Skocz do zawartości

kiedy backlink zaczyna działać?


Gość andrzejborowik

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!
Opublikowano
Cytat Myślę, że wystarczy spojrzeć na jakość i siłę linków sowafinansowa.pl aby dowiedzieć się czemu ma topkę.   Mają duża ilość linków których nie widzicie... Pokazują to co chcą aby Wy zobaczyliscie.

 

redirect 301?

Opublikowano
Mają duża ilość linków których nie widzicie... Pokazują to co chcą aby Wy zobaczyliscie.
 To jest oczywiście wiadome ale mi chodziło, że sam profil widocznych linków już jest mocny więc nie ma co się dziwić wysokimi pozycjami.

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Opublikowano

Piramid się już nie robi bo nie dają mocy, trzeba się skupić na 1 poziomie linków, wskażcie proszę stronę z topa na liczące się słowa która ma zastosowaną piramidę linków.

Opublikowano

Podlinkowanie artykułu to nie żadna piramida.. Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Dla jednych robienie tierów to piramida a dla innych sposób na indeksację/dopalenie linków..

Opublikowano

W przypadku wspomnianej Sowy bardzo dużo naturalnego ruchu i linków daje im reklama w TV.

Opublikowano

Napisałeś to całkiem poważnie, właśnie takie rzeczy polecacie w poradnikach, często płatnych. Tylko GSA zamieniacie na inne softy np. K2 Submitter...

Opublikowano

@KES Polecamy? Kto? My? To poleć coś innego oprócz wypowiedzi rodem z PiO, że wiesz, a nie powiesz i sami testujcie. Co do takiej taktyki to chyba na początek nie jest zła, nie każdy ma na dzień dobry wyłożyć 5 kafli żeby zrobić pozycjonowanie pierwszej klasy.

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Opublikowano

Prawie w każdym dzienniku czy temacie związanym z pozycjonowaniem polecacie T1 FCS - T2 K2/coś innego - T3 GSA. Taktyka jest ok jesli ktoś się nudzi i nie ma co robić. Lepiej poszukać wartościowych miejsc(nawet i ręcznie, bez wykładania 5 kafli) i tam zostawić sensowny link, który da więcej niż przyspamowane blogi FCS.

Opublikowano

@KES Póki co web 2.0 jest bardzo dobrą miejscówką więc nie uważam, że jest przespamowane - Samemu można wybrać content i sposób umieszczenia linku. Oczywiście problemem jest ich indeksacja ale można sobie z tym poradzić. Tak naprawdę, jakie znaczenie ma 5 ręcznych linków wobec 100 linków z wysokim DA z automatu? Jeżeli zdania są semantycznie w miarę logiczne to wychodzi na to samo. Pomijam oczywiście guest posty bo to inna liga.

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Opublikowano

Nie rozumiem po co ta szarpanina, jednemu działa innemu nie. Każdy robi to co w danym momencie jest skuteczne. Jeśli komuś działa piramida, tiery i inne to w czym problem? A jeśli ktoś wali wszystko w docelową i ma efekty to też ok. Niech każdy robi to co uważa za słuszne i to co mu przynosi efekty ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .