Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Proxy pod zaawansowane operatory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

.

Edytowane przez Gość
Opublikowano
16 minut temu, arizzone napisał:

Myślałem nad jakimiś prywatnymi

jeśli chcesz harwestować prywatnymi musisz użyć harwestera z reanimacją proxy przez zewnętrzny ocr, przykładowo harwester Xseon ma taką funkcję

Opublikowano (edytowane)

.

Edytowane przez Gość
Opublikowano

Powiem Ci że nawet wspomniane proxymarket dają radę tylko tak jak pisałem kwestia ilości i szybkości podmiany. Bardziej zwróć uwagę na ilość/cenę niż sam serwis bo to większej różnicy nie robi (ten sam sposób pozyskiwania proxy)..

Opublikowano (edytowane)

.

Edytowane przez Gość
Opublikowano

W xneoparser masz mozliwosc harwestowac z uzyciem hindusow, $ za obrazki bedzie bralo z konta ocr ktore masz wpisane w glownym sofcie. Do tego prywatne proxy. Wydaje mi sie ze to teraz jedyna alternatywa. 

Opublikowano (edytowane)

.

Edytowane przez Gość
Opublikowano
11 godzin temu, arizzone napisał:

Dzięki przetestuje , duże są koszty takiej operacji mniej więcej na 500 tyś wyników inurl itp na przykładowych 20 prywatnych proxy ? Gdzieś chyba co 3 wyszukanie woła o obrazek 

Potestuj i daj znac, ja robilem to na malych bazach i jakiegos mnostwa nie zjadlo, chyba zamknelem sie w granicy 25$ przez okolo 2tyg ciaglej pracy maszyny. Jak policzysz to przez koszt 100 sztuk proxy z proxy marketu (130 zl) to az takiej tragedii nie ma, aczkolwiek to zawsze dodatkowa stowa w plecy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .