Skocz do zawartości

DIGITAL GENERATION – ZARABIAJ ZA CPU KOMPUTERA BEZ WŁASNEJ INWESTYCJI!


Rekomendowane odpowiedziHIT TEGO ROKU! DIGITAL GENERATION – ZARABIAJ ZA CPU KOMPUTERA BEZ WŁASNEJ INWESTYCJI!


coin-logo.png


Po Rubliku dostępnym i zyskownym tylko dla tych którzy mieli silne procesory GPU, mamy tym razem chyba dobrą ofertę dla wszystkich, którzy są w posiadaniu „każdego” komputera.

W skrócie wygląda to nastepująco.

Program, o którym mowa korzysta z CPU a dokładniej chodzi o zbudowanie sieci komputerów dającej jak największą moc obliczeniową dla wątków (THREADS). Rzecz w tym, że w momencie kiedy włączamy komputer i używamy np. przeglądarki to mamy doczynienia tylko z jednym wątkiem, jeżeli dodatkowo jednak użyjemy poczty to mamy drugi wątek, a nasz komputer w zasadzie marnuje moc obliczeniową, bo każdy sprawny w tej chwili komputer może obsłużyć tych wątków o wiele więcej niż jesteśmy w stanie wykorzystać. W programie chodzi właśnie o to, że w momencie kiedy nasza maszyna jest odpalona, system korzysta z wybranej przez Nas ilości wątków i za każdy płaci 1 USD dziennie przeliczone na czas włączenia. DigitalGeneration korzysta z WOLNEJ mocy obliczeniowej CPU, czyli procesora naszego komputera, co nie obciąża i nie spowalnia nam komputera, gdy akurat wymagamy jego całej mocy, a co najważniejsze – przeznaczone jest dla wszystkich komputerów, bez względu, czy masz u siebie starszy model czy nowszy.

Tabela wątków:


coim-tabela.png


Procesory płatnicze: Payza, Perfect Money, Paxum
Minimum do wypłaty: 1$ dla Payzy, 0,10$ dla PM.Pierwszy wątek, który daje nam możliwość wygenerowania max 30 USD miesięcznie jest darmowy.Za aktywację kolejnych trzeba zapłacić 50 USD za sztukę. Maksymalna ilość wątków to 25. Żywotność wątku zakupionego to 365 dni, po których automatycznie wygasa.

Dodatkowo mamy 2 poziomy poleceń:

1 poziom – 20%
2 poziom – 10%

Program jest banalnie prosty w obsłudze, wystarczy go pobrać i zainstalować.. Zarobione pieniądze możemy zainwestować w kolejne węzły lub wypłacić. Wypłacać możemy już od 1$ – wypłaty automatyczne!

Opis oraz cały proces rejestracji przedstawił Bartosz Lasota w swoim filmiku. Zapraszam do zapoznania się.

Uwaga!! Aby aktywować program należy wysłać sms. Koszt to 70 gr. Nie są pobierane jakiekolwiek inne opłaty.

Reflink:

http://coingeneration.com/auth/new/223878

 

Czysty Link:

http://coingeneration.com

http://www.youtube.com/watch?v=-X-1xiImjoo&feature=player_embeddedPoniżej widzimy jak wygląda aplikacja odpalana z poziomu pulpitu.
 

66970098063619259458.png

 
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .