Skocz do zawartości

Czy FB może wykryć, że używam tych samych kabli co na zbanowanym urządzeniu? +nazwa maila


v146

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam bana na fb na urządzeniu i zamierzam mieć nowy telefon, z nowym nr, do nowego konta. Czy może zostać w jakiś sposób wykryte, jeśli będę na nim używać tych samych kabli usb / kostki do ładowania / słuchawek przewodowych (nie bluetooth) co na zbanowanym urządzeniu i zagrozić kolejnym banem?

+ czy ma znaczenie jaką nazwę będzie mieć mail podany przy założeniu nowego konta? jeśli nie będzie w niej pełnego imienia i nazwiska podanego w profilu, może to gorzej rzutować na konto?

Edytowane przez v146
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

wszystko co ma fizyczny adres, może być uznane przez fb jako kolejne konto, np: z kartami sieciowymi, bo mają stały adres MAC a zmiana IP nie raz nic nie daje, po drugie jak chcesz się łączyć? całkowicie nowy tel? to nie ma możliwości, chyba że mają dostęp kto rejestruje kartę heheh

Odnośnik do komentarza

Całkowicie nowy telefon z nową karta sim, internet z nowej karty sim. Zamierzam założyć nowe konto na fb na tym telefonie i pytanie czy mogą jakoś wykryć jeśli na nowym telefonie będę używać tych samych kabli usb, kostki do ładowania czy słuchawek przewodowych co na zbanowanym urządzeniu, powiązać to i ponownie zbanować.

Odnośnik do komentarza
  • v146 zmienił(a) tytuł na Czy FB może wykryć, że używam tych samych kabli co na zbanowanym urządzeniu? +nazwa maila

Cześć @v146

12 minut temu, KitKet napisał(a):

np: z kartami sieciowymi, bo mają stały adres MAC a zmiana IP nie raz nic nie daje,

🤣 mieszasz mity z faktami. 

Facebook działa na poziomie aplikacji, nie sterownika karty sieciowej. Apka facebooka nie widzi adresów MAC urządzeń bezprzewodowych. Wyjątkiem jest jailbreak i / lub zezwolenie na wykorzystywanie uprawnień BLUETOOTH_CONNECT ale... ten adres i tak można zmienić jak IP. Facebook ma wiele innych sposobów na namierzanie kont, m.in profil behawioralnych. Na tym poziomie to nie kabel czy słuchawki są problemem, tylko sposób działania użytkownika.

50 minut temu, v146 napisał(a):

kabli usb / kostki do ładowania / słuchawek przewodowych

Używaj śmiało, to tylko akcesoria nie mające żadnego wpływu na wykrywalność fejsa :) 

Odnośnik do komentarza

okej, dzięki 🙂

a mail?

Godzinę temu, v146 napisał(a):

+ czy ma znaczenie jaką nazwę będzie mieć mail podany przy założeniu nowego konta? jeśli nie będzie w niej pełnego imienia i nazwiska podanego w profilu, może to gorzej rzutować na konto?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .