Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

danoneksss

Użytkownik
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Poszukiwacz

Ostatnie wizyty

1633 wyświetleń profilu
  1. Zapewne to, że tego typu kasyna są nielegalne w Polsce
  2. danoneksss

    Dniówka

    Ładna sumka Powodzenia w skalowaniu!
  3. Kupiłem kilka kont i jak najbardziej jestem zadowolony
  4. Zapowiada się ciekawie, o ile szybko nie porzucisz prowadzenia dziennika W jakim języku programujesz?
  5. danoneksss

    [KUPIĘ] Konta FB

    1. Nazwa przedmiotu: Konta FB 2. Opis przedmiotu: Kupię konta facebook, a właściwie zlecę ich utworzenie według moich wytycznych. Wytyczne są bardzo proste - konto zweryfikowane emailowo oraz wykonane na podane przeze mnie imię i nazwisko. Na początek potrzebuje 3 konta. Możliwa dalsza współpraca na większe ilości kont. 3. Cena: ustala sprzedający 4. Kontakt: priv 5. Sposób zapłaty: paypal, btc
  6. Dziennik zapowiada się bardzo ciekawie, o ile tylko będziesz kontynuował pisanie. Co do finansów, proponuję rozpocząć zarządzać swoim budżetem. Bardzo fajnie sprawuje się procentowy podział. W praktyce wygląda to tak, że na koniec każdego miesiąca część pieniędzy (10/20/30%) przeznaczasz np. na inwestycje. Kolejną część do odłożenia na poduszkę finansową. Resztę na większe wydatki, a kolejną kwotę na przyjemności, z których "nie musisz się przed sobą tłumaczyć". Wystarczy się tylko trzymać założeń i poprawa jest widoczną gołym okiem. Sam korzystam z tego sposobu już od kilku lat. Na YT bez problemu znajdziesz filmiki bardziej szczegółowo opisujące ten system, chociaż nie jest to nic skomplikowanego Polecam kanał jakoszczedzacpieniadze oraz książkę Finansowy ninja. Postaraj się też rzucić papierosy. Nie wiem na ile to jest trudne, bo nigdy nie paliłem, ale rozwiąże to po części 2 Twoje problemy. Raz, że oczywiście skończysz palić, a dwa w Twoim portfelu będzie zostawało więcej pieniędzy. Jeśli chodzi o wagę, to zacznij od małych kroków. Na początku polecałbym zacząć liczyć ile dziennie spożywasz kcal, a następnie zacząć tą ilość stopniowo zmniejszać, aż waga zacznie lecieć w dół Uważaj na bukmacherkę! Nie słuchaj innych, którzy podcinają Ci skrzydła!
  7. Tak, jest to globalny problem wynikający z ulepszenia zabezpieczeń przez Instagrama. Obecnie nie wiem czy jest bot, który działa bez blokad.
  8. Powodzenia, będę obserwował
  9. Moim zdaniem MyLead to w tej chwili najlepszy serwis w Polsce. Bogata oferta programów, wysokie stawki, szybkie wypłaty, doskonały kontakt z supportem. Chłopaki są w stanie pomóc w rozwiązaniu każdego problemu. Szczerze polecam!
      • 2
      • Super
  10. Czytam
  11. Mhm, to nie wiedziałem. Tak w ogóle to dobrze Ci idzie Powodzenia!
  12. W sunleadzie subskrypcje mogą działać cały czas, ale po prostu ruch z playa nie bedzie monetyzowany. Przynajmniej tak mi się wydaje
  13. AstroCash z tego co mi wiadomo to głównie PPA.
  14. Powodzenia! Na pewno będę śledził
  15. Witam, Działam troszkę na PPI, ale mam duży problem (a raczej serwisy) z blokadami otrzymywanymi od przeglądarki na instalatory. Plik zostaje wykrywany jako niebezpieczny. Chciałbym więc sam dystrybuować instalki ze swojej domeny. I tu możliwości są dwie: 1. Od początku tworzę swój instalator co jest pewnie w luj trudne... 2. Pobieram instalator ze strony serwisu PPI i zmieniam go w ten sposób, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny przynajmniej przez jakiś czas. Tylko co należy w związku z tym zmienić? Coś próbowałem zdziałać, lecz bez skutku Mógłby ktoś coś doradzić? Sypię reputkami
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .