Skocz do zawartości

Wyjątkowo niesystematyczny dziennik :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podjąłem decyzję by zrealizować ambitne plany założenia własnego dziennika. Czynię to po to, by motywować się oraz monitorować własne postępy. Jak łatwo wywnioskować z nazwy tematu cały dziennik skupiał się będzie na moich inwestycjach w programach typu HYIP (High Yield Investment Programs). Dziennik będę starał się aktualizować co 3-4 dni, jednak już teraz przewiduję że może być z tym różnie, stąd taka a nie inna nazwa tematu. :)

Aktualnie działam w 4 programach:

1. MXRevShare - zdecydowanie nr 1 ze wszystkich programów. Program długoterminowy z ROI na poziomie 110% oraz stabilnymi naliczeniami na poziomie 2,5% dziennie. Nie jest to typowy revshare jak inne, ponieważ MX połączony jest z 8 programami matrycowymi tego samego admina (wszystkie płacą do dzisiaj). Do wyboru mamy 3 rodzaje adpacków - 5$ (mini adpack), 25$ (medium adpack) oraz 50$ (millionaire adpack). Każdy z adpacków zamyka się w momencie osiągnięcia 110% swojej wartości początkowej (odpowiednio: 5,5$, 27,5$ oraz 55$). Na chwilę obecną moje konto prezentuje się następująco:  
aHiqyWX.jpg

Ponieważ osiągnąłem limit 100 mini adpacków już jakiś czas temu moja strategia skupia się teraz na systematycznym zakupie medium adpacków (25$). W momencie gdy któraś z małych paczek wygasa oczywiście dokupuję od razu nową tak by utrzymywać ich stały, maksymalny poziom.  Po wczorajszych naliczeniach udało się kupić kolejną, siódmą już paczkę medium, tak więc dzisiaj przyjdzie kolej by dobić ilość mini paczek do 100.

Zapraszam jednocześnie do skorzystania z przygotowanej przeze mnie oferty refbacku w programie MXRevShare. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

Czysty link: MXRevshare

2. BoostRevshare - W ostatnim czasie w programie tym zaszły duże zmiany. Zmienił się przede wszystkim plan finansowy - od teraz mamy tylko jeden rodzaj adpacka, który wypracowuje 130% zysku. Niestety pomimo zmiany planu finansowego program nie cieszy się aż tak dużą popularnością, a szkoda bo myślę że ten program z poprzednim planem finansowym, jak też i z tym nowym ma duży potencjał. Ostatnio obserwuję coraz większe starania admina by jednak zmienić ten stan rzeczy (bonusy za promocję programu na FB, forach internetowych). Póki co udało mi się wyjąć wkład i delikatnie wyjść na plus. Aktualnie posiadam jeszcze 35 adpacków i przymierzam się do zlecenia kolejnej drobnej wypłaty z programu.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM:BoostRevshare

Czysty link: BoostRevshare

3. TrafficWaveSurfing - Jak dla mnie najlepszy program z tych które powstały w 2016 roku. Program z jednym rodzajem adpacka (w cenie 1$) generującym 125% zysku. Liczba użytkowników tego programu kilka dni temu przekroczyła 10000 (aktualnie wynosi 10450) i systematycznie rośnie, co pozwala optymistycznie zapatrywać się na dalsze losy programu. Nie zainwestowałem tutaj jakoś mega wielkiej sumy, bowiem łącznie wrzuciłem 75$ (wpłacając na raty) a pomimo tego jeżeli żadne nieszczęscie się nie przydarzy to program i tak pozwoli przyzwoicie zarobić. Aktualnie moje konto prezentuje się nastepująco:
EIk67hE.jpg

Posiadam 159 paczek aktywnych, 46 paczek już zamkniętych. Aktualnie wypłacam systematycznie środki z programu jednocześnie część reinwestując, gdyż myślę że program nie jest jeszcze w najgorszej kondycji i pozwoli zarobić do końca czerwca. Czy dłużej to się okaże.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: TrafficWaveSurfing

Czysty link: TrafficWaveSurfing

4. MyTrendingAds - No i na sam koniec program, który przyprawia o największy ból głowy.... Do pewnego momentu wszystko szło zgodnie z planem. Niestety jakoś na początku kwietnia admin wrzucił screena z którego wynikało, iż suma wpłat do programu powoli równa się z poziomem wypłat co dla dla takiego programu stanowiło poważny sygnał ostrzegawczy. Po pewnym czasie zmieniono plan finansowy i dostępny były 2 adpacki do kupienia: starter w cenie 1$ (0$ repurchase i 110% ROI) oraz Trending Adpack w cenie 40$ (0% repurchase i 120% ROI). Niestety te działania nie wpłynęły na poprawienie kondycji MTA. Duży plus tutaj jednak dla admina, który uparcie walczy o przetrwanie tego programu i aktualnie zaproponował nowe rozwiązanie w postaci adpacków z matrycami. Ma zostać to wdrożone 9 maja. W programie zainwestowałem 95$, jak dotąd udało się wypłacić 44$. W najbliższym czasie zlecę wypłatę na 20$ i będę obserwował dalsze losy tego programu z nadzieją że uda się co najmniej wypłacić wkład.

Celowo nie podaję reflinka do tego programu, gdyż sam na chwilę obecną odradzałbym każdemu jakąkolwiek inwestycję w tym programie.

Edytowane przez kaczor89
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Witam!

Dzisiejszy wpis będzie nieco krótszy, gdyż dotyczył będzie tylko jednego programu.

MXRevShare - W końcu udało się przekroczyć magiczną barierę 1000$ wypracowanych z naliczeń:
FbyVdpO.jpg

Nie ukrywam, że długo czekałem na ten moment. Ponieważ dziś po północy wygasną tylko 2 mini adpacki, jutro powinienem zakupić kolejną paczkę medium za 25$.
Póki co nie zamierzam nic wypłacać, tylko nadal pełna reinwestycja co najmniej do końca czerwca, a bardzo prawdopodobne że pierwszej wypłaty z programu dokonam dopiero gdzieś w drugiej połowie 2016 roku.

Przypominam o możliwości skorzystania z przygotowanej przeze mnie oferty refbacku w programie MXRevShare. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

Podsumowanie pozostałych programów w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Witam!

Czas na podsumowanie po weekendzie :)

1. MXRevShare
uYnln9y.jpg
Po dzisiejszych nocnych naliczeniach udało się zakupić 8 paczkę za 25$, zatem wszystko idzie zgodnie z planem. :)
Kolejny mały cel do osiągnięcia: 10 paczek medium (25$)

Przypominam o możliwości skorzystania z przygotowanej przeze mnie oferty refbacku w programie MXRevShare. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. BoostRevshare - W ostatnich dniach pojawiły się 2 wiadomości od admina. Pierwsza informująca o pewnym ograniczeniu wprowadzonym w programie. Polega ono na tym, iż każdy użytkownik może maksymalnie wypłacić trzykrotność złożonej kwoty depozytu. Druga bardziej optymistyczna mówiła o organizowanym przez admina konkursie na poleconych z atrakcyjnymi bonusami finansowymi do zgarnięcia. Z pewnością obie wiadomości są dowodem na to, iż adminowi naprawdę zależy na tym projekcie i będzie o niego walczył do samego końca. W związku z tym zmieniłem nieco swoje plany dotyczące tego programu. Wcześniej zamierzałem wypłacić wszystko i zakończyć przygodę z BooostRevshare.
Ax30onL.jpg
Aktualnie czekam aż uzbieram 10$ które wypłacę z programu, a następnie wrzucę świeże 15$ do programu co pozwoli na zwiększenie limitu wypłat z tego programu. :D Potem będę co jakiś czas robił drobne wypłaty aż osiągnę nowy limit lub też do momentu końca programu. :)

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM:  BoostRevshare

3. MyTrendingAds - O tym programie raz że nie chce mi się pisać, a dwa nie ma sensu robić tego dzisiaj. Jutro ma miejsce zapowiadany wcześniej restart z wprowadzeniem przez admina programów matrycowych. Ja tylko mam nadzieję, że naliczenia na starych paczkach w końcu coś ruszą....

Nie podaję reflinka, gdyż sam na chwilę obecną odradzałbym każdemu jakąkolwiek inwestycję w tym programie.

4. TrafficWaveSurfing - No a w TWS nadal nie widać jakichś niepokojących oznak nadchodzących problemów, co oczywiście mnie bardzo cieszy. :) Wprawdzie naliczenia ostatnio spadły poniżej 3%, ale program już trochę działa i logiczne jest że niemożliwe byłyby w dłuższej perspektywie naliczenia utrzymujące się na poziomie 4%-5%.  Dzisiaj został osiągnięty kolejny poziom jeżeli chodzi o liczbę użytkowników w programie:
5xocgfG.jpg
Jutro w dzień zamierzam zlecić wypłatę z programu, zapewne będzie to niecałe 20$:
3BF0v2t.jpg

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: TrafficWaveSurfing

Pozdrawiam :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie!

Zacznę od tego, że to moja kolejna i zapewne ostatnia już próba "reaktywacji" tego dziennika. Minęły 2 miesiące i sporo się oczywiście wydarzyło jak to zawsze w revsharach. Zacznę od tego, że jakoś w czerwcu przeżyłem spory dramat, bowiem upadły kolejno TWS oraz BoostRevshare... :rolleyes: Do tego doszła jeszcze informacja o scamie programu ImapRevshare, gdzie również rozważałem inwestycję na szczęście nie wrzuciłem tam żadnych pieniędzy. Cały ten zbieg wydarzeń sprawił że, przemyślałem sobie to wszystko i podjąłem decyzję o rezygnacji z inwestycji w tzw. "szybkich revsharach". Strata finansowa może nie była aż tak znacząca (łącznie jakieś 100$). Gorszym faktem dla mnie było to, że zysk, który budowałem mozolnie przez dłuższy czas poszedł po prostu na marne. /rage W związku z tym postanowiłem działać jedynie w 2 programach: MXRevshare oraz Recyclix. Lepiej jednak zarabiać wolniej, ale skuteczniej, a te programy dają póki co taką możliwość i w mojej ocenie są najstabilniejsze z tych aktualnie działających. Działam jeszcze póki co w MyTrendingAds, ale tam naliczenia są już tak symboliczne, że nie ma co zawracać sobie raczej tym głowy...

Aktualna sytuacja w programach:
1. MXRevShare
RdhKp5u.png
Cel do osiągnięcia: 30 medium adpack (25$)

Oferta Refbacku oczywiście nadal jest aktualna.
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. Recyclix - W programie tym zarejestrowałem się jakoś w połowie lutego, jednakże nie uwzględniałem go w swoich inwestycjach z uwagi na to, że obracałem po prostu darmowym bonusem 20e. Dopiero w zeszłym tygodniu wpłaciłem 27e i można powiedzieć, że teraz zaczęło to jakoś wyglądać:
DNDCAFQ.png
W przypadku Recyclixu najbardziej chyba podoba mi się to, że mamy tutaj do czynienia z realną firmą, więc przynajmniej prawdopodobieństwo, że zniknie to po prostu z dnia na dzień jest mniejsze....

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: Recyclix

P.S  Serio muszę powalczyć o większą dyscyplinę w prowadzeniu tego "dziennika". Właściwie głupio i niezręcznie używać mi tego słowa. Bardziej pasowałoby: miesięcznik, kwartalnik....?

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kaczor89
Odnośnik do komentarza

Witam!

Dzisiaj z racji weekendu oraz mniejszej ilości wolnego czasu aktualizacja będzie nieco krótsza.

1. MXRevShare - Sytuacja w programie wygląda już naprawdę coraz ciekawiej, bowiem codziennie z naliczeń przybywa już 28$. Uwzględniając prowizję otrzymywaną z poleconych oraz drobny zysk z klikania w reklamy mogę pozwolić sobie już na codzienny zakup jednego medium oraz jednego mini adpacka. :) Od ostatniego wpisu przybyło również 2 poleconych, co również bardzo mnie cieszy. Screen z programu:
nvjlVwu.png

Zainteresowanych inwestycją w programie zapraszam oczywiście do skorzystania z oferty refbacku. Link znajdziecie w mojej sygnaturze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. Recyclix - Od ostatniego wpisu niewiele się zmieniło, dlatego też nie bardzo jest co tu komentować. :) Screen z programu:
YwPkz9W.png

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: Recyclix

Miłego weekendu życzę wszystkim i pozdrawiam! :)

Edytowane przez kaczor89
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Czas na kolejny wpis po paru dniach przerwy. W dzisiejszym podsumowaniu skupię się wyłącznie na MXRevshare. W Recyclix wszystko idzie powoli do przodu i jeden z cykli skończy się za 4 dni, więc pozostaje mi jedynie czekać.

MXRevShare - W programie mieliśmy ostatnio zmianę serwera, ponieważ użytkowników jest coraz to więcej i był problem z klikaniem w reklamy, jak też i samym działaniem strony. Zmiana rozpoczęła się w poniedziałek i początkowo mogło się wydawać, że wszystko pójdzie sprawnie i szybko. Niestety po drodze pojawiły się drobne problemy i ostatecznie cała migracja zakończyła się pomyślnie dopiero w środę. W środę i czwartek zdarzało się jeszcze, że stronka bywała kapryśna i były trudności przy logowaniu, ale były to drobne problemy związane właśnie z przenosinami na nowy serwer, a potem pojawiła się informacja o przeprowadzanych atakach DDoS na stronkę.  Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. :) Przy okazji warto wspomnieć o miłych gestach ze strony samej administracji. W związku z przerwą w działaniu MXR użytkownicy byli zwolnieni z klikania obowiązkowych 10 reklam kwalifikujących do otrzymania dziennych naliczeń w programie. Miłym również akcentem jest wprowadzenie w programie konkursu na zasadzie losowania adpacków milionaire. Z tego co widzę taki konkurs jest przeprowadzany 3 razy dziennie i każdy użytkownik MX-a ma szansę na wygranie największego adpacka.
Wrzucam screena z panelu:
arzDXrd.png

W związku z tym że na Payzie miałem jeszcze jakoś ponad 13$ postanowiłem wpłacić to dzisiaj do programu i dokupić jeszcze jednego medium adpacka. Zastanawiam się aktualnie czy nie dorzucić jeszcze tak z 80-100$ do programu, lecz decyzję podejmę w przyszłym tygodniu. Jeżeli tak się stanie, to na pewno będzie to już ostatni raz jak dopłacam, a potem będę się skupiał tylko i wyłącznie na reinwestowaniu lub wypłacaniu co jakiś czas pieniędzy.

Zainteresowanych inwestycją w programie zapraszam oczywiście do skorzystania z oferty refbacku bądź wzięcia udziału w konkursie.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

Miłego weekendu życzę i pozdrawiam! ;)

Edytowane przez kaczor89
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .