Skocz do zawartości
Cashprom

bybit - 10,00$ za rejestrację (tylko mail) i depozyt ok.25$! BEZ KYC!

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja zakończona! Warunki zostały zmienione i teraz nie można wypłacić bonusu. Gratulujemy wszystkim którzy skorzystali, bonus odebrali i go wypłacili!

 

NOWOŚĆ! BYBIT - 10,00$ NATYCHMIASTOWO za depozyt 25$! BEZ KYC.

Bybit to najbezpieczniejsza, najszybsza, najbardziej przejrzysta i przyjazna dla użytkownika platforma handlowa Bitcoin i Ethereum, oferująca wieczyste kontrakty kryptowalut. W ramach promocji oferuje 10$ natychmiastowego bonusu (od razu do wypłaty) za pierwszą transakcję BTC/USD.

👇 INSTRUKCJA 👇

Zarejestruj się w bybit, korzystając z poniższego linku:

https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=D07kx

UWAGA! Ta promocja jest trudniejsza niż inne, zalecamy pobrać naszą aplikację Cashprom i skorzystać z instrukcji krok po kroku, dzięki temu masz pewność, że zrobisz wszystko dobrze i otrzymasz bonus 🙂

Pobierz aplikację Cashprom i zapoznaj się z instrukcją krok po kroku do bybit: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bnainvestments.cashprom&hl=pl&gl=US

Krótka instrukcja:

Kliknij na prawy górny róg (twój adres email), a następnie na "My Assets".

Teraz w polu XRP naciśnij na Deposit i na podane dane prześlij min. 70 XRP (ok. 26$). Zalecamy wysłać większą ilość, np. 100XRP, dzięki temu masz pewność, że wypłacisz bonus wraz z depozytem, bez potrzeby dosyłania.

Mając już 70 XRP na swoim portfelu na bybit, kliknij na "Assets exchange".

Teraz wybierz w prawym oknie BTC i kliknij "100%". Następnie naciśnij "Get Quotation". I naciśnij na przycisk "Convert BTC".

Pojawi Ci się okno potwierdzające, naciśnij "Confirm". Kliknij na przycisk z napisem "To Trade".

Teraz należy sprzedać BTC. W zakładce Limit, w polu "Qty", wpisz "1", liczby w polu "Order Price" pozostaw takie jakie Ci się obecnie wyświetlają.

Naciśnij "Sell / Short", a następnie "Confirm".

UWAGA! Ważny krok! W tej samej zakładce pojawi Ci się aktywna transakcja, kliknij na przycisk z napisem "Market". Powinno pojawić Ci się okno potwierdzające. Naciśnij "Confirm".

Gotowe! Otrzymałeś 10$ w BTC, kliknij na prawy górny róg (twój adres email), a następnie na "My Assets", by przejść do strony i zobaczyć aktualne saldo. W polu "BTC - Wallet Balance" powinna widnieć kwota ok. 35$ (Twoja wpłata 70 XRP = ok. 25$ zamieniona na BTC + 10$ bonusu z BTC).

Masz problem z wykonaniem powyższej instrukcji?

Pobierz aplikację Cashprom na swój telefon! Znajdziesz na niej szczegółową instrukcję krok po kroku do bybit! Znajdziesz na niej także instrukcję jak wypłacić kryptowaluty z giełdy!

Link do aplikacji Cashprom:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bnainvestments.cashprom&hl=pl&gl=US

#nowość #bybit # #free #10 #dolarow #bezkyc #cashprom #zarabiaj #online #promka

Edytowane przez Cashprom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum). Trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Nie zezwalamy na duplikaty tematów o serwisach na forum. Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .