Skocz do zawartości

Strona z niszową muzyką w Polsce


Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
4 godziny temu, Harry napisał:

Panie i Panowie, mam domenę z ruchem ponad tysiąc unikalnych wizyt miesięcznie. Domena to jeden z niszowych gatunków rapu.

 Jeśli znajdziesz jakiś pomysł to dozuce Ci domenke z ok.3k uu/mc /muzyka house?

Godzinę temu, c.d. napisał:

Łączna wizyt w miesiącu może nie jest jakaś duża ale poleciłbym zainteresować się programami CPA dostępnymi w Mylead.  ;)

To w końcu można czy nie można przekierowywać domeny na te  programy i co jeśli nie wpadną żadne lidy jest wtedy ta blokada na program ze względu na słaba sprzedaż i podejrzenia fraudu czy jej nie ma bo już zgłupiałem?

P.S.Oraz co w wypadku gdy się okaże ze domena generuje także sztuczny ruch,idzie wtedy ban na konto i zarobione pieniadze czy tez nie!?

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego to musi być przekierowanie od razu? Czy nie możemy zrobić w domenie prostego LP kierującego na wybrany program? Nie dość, że da nam to większe pole manewru w przypadku wykorzystania programów w/w to dodatkowo może zwiększyć konwersje ;)

Cytat

P.S.Oraz co w wypadku gdy się okaże ze domena generuje także sztuczny ruch,idzie wtedy ban na konto i zarobione pieniadze czy tez nie!?

No to w końcu sztuczny ruch czy mówimy tu o "naturalnych" wejściach??

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, c.d. napisał:

Ale dlaczego to musi być przekierowanie od razu?

A jaki jest sens stawiania LP pod 1000uu skoro to już mało ....

46 minut temu, c.d. napisał:

No to w końcu sztuczny ruch czy mówimy tu o "naturalnych" wejściach??

Przy ruchu z domen np po serwisach to nie da sie odpowiedzieć zero jedynkowo,dla przykladu-

https://screenshots.firefox.com/zCf5NFs9tuWMLTsQ/www.aftermarket.pl

Tak na oko to 80% z tych 70.000 to boty a ok 20% naturalne wejscia ...

Nie ma problemu to kontrolować gdy masz takich kilka ale jeśli operujesz już setkami podobnych to zawsze istnieje ryzyko ze coś się przedostanie i tu moje pytanie co wtedy?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ciamciaj napisał:

@jayd1 Jeżeli wysyłasz słaby ruch masowo to każdy reklamodawca będzie miał z tym problem

Nie no to jest jasne wiec stad moje pytania bo z jednej strony są programy przy których nikt nie patrzy na jakoś ruch i z chęcią posłał bym tam także swój a z drugiej strony już się pogubiłem co jest dozwolone a co zabronione...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Harry napisał:

Cześć,

Panie i Panowie, mam domenę z ruchem ponad tysiąc unikalnych wizyt miesięcznie. Domena to jeden z niszowych gatunków rapu.

Pozostaje pytanie jak na tym zarobić? :) Osobiście nie mam pomysłu zbytnio więc liczę na pomoc oraz burzę mózgów :D

Pozdrawiam

Nie wiem jak serwis wygląda, ale może:
- jakieś płatne promocje kawałków małych/średnich raperów
- własna tematyczna odzieżówka (?)
- reklama czyjegoś ciuchu 
- może jakaś strona sprzedająca bity/instrumentale, w sensie jakiś kod rabatowy/pp z ciastkami (jeśli wchodzą tam też twórcy) np do tracków które wrzucasz
- może jakieś pompowanie małego artysty - 300zł i w tym jakieś banery/jego kawałki/insta

Takie losowe pomysły, może na coś wpadniesz :)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .