Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

michosz

Użytkownik
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Poszukiwacz

Ostatnie wizyty

2252 wyświetleń profilu
  1. Siemanko, na pewno znaczna część forum co miesiąc odkłada pieniążki. Pytanie jak techniczne to robicie? Skarpeta, konto oszczędnościowe w tym samym albo innym banku niż, którego używacie na co dzień? Mam 3 rachunki bankowe. Na jednym odkładałem pieniądze. Drugie konto do otrzymywania wynagrodzenia + inwestycje w akcje. Trzecie konto w sumie już od kilku dobrych miesięcy bezużyteczne. Aktualnie wszystkie środki mam na jednym koncie. Odkładam w mBank (moje cele). Tam też mam wpływy. Na pozostałych dwóch już w sumie nic się nie dzieje, chyba pora je zamknąć Jak to u Was wygląda? Oszczędności w tym samym czy innym banku? Czy może lokowanie pieniędzy w coś innego?
  2. Jak tam najlepiej dodać środki? Kiedyś był PayPal, teraz niestety nie ma ;/
  3. a to działa jeszcze? Bo jakiś czas temu testowałem i nie działało niestety.
  4. Jest jeszcze parallel space. Można klonować aplikacje, sam używałem.
  5. Kiedyś sam szukałem i znalazłem coś takiego https://prywatne.proxylive.pl Ale koniec końców nie kupiłem i tak, więc się nie wypowiem, a jedynie linka podsyłam
  6. Ja nowe konta fb zakładam na nr telefonu, bo jak na maila to też od razu weryfikacja I na innym IP (tryb samolotowy w telefonie). Aktualnie mam tylko dwa konta, trzymają mi dokładnie od 31 stycznia i on 6 lutego. Jak się dużo nie spamuje to potrafią wytrzymać sporo. Na jednym puściłem reklamę i mam nadzieję, że bana nie będzie
  7. Nie chce Cię martwić, ale ja też miałem taki komunikat i wiesz co? Gó*** z tego wyszło. Obiecali, że włączą konto reklamowe i nie włączyli Po długim czasie jak nie włączyli mi tego konta, znowu się odwołałem i napisałem, że mieli odblokować i nie odblokowali. I za jakiś czas komunikat, że konto reklamowe zostało wyłączone (wcześniej było zablokowane) . Oby w Twoim przypadku było inaczej, daj znać jak odblokują. Ciekawi mnie jak rozwinie się sytuacja.
  8. No i idzie do przodu, gratuluje
  9. @siedzacy_marian sprawdziłem, ale z tego co widzę to nie można wybrać polskiego numeru? @etokox no właśnie ja dawno temu też doładowałem paypalem, a dopiero co chciałem doładować znowu i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Teraz crypto doładowujesz? Ja pewnie będę tak musiał, nie mam wyjścia na razie
  10. Niestety na dzień dzisiejszy nie można płacić paypalem ?
  11. Zakładanie na nr tel (niekoniecznie trzeba kupić starter, tylko można z smspva). Do tego świeże IP, może być tryb samolotowy w telefonie, który je zmienia i udostępniasz internet na laptopa, a najlepiej to proxy A do każdego nowego konta stworzonego w taki sposób dobrze zrobić nowego użytkownika w chrome i w firefoxie też jest taka opcja chyba tak, że jesteś zalogowany na wszystkich kontach na innym użytkowniku przeglądarki (nie musisz sie przelogowywać) no i jest opcja podpięcia konkretnego adresu proxy pod dane konto , w danej przeglądarce.
  12. Bardzo fajnie prowadzony dziennik, mega mi się podoba. Trzymam kciuki i na pewno wrócisz do wysokich zarobków, skoro już zrobiłeś to kilka razy to zrobisz i kolejny, kwestia czasu. Powodzenia!
  13. michosz

    .

    Bardzo ładnie. Coraz bliżej celu, gratuluję
  14. Zapytaj tego chłopaka
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .