Skocz do zawartości

PKO BP – Konto Pierwsze (13-18 lat) i Konto dla Młodych (18-26 lat) 200 zł premii


Rekomendowane odpowiedzi

PKO-BP-Konto-dla-Młodych-200-zł-bonus-forsawsieci

Jedyna promocja z bonusem za założenie konta jaką aktualnie oferuje PKO BP skierowana została dla młodszych osób. Jeśli masz między 13 a 26 lat możesz zgarnąć 200 zł w formie bonu do Zalando. W ramach konta masz praktycznie wszystko za darmo, wystarczy, że zrobisz 2 lub 4 dowolne płatności miesięcznie!

 

Link do wniosku

Link promocyjny

lub

czysty link

 

Jedna promocja, dwa różne konta

Promocja banku PKO BP skierowana jest dla młodszych klientów do 26. roku życia. Jeśli masz ukończone 18 lat możesz założyć konto samodzielnie. Jeśli jeszcze nie jesteś pełnoletni twój rodzin lub opiekun prawny musi wyrazić zgodę i zarejestrować cię w promocji.

 

Dla osób w wieku 13-18 lat przeznaczone jest PKO Konto Pierwsze, które będzie w pełni darmowe jeśli tylko wykonasz 2 transakcje kartą lub BLIKIEM miesięcznie.

PKO-BP-Konto-Pierwsze-forsawsieci

Dla pełnoletnich osób między 18-26 rokiem życia przygotowane zostało PKO Konto dla Młodych. Rządzi się ono podobnymi prawami, z tym że należy wykonać 5 transakcji kartą/BLIKIEM aby konto pozostało darmowe.

PKO-BP-Konto-dla-Młodych-forsawsieci

 

Dołącz do promocji i otwórz konto

Twoim pierwszym zadaniem jest dołączenie do promocji poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie promocyjnej banku PKO BP. Trafisz na nią poprzez kliknięcie linku promocyjnego, który znajduje się na początku i końcu tematu. Na stronie promocyjnej znajduje się tabelka z czterema pozycjami do uzupełnienia, wypełnij ją (lub twój rodzic jeśli nie jesteś pełnoletni). Ten krok właśnie zapisał cię do promocji otwierając drogę do bonu za 200 zł.

Zaraz po wypełnieniu na wprowadzony adres mailowy przyjdą dalsze instrukcje. Teraz musisz otworzyć konto na wprowadzone wcześniej dane. Możesz zrobić to w dowolnej placówce banku PKO albo poprzez ich aplikację mobilną IKO na telefony lub stronie internetowej www.pkobp.pl.

Najszybszą metodą otwarcia konta jest użycie  aplikacji mobilnej IKO.

Pamiętaj aby podczas zakładania konta zaznaczyć zgody marketingowe i nie wycofać ich aż do zakończenia promocji!

 

Spełnienie warunków promocji czyli co należy zrobić

Po otwarciu konta jest już bardzo krótka droga do spełnienia warunków promocji i tym samym uzyskania bonusu. Wystarczy, że przez dwa kolejne miesiące wykonasz w każdym z nich 5 płatności kartą albo BLIKIEM. Jednak spełnienie warunków promocji zaczynasz dopiero w kolejnym miesiącu po założeniu konta.

To oznacza, że jeśli twoje konto zostało otwarte w kwietniu wymagane płatności musisz zrealizować w maju oraz w czerwcu. W każdym z tych dwóch miesięcy zapłać kartą lub BLIKIEM!

Z kolei jeśli konto otwarłeś w maju “zaliczanie” płatności kartą lub BLIKIEM zaczynasz w czerwcu i kończysz w lipcu.

 

Otrzymanie nagrody

Jeśli udało ci się przez dwa miesiące z rzędu wykonać 5 płatności i nie wycofałeś zgód marketingowych banku przysługuje ci nagroda. Bon w postaci 200 zł do wykorzystania w Zalando będzie do odebrania w kolejnym miesiącu, po którym spełniłeś warunki promocji. Czyli jeśli 5 transakcji kartą/BLIKIEM wykonałeś w maju/czerwcu kod otrzymasz najpóźniej 31 lipca. 

Nagroda będzie do odebrania w aplikacji mobilnej banku IKO lub po zalogowaniu na konto na stronie internetowej iPKO.

IKO aplikacja PKO BP forsawsieciiPKO PKO BP forsawsieci

Co zrobić z bonem? Najlepiej wydać kupując sobie jakieś fajne ciuchy albo buty :). Jesteś jednak jego właścicielem i masz prawo dowolnie nim rozporządzać. Możesz go komuś odsprzedać, podarować lub wymienić na dowolny inny kupon lub rzecz.

 

Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji banku PKO BP mogą wziąć udział młode osoby w wieku 13 do 26 lat. Osoby nieletnie wymagają zgody oraz pomocy opiekuna prawnego w procesie zakładania konta. Ponadto osoba zakładająca konto zobowiązana jest mieszkać w Polsce. Ostatnim warunkiem uczestnictwa jest nie posiadanie konta w PKO BP między 1 stycznia 2022 a 3 kwietnia 2023 roku.

Promocja trwa do 31 maja 2023 roku i jest to ostatni dzień, w którym można dołączyć do promocji lub do wyczerpania miejsc. Pula wynosi 2700 kont podlegających promocji. W razie wyczerpania limitu miejsc bank zamieści inormację w widocznym miejscu.

Pełen regulamin promocji możesz znaleźć klikając tutaj.

 

Szczegóły prowadzenia konta

Obydwa typy kont: Konto Pierwsze (13-18 lat) oraz Konto dla Młodych (18-26 lat) działają na bardzo zbliżonych do siebie warunkach. Przede wszystkim specjalnie dla młodych ludzi są praktycznie bezpłatne w podstawowych aspektach. Jedyną potencjalną opłatą może być ta za użytkowanie karty płatniczej – jest jednak bardzo łatwa do uniknięcia.

PKO-BP-0-opłat-forsawsieci

W ramach Konta Pierwszego opłata za kartę wynosi 3,90 zł miesięcznie, jednak jej uniknięcie to zaledwie 2 płatności kartą/BLIKIEM.

W przypadku Konta dla Młodych opłata wynosi 5 zł/mc, jednak aby jej uniknąć wystarcza wykonać zaledwie 5 płatności kartą/BLIKIEM.

Pozostałe cechy wyglądają następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za użytkowanie karty (po spełnieniu wyżej opisanych warunków)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla obydwu typów kont znajdziesz klikając tutaj.

 

Link do wniosku

Link promocyjny

lub

czysty link

Edytowane przez Forsa w sieci
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

 • 2 tygodnie później...
 • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .