Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Mik3

Użytkownik
  • Postów

    28
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Jakie proxy (prywatne) możecie polecić, których używaliście do tego i były najlepsze?
  2. @Ciamciaj czy działa Wam obecnie SpyFu?
  3. A podajesz stronę: nazwatwojejfirmy.com czy już jakaś domenę, którą masz kupioną typowo pod odpalanie kampanii? Jak coś to tak jak Ci mówiłem, możesz spróbować pare razy wysłać to. Ja chyba łącznie przysłałem to z 4-5 razy, z czego ostatnie 2-3 razy nic się nie różniło od poprzednich. Na ile robisz warmup, zanim zaczniesz odpalać już właściwe kampanie?
  4. Samo dodanie danych Twojej firmy może pomóc, ale nie musi. Z tego co pamiętam, ja musiałem im jeszcze wysłać screenshot z potwierdzeniem zakupu tej domeny na dane firmowe, potwierdzenie z ceidg i zweryfikować maila firmowego. Pomimo tego, dalej pokazywało mi ten komunikat co Tobie. Ale po prostu ponownie przesłałem to z 2 czy 3 razy i w końcu się udało.
  5. @Wujek Ziemny kupujesz dalej ruch Push? Czy mocno wszystko się już pozmieniało i w prawie 2021 już nie warto wchodzić w push'e?
  6. @Wujek Ziemny Jakie obecnie macie dostępne strony ze zdjęciami/video stockowymi?
  7. @Wujek Ziemny @Ciamciaj Działa Wam obecnie dostęp do STM Forum, Mad Society i jakieś spytools do native?
  8. Chciałem się zapytać czy te rzeczy dalej działają: Videoblocks, Adsector i STM Forum?
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .