Skocz do zawartości

Programy partnerskie pod banki - prośba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,
od ponad pół roku prowadzę bloga poświęconemu promocjom bankowym (np. 400zł za założenie konta w BNP Paribas) i do tego momentu współpracowałem z trzema sieciami. Niestety, każda ma swoje wady, a do stwierdzenia tej najważniejszej (ucinania wniosków/prowizji) potrzebuję również Waszych spostrzeżeń i opinii; u mnie wygląda to następująco:

1. eBrokerPartner - zachęcił wysokimi stawkami, bonusami za większy ruch (np. dodatkowa premia za 5/10 wniosków i ich wielokrotność), dostępnością programów, ale sposób wypłaty prowizji jest tragiczny - nie zlecamy ich, a generują się same wraz z końcem każdego miesiąca. Dla mnie tragedia, zero szans na optymalizację podatkową. Promowałem u nich na próbę kampanie Millennium oraz BNP Paribas. Skuteczność? 43% Millennium, 50% BNP Paribas. Mam tu na myśli odsetek wniosków, które powinny i zostały zaakceptowane (np. w BNP 10 z 20 prawidłowych wniosków spowodowało naliczenie prowizji). W teorii ich regulamin gwarantuje wypłatę premii, jeśli warunki zostały spełnione, ale mimo dostarczenia 100% wiarygodnych dowodów, że konta zostały założone i półrocznej "kłótni", nie dało to efektu. Zawsze otrzymywałem odpowiedź "bank odrzucił reklamację; nie ma podstaw do naliczenia prowizji" - bez żadnego szczegółowego powodu. Wniosek? Najgorszy program partnerski!

2. Comperialead - wysokie stawki (możliwość ich negocjacji), dobre wsparcie (choć z tym coraz gorzej jak widzę po sobie), ale również "średni" współczynnik rozliczonych prowizji. Na 31 wniosków z BNP Paribas (wszystkie w 100% zgodnie z zasadami, aktywne konta), 19 zostało zaakceptowanych od razu, 7 odrzuconych, 5 się wcale nie pojawiło (tych "na selfie", które rzekomo pojawiają się wraz z raportem a nie tego samego dnia jak pozostałe). Reklamacje lecą, ale tylko sporadycznie zostają uznane lub odrzucone z uzasadnieniem. Ostatnio (CitiBank) otrzymałem odrzucenie dwóch reklamacji na wnioski z uzasadnieniem podobnym do eBrokera - "bank odrzucił z byle powodu, nie naliczymy prowizji"... Problematyczne są również bonusy w stylu "dodatkowe 550zł za 10 wniosków" - na 4 kampanie, w których zakwalifikowałem się do ich otrzymania, w dwóch zostały mi przyznane 2-3 dni po zakończonym miesiącu, w momencie gdy żaden wniosek nie został zaraportowany przez bank. Wraz z rozliczeniem pozostałych wniosków, nie otrzymałem pozostałych bonusów (wielokrotności) i prawdopodobnie będę musiał się o nie upomnieć. 

3. SystemPartnerski - średnie stawki* (możliwość ich negocjacji; * - dla niektórych kampanii w modelu Premium bardzo dobre), wzorowa obsługa - odpowiedź po kilkunastu minutach w godzinach popołudniowych. Promuję u nich kampanie ING i Millennium, obie z 90-100% skutecznością (co nie pojawi się automatycznie, zostaje dodane po uznanej reklamacji). Minusem jest dużo mniejszy potencjalny zarobek - niższe stawki i niższe bonusy za wielokrotności wniosków (tego nigdy u nich nie testowałem, w/w kampanie ich nie oferują). 

4. Leadstar - niskie stawki poza niektórymi kampaniami, w marcu zacząłem działać pod ich skrzydłami w kampanii mBanku - zobaczymy za miesiąc, jakie będą tego efekty. 

Specyfika mojej promocji polega na oferowaniu produktów bankowych osobom, które mniej lub bardziej znam - stąd wiem, że dana osoba złożyła wniosek, mogę pozyskać jej numer konta do reklamacji i podpytać czy dalej jest aktywne. Myślę, że to jest prawdziwy problem - mało osób tak działa, więc sieci/banki przyzwyczaiły się do ucinania prowizji "bo i tak nikt się nie dowie".

Rozważam przepięcie na 1-2 miesiące wszystkich linków do SystemuPartnerskiego jako że wypadł w moich testach najkorzystniej, ale przed tym chciałbym usłyszeć również Wasze spostrzeżenia i uwagi. Czy również zauważyliście duży odsetek wniosków, za które nie otrzymujecie wynagrodzenia?
 

Zapraszam na mojego bloga z aktualnymi i wypłacalnymi bonusami (nawet do 550zł za jedną akcję!): https://returneo.pl
 

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Polecana zawartość

    • Poradnik podatkowy - jak rozliczać się z pieniędzy zarobionych przez Internet bez DG?
      Zarabianie w Internecie wiąże się z koniecznością płacenia podatków - a rozliczanie się z urzędem skarbowym nie jest jednoznaczne i proste. Prawo podatkowe w Polsce jest nieujednolicone - co oznacza, że każdy urząd skarbowy może mieć inne interpretacje. Sprawdź jak się za to zabrać!
      • 12 odpowiedzi
    • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
      Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
      • 3 odpowiedzi
    • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
      Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

      Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
        • Lubię to!
        • Super
      • 7 odpowiedzi
    • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
      W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

      Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
      • 2 odpowiedzi
    • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
      Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
      • 13 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .