Skocz do zawartości

Monetyzacja ruchu damskiego (20-60 lat)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahoj ekipo! Posiadam content gdzie odbiorcami są kobiety w przedziale wiekowym 20-60 lat. chciałbym jakoś to zmonetyzować lecz kompletnie nie mam pomysłu, zależy mi na tym by to była długofalowa monetyzacja a nie jakiś one shot afiliacyjny. pomożecie :)?

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!
Opublikowano

Mi się swojego czasu nieźle sprawdzały różnego rodzaju kremy - najlepsze wyniki miałem na ovashape który był wówczas dostępny w ML. Później to niestety spadło i w ogóle już nie działam w tej niszy.

Warto jednak sprawdzić jak to u Ciebie by wyszło. Dla kobiet, szczególnie w okresie (tuż przed też) wakacyjnym, walentynkowym, sylwestrowym - sprawdzały się przede wszystkim właśnie kosmetyki.

Można też próbować jakieś tanie ebooki (własne) sprzedawać - a dopiero w nich zawierać linki afiliacyjne do suplementów/kosmetyków na poprawę urody.

Opublikowano

Hej @siedzacy_marian

z naszej strony pod taki ruch możemy polecić poniższe kategorie:

- Nutra - mamy sporo ofert z wszelkiego rodzaju kremami itd.

- Ecommerce - sklepy z damską odzieżą, perfumerie, dom i ogród itd.

W sumie wszystko zależy od Twojego źródła ruchu, teraz będzie intensywna końcówka roku bo Halloween, Black Friday, potem święta i nowy rok. Najlepiej jakbyś odezwał się do nas bezpośrednio, pomożemy dobrać oferty pod Twój ruch. W tym celu skontaktuj się z Affiliate Managerem Kubą - @Jakub_Mylead / jakub@mylead.eu
 

Pozdrawiam,

Nikodem / MyLead

pl.png.071b1b7a9fc86e4863d5a689473cd3a9.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.10.2025 o 07:44, siedzacy_marian napisał(a):

@MyLead promocja programów afiliacyjnych raczej odpada, reklama ma być nałożona na film youtube, w momencie gdy nałożę reklamę na film i po jakimś czasie kampania zostanie wycofana to cały ruch z tych filmów gdzie jest ta reklama pójdzie do kosza

Myslę, że w takim razie najlepszą opcją dla Ciebie mogłoby być pisać bezpośrednio do różnych sklepów internetowych z kosmetykami i ubraniami a następnie nawiązywać z nimi prywatną współprace. Na pewno są jakieś niewielkie i niebyt popularne sklepy które byłyby taką współpracą zainteresowane. Do tego miałbyś lepsze stawki nie musząc dzielić sie prowizją od sprzedaży z pośrednikami. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .