Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszło ponad tydzień temu wpłaciłem @Adam Stawski kwotę 160 złotych za 4 konta na Facebooku. Odpisał, że cena kont wzrosła do 50 złotych za konto ze względu na nowe obostrzenia Facebooka i w związku z tym konta będą podesłane później niż zwykle.  Zwykle były wysyłane natychmiast.  Zgodziłem się na trzy konta i zwrot 10 złotych. 

Niestety od tego czasu, czyli przeszło ponad tydzień, nie otrzymałem zamówionych kont. Co gorsza, Adam nie odpisuje na żadne wiadomości na priv. Zero komunikacji, co z moimi kontami, zero kontaktu. Cisza jak makiem zasiał. Czuję się mocno oszukany.  Drogi @Adam Stawski przestać zachowywać się jak gnida i przebrzydły złodziej!!! Wiem, że odwiedzasz to forum, widać Twoje ostatnie wizyty. Dlaczego nie odpisujesz mi na priv? Masz zablokowane konto? Przecież masz mojego maila? 

Dlaczego do tej pory nie przesłałeś mi kont? Dlaczego nie odpisujesz na wiadomości? Dlaczego nie informujesz o problemach? Ja jestem w stanie zrozumieć, że możesz mieć dużo zamówień, ale przyjęcie pieniędzy i brak komunikacji są zdecydowanie nie na miejscu.  Gdybyś odpowiadał na maile i informował o problemach, poprosiłbym o zwrot pieniędzy albo cierpliwie poczekał, w zależności od skali powodów opóźnienia. Nie musiałbym Cie tutaj oczerniać, ale sory prosisz się o to, zachowując się jak ostatni gnój. Nie masz w sobie za grosz empatii, nie myślisz, że kwota, którą Ci wysłałem może być dla mnie istotna. Nie czujesz w ogóle, że przez brak kont opóźniasz moje działania w afiliacji, a tym samym narażasz mnie na straty finansowe

Dodam, że to nie pierwsza moja transakcja z Adamem. Wcześniej wszystko przebiegało sprawnie i miałem pozytywne odczucia. Konta wysłane błyskawicznie, z instrukcją. Pomoc w razie problemów z logowaniem, zatwierdzenie logowań itp. Kontakt był naprawdę OK. Niestety coś się popsuło. Adam postanowił chyba zejść na psy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Konta akurat działają dobrze. Ale brak komunikacji, aż do momentu założenia tego tematu, to niestety bardzo niefajne.  Dobrze Adam wiesz, że nie chodzi tu o czas przesłania kont, ale brak odpowiedzi od dłuższego czasu. 

Edytowane przez Barcman
Odnośnik do komentarza

@Adam Stawski  pisze w swych anonsach, że przesyła konta w 24 godziny.... Tymczasem ja czekałem 6 dni.... Oczywiście - na odpowiedź na maila trzeba poczekać co najmniej 2 dni.... Otrzymywałem same tłumaczenia.... W końcu dostałem konto o parametrach w żaden sposób nie pasujących do tego, na co się umawiałem... Teraz znowu - brak  kontaktu. Zapewnienia o działaniu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu można między bajki włożyć.

Odnośnik do komentarza

Hahaha ja mam to samo czekałem parę dni , dodam więcej konta są blokowane bardzo szybko nie nacieszycie się za długo , dał mi w zamian konto żeńskie , nie używałem go dziś wchodzę ( oczywiście jako incognito) tak jak kazal i weryfikacja telefonu ha,odpisuje raz na parę dni, zawsze to samo że dziecko ze ma dużo zamówień a jakość coraz słabsza teraz w ogóle nie odpisuje a szkoda nie poleca @Adam Stawski

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .