Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zainteresowałem się subami sms jak wygląda sytuacja prawna ?

Czy gdybym zrobił content lockera z sub sms który prowadzi do ogólno dostępnej strony (nie mojej) to czy poniósł bym jakieś kosekwencje ?

Zastanawiam się bo chciałbym zrobić tak że na moje stronie "rejestrujemy się" aby uzyskać dostęp do serwisu, lecz po rejestracji dostajemy "dostęp" do ogólnodostępnej strony. (po prostu nas tam przenosi)

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Osobiście prowadzę działalność gospodarczą i forma rozliczenia za sub sms jest po prostu dzierżawą pow. reklamowej. Nie ma się czego bać, nie łamiesz prawa ani nie robisz nikomu krzywdy działając real content.


Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami:  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .