Skocz do zawartości

Blog Muraszczyka

  • wpis
    1
  • komentarzy
    0
  • wyświetleń
    188

O blogu

Blog poświęcony publikacjom z zakresu szeroko pojętej pracy w domu, marketingu (SEO, Social Media) oraz produktywności.

Kim jestem?
 

Jestem członkiem forum Make-Cash od kwietnia 2015 roku i tutaj stawiałem swoje pierwsze korki w marketingu internetowym. Zaledwie półtora roku później, jako 21 latek, założyłem swoją działalność (którą mam do teraz), a internet stał się moim domem finansowym.

Na forum napisałem ponad 800 wpisów, a najwięcej z nich w moim dzienniku pracy- Dziennik Muraszczyka, który na dzień dzisiejszy ma ponad 50 tysięcy wyświetleń i jest drugim pod względem ilości wyświetleń dziennikiem na całym forum, oraz najpopularniejszym dziennikiem 2020 roku (Podsumowanie 2020).

Jestem też twórcą utworzonego w 2017 roku poradnika dotyczącego SEO- Poradnik SEO Muraszczyka, który od tamtego czasu przeszedł dwie duże aktualizacje, a dzisiaj jest częścią grupy GetPaid20.

Od jakiegoś czasu zajmuję się publicystyką, a poza blogiem tutaj moje publikacje można znaleźć dodatkowo na:

GetPaid20- https://getpaid20.pl/

Medium- https://jakemura.medium.com/ (po angielsku)

 

Wpisy na tym blogu

Zalety prowadzenia publicznego dziennika pracy

Zalety prowadzenia publicznego dziennika pracy

Prowadzenie dziennika, to świetny pomysł nie tylko dla nastoletnich dziewczynek, czy osób z zapędem literackim. Okazuje się że to znana od czasów wynalezienia pisma metoda na poukładanie swoich myśli i zorganizowania swojego życia. Codziennie pisanie może pozytywnie wpłynąć na kreatywność, redukcje stresu (uwolnienie się od myśli poprzez zapis) czy zwiększenie produktywności. Najlepszym dowodem że dzienniki mają sens są ludzie którzy w ten sposób organizowali swoje myśli, zapisywali pomysły, pro

Muraszczyk

Muraszczyk

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .