Skocz do zawartości

Redirector - Obsługa przekierowań, generowanie mikroserwisów


Moriarty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem jeszcze u nas tematu z tym softem, a ponieważ uważam go za godnego polecenia zdecydowałem się tak zrobić. Jest to jeden z wynalazków Miona z forum PiO, autora takich softów jak m.in. GHarvester aka Wytrwały Żniwiarz (naprawdę świetny harvester), RWDGenerator czy K2Submitter. Oczywiście ma też kilka innych softów w portfolio ale nie o tym jest temat.

dodajprzekierowanie.jpg

Otóż jest to soft, który, jak zresztą wskazuje nazwa ma za zadanie obsługę przekierowań, które są przydatne w wielu działaniach SEO. Oczywiście przekierowania to najlepsza metoda do m.in.:

- linkowania stron - Linkujemy przez przekierowanie, a w momencie gdy strona dostaje ewentualnego filtra zdejmujemy z niej przekierowanie,

- indeksowania linków -  Dodatkowo program posiada obsługę hurtowych przekierowań dzięki czemu wrzucanie wielu linków na raz nie stanowi żadnego problemu.

- Testów seo,

Ponadto w programie mamy możliwość stworzenia wielu kont np. dla swoich współpracowników czy Hindusów, kogo tam chcecie.

Dzięki temu, że możemy stworzyć grupy domen możemy także usystematyzować i uporzadkować nasze przekierowania.Kolejną zaletą jest to, że przekierowania wcale nie musimy usuwać, wystarczy je dezaktywować. Klient przestaje płacić - Odłączamy przekierowanie i po pozycjach.

Kolejną aczkolwiek nie główną możliwością Redirectora jest to, że może on generować nam mikroserwisy oparte na technologii Bootstrap, dzięki czemu są wpełni responsywne- Zarówno pod programy partnerskie, wizytówki,mini zaplecza czy zwyczajnie do indeksacji linków. Tworzenie jest dosyć intuicyjne aczkolwiek można na początku mieć z tym trochę problemów, jednak na youtube autor ma filmy insturktażowe, na których jest to akurat pokazane więc zalecałbym nie działać na własną rękę, a pierw je obejrzeć. Jest także opcja generowania zaawansowanych serwisów, do których także jest instrukcja, wszystko się odbywa bez grzebania w kodzie.

Przykład wizytówek:

http://e-fotodruk.otofirma.eu/
http://novacash.otofirma.eu/

Generalnie możemy też przy obsłudze wildcarda stworzyć wiele subdomen jak blog.naszadomena.pl elka.naszadomena.pl co powoduje, że tak naprawdę nawet w obrębie jednej domeny możemy mieć wiele subdomen i wizytówek.  

Jeżeli chodzi o wydajność to po prostu zobaczcie wideo:

Licencja jest przypisana do jednej domeny (jest to panel obsługi systemu) ale możemy dodać w ramach systemu wiele domen do obsługi.

Aktualna cena systemu redirector, to 300 zł netto.  W ramach tej ceny autor instaluje system na wskazanej przez kupującego domenie/subdomenie oraz na VSP'ie jeżeli sobie tego zażyczycie. 

Dodatkowo jeżeli ktoś się zdecyduje to warto zamówić system Redirector przeze mnie, ponieważ każda osoba, która go zamówi w ten sposób otrzyma dodatkowo w formie gratisu dodatkowy software: RWD Generator, świetny do generowania zaplecz i bardzo rozbudowanych serwisów pod indeksację lub statycznych stron. Tak naprawdę to dobre rozwiązanie do osób, które wiedzą co zrobić z takim softem. 

Reasumując oficjalnie prowadzę sprzedaż dla osób z forum make-cash.pl, dzięki czemu mają one gratis w postaci RWD Generatora.

Co do Redirectora jest on ciągle rozwijany i zmiany zapowiadają się interesująco. Jakby co pytać.

 • Super 2

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

Warto także wspomnieć, że Redirector będzie miał ciekawy moduł tzw. "Strażnik Linków", który będzie badał czy na nasze strony z linkami są nadal online a, także czy link do naszej strny na nich występuje, dzięki czemu będziemy wiedzieć czy i kiedy stracimy linki. Dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy mamy linki dobrej jakości czy artykuły sponsorowane/linki z cudzych zaplecz.

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Odnośnik do komentarza

Wiatam Wszystkich,

jako autor oprogramowania Redirector w skrócie RED w obecnej wersji v2.0 potwierdzam, to co pisze Moriarty.

Program można wykorzystać miedzy innymi  do:

Z okazji tego, że dołączyłem do grona formumowiczów make-cash.pl ogłaszam 10 % zniżkę na zakup programu RED.

Lub drugi wariant bez zniżki, ale z  free dodatkiem programu RWDGeneratror służącego do generowania stycznych stron nawet na darmowych hostingach nie obsługujących PHP.

Uzyskanie zniżki lub darmowego dodatku RWDgenerator możliwe jest tylko po przez zakup za pośrednictwem Kolegi Moriarty :)

--------------

Pozdrawiam,
Dariusz Janicki

 • Super 3
Odnośnik do komentarza

Używam Red'a i powiem że to chyba najlepiej wydana kasa.

Co ja mogę powiedzieć:

 • Szybkie przekierowania
 • Łatwość obsługi przekierowań
 • Łatwe i szybie tworzenie mini stron (generowanie ruchu) jak i bardziej rozbudowanych serwisów (Bootstrap moduły) + fajnie strony siedzą w indexie
 • Dzięki klonowaniu stron szybkie stawianie zaplecza
 • No i support pierwsza klasa:)
 • ciekawe zapowiadane aktualizacje
 • Super 1
Odnośnik do komentarza

#Mały update

Niedługo wychodzi darmowy dodatek do Redirectora Strażnik linków, który informuje nas czy na podstronach, które pokażemy do obserwowania nadal jest link prowadzący do naszej witryny.

Druga sprawa:

http://prntscr.com/cxtmrc -Tak wygląda obserwowanie przekierowań - jak widzimy podstrny odwiedził robot google i zindeksował linki, do których prowadzi przekierowanie. W odpowiednich rękach Redirector może znacznie zwiększyć indeksację .

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Odnośnik do komentarza

Ponoć Google zaczyna eksperymentować i dawać priorytet w  SERP z treściami mobilnymi.

Oznacza to że treści zeskanowane przez ich mobilne boty będą miały pierwszeństwo nad treści zeskanowanych przez ich klasyczne desktopowe boty.

Wspominam o tym dlatego, iż wszystkie szablony stron systemu Redirector RED są w technice RWD innymi słowy mobilne, co w tym świetle nabiera większego znaczenia.

Przykładowo:

http://demo1.topserp.xyz/

i nowy z wersji V2.2 > redv22szablony.jpg

Samo Google :mówi", że rewelacje   ;)

redv22szablony2gt.jpg

RED v2.2 będzie dostępny w przyszłym tygodniu (takie są przynajmniej założenia) .... Dla tych co zakupią przed oficjalnym wydanie będzie jeszcze w starej cenie.

Na PiO jest promocja na zestawy np KunenaBlaster> http://www.forum.optymalizacja.com/topic/188577-aktualne-promocje-na-seo-softy-narzedzia-oprogramowanie/?p=1504611

Osoby które zakupią RED przed oficjalnym wydaniem wersji RED 2.2 z polecenia @Moriarty mogą liczyć na jedn z tych programów gratis. Taki mały bonus.

:)

Odnośnik do komentarza

W końcu udało się oficjalnie wydać kolejną wersję systemu  RED v2.2 która w stosunku do wersji v2.0 została wzbogacona o następujące funkcje i elementy robocze.

Nowe funkcje:

 • Dodawanie logo jako grafiki
 • Obsługa dodatkowych plików styli CSS oraz JavaScript w ramach domen.
 • Możliwość wstawianie kodu HTML z pliku za pomocą wstawki: {include="mywstawka1.html"}
 • Możliwość wyłączenie wizualnego edytora kodu CKeditor pomocna przy tworzeniu własnych elementów bootstrapa.
 • Możliwość wybrania wersji TOP strony dla niektórych szablonów, która może być wykorzystana przy tworzeniu własnych szablonów jako element wyboru.
 • Wyszukiwarka w ramach zdefiniowanych przekierowań.

Moduły robocze:

 • Moduł roboczy do bezobsługowego monitoringu stron i linków z funkcją powiadomień na e-mail.

Nowe szablony:

 • Trzy nowe szablony stron w tym jeden "surowy" z przeznaczaniem na wstawki html bezpośrednie lub w pliku.

Dodatkowe zmiany:

 • Zmieniono nawigację w ramach grup domen, domen, stron domen, co ułatwia pracę z systemem.
 • Wprowadzono zmiany w nomenklaturze szablonów stron głównych i funkcyjnych basic i advanced.

Przykładowe nowe szablony:

http://bootstrap1.red.co.pl/ < z logo jako grafika oraz różne wersje top
http://bootstrap6.red.co.pl/< nowy szablon z elementami advanced ale osadzonymi w środku
http://bootstrap7.red.co.pl/< nowy szablon z topem i menu typu affix

Pozostałe strony szablonów:

http://demo1.topserp.xyz/
http://demo2.topserp.xyz/
http://demo3.topserp.xyz/
http://demo4.topserp.xyz/
http://demo5.topserp.xyz/

W ramach wizytówek www:

http://promar.otofirma.eu/
http://novacash.otofirma.eu/
http://e-fotodruk.otofirma.eu/
Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Aktualna promocja cenowa 25 % zniżka na zakup RED'a 2.3 - elastyczny system zarządzania zapleczem i przekierowaniami! Promocja ważna do końca bieżącego miesiąca.

Wątek o programie na PiO: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/231918-system-redirector-do-obsług-przekierowań-i-mikro-serwisów

Zakup programu: http://redv2.pl/zakup-systemu.html

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Aktualna promocja cenowa 25 % zniżka na zakup RED'a - elastyczny system zarządzania zapleczem i przekierowaniami! Promocja ważna do końca bieżącego miesiąca (sierpnia).

Obsługa: http://redv2.pl/obsluga-systemu.html

Zakup: http://redv2.pl/zakup-systemu.html

Obsługa programu jako nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query="Redirector+-+RED"

Niestety demo online stron już wygasło.

Odnośnik do komentarza
 • 3 miesiące temu...

Dla tych, który nie zdążyli z zakupem w ramach Promocja Black Friday informuje , że jeszcze ostatnie dni obowiązuje:

Listopadowa promocja "w koszty"   25 % zniżka na zakup RED'a - elastyczny system zarządzania zapleczem i przekierowaniami! Promocja ważna do końca bieżącego miesiąca (listopada).

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/231918-system-redirector-do-obsług-przekierowań-i-mikro-serwisów?do=findComment&comment=1543048

Odnośnik do komentarza
 • 1 rok później...

Info z pio:

Cytat

Informacja dla aktywnych użytkowników RED'a.

Zdalna autoryzacja panelu nie jest już obsługiwana (program nie był na abonament) , więc jak ktoś chce nadal korzystać z systemu RED 2.2 należny do mnie napisać e-mail na adres : systemy.internetowe@gmail.com  podając domenę instalacji. Odeśle klucz autoryzacji domenowej.

Instrukcja reaktywacji:

Zaloguj się na FTP i podmień pliki z ZIP : http://www.http200.pl/authred/authdomain.zip  w katalogach:
- /application/classes/Controller/Login.php
- /application/classes/Helper/Myauthuser.php
W pliku /application/config/appconfig.php dodaj linijkę z Twoim kodem autoryzacji i wyślij na FTP


return array
(
  'redversion' => 2.3,
  'mycounthash' => 8,
  'itemsperpage' => 10,
  'intervalnotification' => 60, // sekund
  'cdnckeditorurl' => '//cdn.ckeditor.com/4.5.10/standard/ckeditor.js',
  'authdomain' =>'--TWOJ-KLUCZ-AUTORYZACJI-DOMENOWEJ--',
  
);

i przy okazji jakby ktoś chciał zakupić

Cytat

Świąteczna promocja cenowa na zakup RED'a  teraz tylko 150 netto.
Promocja ważna do 24 grudnia

Strona systemu: http://redv2.pl/
Nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query="Redirector+RED"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .