Skocz do zawartości

BeonPush


Gość basi6

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam nowatorską firmę, w której zarabiamy na tzw. RTB Real Time Bidding.

RTB jest automatem do zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym i wykorzystuje do tego model aukcyjny. Użytkownik widzi powierzchnię reklamową z reklamą osoby, która zdecydowała się za nią zapłacić najwięcej i poprzez licytację może ją zakupić.

Zawsze Reklamodawca robi zakup indywidualnych odsłon które są skierowane do konkretnych użytkowników. Ma wtedy znacznie większą kontrolę nad przebiegiem kampanii reklamowej. W ten sposób możemy wykupić kampanię reklamową, którą odbiorcami będą tylko osoby w wieku 18-30 lat, czy będą pochodzić tylko z danego kraju. Otrzymujemy nowe narzędzia, które umożliwiają targetowanie (reklamę ukierunkowaną) o niespotykanej dotąd skuteczności.

Właścicielem BeonPush’a jest Ferki Demirovski (polityk, ekonomista i biznesmen) – profil FB. Jest to znana twarz z dobrym życiorysem. BeonPush pod jego kierownictwem powinien przełożyć się w dobry i stabilny biznes online. Ferki Demirovski to były doradca ministra gospodarki Macedonii, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie inwestycjami na Bliskim Wschodzie, w Azji i w Turcji. Członek Narodowego Instytutu Demokratycznego. Jako ciekawostkę można podać to, że o BeonPush mówią we wiadomościach BREAKING NEWS (film poniżej).

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-yQOAVkbR1s

 Oczekiwany Zysk codziennie (od 0,5 do 3,5%)


o programie po polsku  :  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yaJ2MviuLj0

BP.jpg

 

https://www.beonpush.com/s/basi6

Edytowane przez basi6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 6 miesięcy temu...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .