 

 

W kazdym razie tutaj ograniczeni jesteśmy jedynie swoja wyobraźnią. Minusem jest to ze trzeba inwestować i dużo testować, plusem z to że nie trzeba programować. Jak robisz media buing, to z pewnościa będziesz zainteresowany współpracą z nami - gdzie płacimy na żądanie, czyli można obracać kapitałem szybko, a co za tym idzie zacząć z kilkoma groszami i je pomnażać :)

 

 

5. Owijanie freeware i driverow - w najkrótszych słowach, robimy klona dobreprogramy czy softonic. Mniejszego, większego - po PL, po EN, nawet po RU czy TR :) pozycjonujemy. Jedni z naszych najlepszych partnerów robią właśnie w ten sposób i zarabiają naprawdę sporo.

 

Oto przykład http://cl.ly/image/1k3x2e3e2x3Y, lub http://cl.ly/image/373u2I1Q0T1W

 

Jak zrobić: albo zbieramy ręcznie albo scrapujemy sobie bazę różnych programów i gier shareware i freeware, modów do gier albo driverow (samych driverów jest ok 2M), koniecznie z linkami do downloadu. Następnie albo piszemy ręcznie, albo spinujemy sobie artykuły na nasza stronkę, pozycjonujemy i zarabiamy. Oczywiście nie zapominamy o dodaniu przycisku [DOWNLOAD] gdzie będzie link do naszego instalatora, z podanym URLem do downloadu właściwego programu freeware. Użytkownik który trafi na taką stronę, pobiera nasz instalator, ktory oprócz instalacji zbundlowanych ofert za które otrzymasz pieniążki, instaluje żądany przez użytkownika program. Plusem jest ze można oprócz przycisku do downloadu, umieścić na takiej stronie reklamy adwords, reklamy CPM, reklamy czegokolwiek.

 

To tylko 5 bardzo ogólnie podanych metod/sposobów. Po chwili zastanowienia wymyślisz sam swoje najlepsze metody promocji. Zachęcamy do dyskusji ;)

 • Super 11
NetCashRevenue.com - Pay Per Install Network
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Z tego co napisali w drugim topicu w cześci FAQ wynika że starają się żeby było jak najmnej alarmów w antywirusach:

 

 

 

Q: Antywirus zgłasza ostrzeżenie przy próbie uruchomienia exe. Czy plik zawiera wirusy ?
 A: NIE! Co prawda mała część antywirusów twierdzi, że plik zawiera złośliwe oprogramowanie, lecz jest to tak naprawdę tzw. „false positive AV warning”, czyli ostrzeżenie pomimo że plik nie zawiera wirusów. Dzieje się to głównie ze względu na reklamowane w tym instalatorze oferty, po prostu ostrzegają przed adware. Dodatkowo pragniemy uspokoić - Instalator NetCashRevenue.com jest na bieżąco aktualizowany, aby wskaźnik fałszywie pozytywnej wykrywalności był jak najmniejszy. Podobnie - ilość takich warningów nie ma zbytnio wpływu na ratio instalacji.
Edytowane przez Hertia
Odnośnik do komentarza

No czasem AV zgłasza warning, natomiast w praktyce naprawdę niezbyt przekłada się to na spadek konwersji - oczywiście zależy to od rodzaju ruchu, ale ogólnie skoki od 0 do nawet 17 wykryć na virustotal w ogole nie sa zauważalne w systemie w globalnym ratio instalacji : unikalnych wizyt na landingach.

 

I teraz kilka slow wyjasnienia odnosnie AV:

 

1. To się zmienia w czasie, jednego dnia sa warny, innego nie, i to jest całkowicie normalne. Bardzo często exe jest przekompilowywany i modyfikowany aby zapobiegać wykrywaniu przez niektóre AV. Dlatego też nie należy wyciągać daleko idących wniosków, że gdy jednego dnia jest AV warn, to znaczy że będzie on zawsze.

 

2. Nie gramy z AV tylko i wyłacznie w kotka i myszke przekompilowując plik i modyfikując cryptery,  tylko rozwiązujemy problemy na drodze kontaktu z firmami AV. Dlatego wiekszość na rynku programow AV nie będzie wyswietlać ostrzeżenia przed naszym plikiem, gdyż nie niesie zagrożeń dla użytkownika.

 

3. Cześć antywirusów jednak czasem zgłasza warny, i nic na to się poradzić nie da. Natomiast cóż, jeśli Twój ulubiony AV zgłasza ostrzeżenie, nie znaczy ze wszyscy użytkownicy mają ten sam AV. Powiem więcej, zdecydowana większość nie ma, i instaluje.

 

Zachęcam do sprawdzenia, jak wyglądają konwersje na ruchu ;)

NetCashRevenue.com - Pay Per Install Network
Odnośnik do komentarza
 • 4 tygodnie później...
 • 2 tygodnie później...

Od wczoraj działam w waszym serwisie ale mam drobne problemy z wrzuceniem waszych linków pod przycisk "download" na moim blogu . otóż sytuacji wygląda tak że jak zrobię tak jak napisane jest w pierwszym poście i edytuje informacje w exe wraping to wygenerowaniu linku jak się w niego wejdzie to pojawia się czerwony ekran z komunikatem że jest to złośliwe oprogramowanie ,aby tego uniknąć wkleiłem wasz przykładowy link :

 

http://ncradserver.com/go.php?aff=1529&offer=9&lp=31&fn=Install+Movie+Player

 

I zmieniłem w nim tylko końcówkę "install+movie+player" na własna ale raz działa raz nie , i teraz mam dwa pytania czy jak zmieniłem to w opisany przed chwilą sposób to jak ktoś to pobierze to będzie mu się instalować okienko z napisem tym co ja dodałem czy nadal będzie to movie player ? I drugie pytanie jak poprawnie wypełnić pola exe wraping żeby nie pojawiał się czerwony ekran po kliknięciu w link .

Odnośnik do komentarza
 • 4 tygodnie później...

Chciałbym zgłosić że exe wrapping nie działa po prostu, zarobki były super i akurat na zbliżający sie weekend wszystko musiało pierdyknąć, mam nadzieje że to poprawicie... :(

 

sami sprawdźcie.

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...
 • 4 miesiące temu...
 • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .