Skocz do zawartości

DRC

Użytkownik
 • Postów

  36
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Początkujący

Ostatnie wizyty

3 366 wyświetleń profilu
 1. Odnosząc się do PL: ściąganie z torrentów = zero reakcji niby wg polskiego prawa udostępniając pliki objęte prawami autorskimi w teorii łamiemy prawo, w praktyce nikt do nas się nie przyczepi chyba, że sprzedajemy takie pliki czyli czerpiemy korzyść z tego, wtedy prawo jest jasne i mamy problemy. W praktyce wygląda to tak, że dopóki dopóty nie czerpiemy z tego korzyści nie mamy się o co martwić i nic nam nie udowodnią. W przypadku sieci bittorrent zawsze możemy się wymigać tym, że zrobiliśmy to nieświadomie. Co innego gdy udostępniamy pliki na warezach ale tu znów trudno namierzyć kto, co udostępnił i nikt tego nie ściga. Przetestowane w "praktyce"
 2. @hazi h@ack/keygen/crack - niby zwykłe hostingi się nie czepiają ale są wyjątki, więc aby mieć pewność, że się nie przyczepią to lepszy jest hosting offshore (chyba, że hosting np. w PL ma luźne podejście do DMCA) @Nowik1312 Policja najpierw stara się dojść w jakim kraju jest serwer a potem zwraca się do tamtejszej policji. I teraz zależy jaki kraj taki obyczaj, W jednym kraju policja i/lub prokuratura wjeżdża do serwerowni, zbiera logi/klonuje serwery/zabiera serwery, w innym kraju nie obędzie się bez nakazu sądu. Hostingi offshore ignorują wszelkie wysyłane do nich DMCA ale już z wjazdem policji z nakazem sądowym serwerownia nic nie zrobi. Zasada jest taka, że im większa egzotyka tudzież liberalny kraj tym łatwiej się ukryć.
 3. Co nie zaszkodzi zainstalować najnowszych sterów aby sprawdzić czy system nadal będzie fiksował. Najszybsza i najprostsza forma sprawdzenia sterowników. Jeżeli to nie pomoże to pozostanie szukanie, który sterownik szwankuje.
 4. BS 0x000000D1 dotyczy sterowników i tylko sterowników. Któryś sterownik jest nieaktualny i powoduje crash. Zainstaluj najnowsze sterowniki do WSZYSTKIEGO (system, programy, podpięte urządzenia). Przydatnym tu jest program np. Driver Checker, który wskaże Ci które stery są nieaktualne i pobierze najnowsze.
 5. No to jest bolączka od kiedy Google ma praktycznie monopol na wyszukiwanie. Ale jak znam życie ktoś znów wymyśli jak to obejść. Walka będzie trwać bez przerwy, tak jak np, walczą z Googlem największe serwisy torrentowe i to już od kilku lat. Jak jedni coś wymyślą to drudzy znajdą na to lekarstwo. Tak naprawdę to całym złem i powodem tego wszystkiego są kompanie i wszelkie organizacje walczące z prawami autorskimi. A coraz częściej słychać o takich absurdach , że nie zdziwię się jak za jakiś czas zaczną się czepiać PPA i ich pochodnych
 6. No ładnie Google jedzie po warezach. Prawda jest taka, że te duże warezy i tak mają już nabite swoich użytkowników, i mimo działań google w podpowiedziach i wynikach wyszukiwania nadal przeważają. Dla mnie i tak to jest walka z wiatrakami bo jak spadają duże to wybijają się mniejsze (niejednokrotnie lepsze) a użytkownicy i tak wiedzą gdzie szukać i jak szukać, a w końcowym rozrachunku mogą przerzucić się na alternatywne wyszukiwarki.
 7. DRC

  RETAiL vs NULLED

  Dokładnie. No jeżeli chodzi o szablony czy templatki to nie ma zbytniego problemu gdyż tych plików nie ma za dużo i przy znajomości PHP idzie wyłapać zakodowane callbacki. Jeżeli chodzi o rozbudowane skrypty to rzeczywiście przydają się skanery. Dzięki za info myślę, że i osobny post można poświęcić na opis jakiś użytecznych narzędzi do badania kodu.
 8. DRC

  RETAiL vs NULLED

  Dlatego nie pobiera się takich plików z nie wiadomo jakich miejsc. Wyraźnie napisałem, że 100% pewności nigdy się nie ma. Ja trzymam się tych które opisałem, sprawdzam grupę wydającą, nfo i od kilku lat stosuje skrypty i szablony wg tej zasady i nigdy nie miałem żadnych "bonusów". Poza tym są jeszcze sumy kontrolne, hasła i miejsca gdzie można bezpiecznie pobierać sprawdzone pliki. Jak się wie gdzie szukać, co szukać i jak szukać to nie ma z tym problemu.
 9. DRC

  RETAiL vs NULLED

  Dzisiaj wpis o technicznych sprawach a mianowicie o magicznych oznaczeniach skryptów, programów, szablonów itp. Co oznaczają, czy są bezpieczne, czy opłaca się pobierać i stosować. NULLED Wszelkie releasy oznaczone jako wersje NULLED odnoszą się do znullowania wersji. Oznacza to, że np. ze skryptu usunięto funkcję callback odpowiadającą za sprawdzanie licencji i legalności. Z tymi wersjami wiąże się największe ryzyko. Często osoby nullujące umieszczają w skryptach własne callbacki, które mają albo nam zaszkodzić, albo zbierać o nas dane, albo niszczyć nasz skrypt, system, serwer itp. Callbacki takie są zakodowane i użytkownik bez odpowiedniej wiedzy nie ma pojęcia o ich umieszczeniu w kodzie. Nie ma sposobu na to, żeby w 100% obronić się przed zainfekowaną wersją Nulled ale większość grup, które nullują robią to profesjonalnie i bezpiecznie. Poniżej kilka wskazówek na co zwracać uwagę przy pobieraniu wersji Nulled: Profesjonalne releasy wyglądają tak: NazwaReleasu.WersjaReleasu.DataReleasu - GrupaNulled przykład: GreatForumScript.3.2.2014-YourNulledTeam lub GreatForumScript.v3.2-YourNulledTeam Grupy lubią stosować w nazwach kombinacje dużych i małych liter, bądź cyfr. przykład: GreatForumScript.v3.2-YOUrNUllEDteAM Pobranie releasu NULLED od profesjonalnej grupy nullującej oprócz pożądanej przez nas treści powinien również zawierać plik NFO. Jest to plik tekstowy (niejednokrotnie z rozszerzeniem .nfo) stworzony w ASCII zawierający podstawowe informacje o releasie, grupie + pozdrowienia dla innych grup. Plik powinien być również spakowany w .rar lub .zip. Przykład pliku NFO: Możemy również sprawdzić historię grupy. Im dłużej na rynku, im więcej releasów tym większa pewność, że otrzymamy bezpieczny produkt. Czego należy się wystrzegać? Niepewnych plików, releasów wypuszczanych przez nieznane osoby oznaczene, np.: Great Forum Script HOT!!! nulled by Someone Brak plików NFO, lub teksty typu: "znalezione w sieci" tylko podnoszą ryzyko, że z produktem otrzymamy nieproszony "bonus". Wyjątkiem są np. tzw. INTERNALE (iNTERNAL) czyli wersje wewnętrzne (np. przez kogoś zaufanego na stronie i wypuszczającego releasy tylko dla danej strony). RETAIL Retail to wersja finalna, pełna, przeznaczona dla końcowego użytkownika. Wersja taka jest pełnowartościowa, zakupiona przez kogoś, z licencją, bez funkcji callback, jest bezpieczna (oczywiście tak jak w wersji nulled nigdy nie mamy pewności w 100%). W tych wersjach również stosowana jest kombinacja liter małych i dużych: RETAiL. Pliki najczęściej też są pakowane lecz nie zawsze muszą posiadać plik .nfo.
 10. na NameCheap rozszerzenie domeny .rocks do godz. 17 za 0,98c bez ograniczeń .club rozchodziła się o dziwo 6 minut .com/.net/.org od godz 18.00 - 500 kuponów ale pewnie znów się rozejdą w kilkanaście sekund
 11. Nazwa przedmiotu: Zaproszenia na prywatne trackery: Piratethe.net (PTN), nCore (aktualne tylko do czasu jak zaproszenia są aktywne), TranceTraffic (TT), GFTracker (GFT), BitMeTV (BMTV) Konta na prywatnych trackerach torrent: CosaNostra (CN), Broadcasthe.net (BTN), PassThePopcorn (PTP) Opis przedmiotu: Sprzedam zaproszenia oraz konta na prywatne trackery torrent. Osoby zainteresowane wiedzą o co chodzi. Każdy tracker rządzi się własnym regulaminem dlatego jeżeli stracisz konto przez jego nieprzestrzeganie nie żądaj zwrotu pieniędzy bo straciłeś je z własnej winy. Chcesz zaproszenie? Dbaj o swoje konto. Jeżeli czegoś nie wiesz napisz na PM odpowiem na każde pytanie. Zaproszenia pochodzą z moich kont. Konta, które sprzedaję mają bardzo długi staż oraz wysokie rangi gwarantujące dostęp do niektórych ukrytych funkcji i treści na trackerach. Konta sprzedaję bez email'a (część emaili nie istnieje już, do części trackerów logujesz się przez tokeny więc email Ci nie potrzebny). Konta kupujesz na własną odpowiedzialność ponieważ niektóre trackery blokują konto za zmianę IP (nie wszystkie, napisz na PM a powiem Ci jak zminimalizować ryzyko zablokowania takiego konta). Zmiana IP nie dotyczy zaproszeń! Po wpłacie otrzymujesz zaproszenie lub konto. Do zaproszenia potrzebna poczta, najlepiej GMail gdyż zaproszenia nie dochodzą na poczty, które mają mocne filtry antyspam (np. interia, onet, wp) oraz podstawowa znajomość języka angielskiego, jako że większość trackerów jest zagranicznych. Gwarantuję otrzymanie przez Ciebie zaproszenia lub konta reszta zależy od Ciebie, jeżeli nie ogarniasz prywatnych tracków lepiej nie kupuj. Po otrzymaniu zaproszenia lub konta nie przyjmuję reklamacji! PTN - filmy, nCore - dużo wszystkiego filmów, muzyki, xxx, TT - muzyka elektroniczna, GFT - najszybsze wstawki scenowe, głównie filmy i seriale, BMTV - seriale TV ponad 250 kategorii CN - filmy, BTN - najlepszy tracker z serialami TV, PTP - ogromny tracker z filmami Źródło pozyskania: Własne Zdjęcia: Losowe screeny ze wszystkich oferowanych trackerów (kliknij aby powiększyć): Kontakt: Tylko PM Cena: Zaproszenia po kilka sztuk, aktualne do wyczerpania, cena adekwatna do trudności zdobycia zaproszenia na dany tracker: Zaproszenie PTN - 20 zł* Zaproszenie nCore - 50 zł* Zaproszenie TT - 30 zł* Zaproszenie GFT - 40 zł* Zaproszenie BMTV - 15 zł* Konta tylko po 1 sztuce, cena adekwatna do trudności zdobycia zaproszenia na dany tracker: Konto CN - 30 zł* Konto BTN - 50 zł* Konto PTP - 15 zł* Możliwość kombinacji zaproszeń/kont lub drobnych rabatów. Zapytaj na PM. Sposób zapłaty: PayPal, Paxum * cena dla użytkowników z dużym stażem na forum, nowi userzy cena x10
 12. Na to wychodzi, ale w takiej sytuacji to bezcelowe jak rzucą 500 szt. to znów padnie po 20 sekundach. Za godzinę jest hosting na rok i tez pewnie padnie po kilku sekundach...
 13. No sold out po 20 sekundach chyba
 14. https://www.oboom.com/48W9P1CP/ppa%20skins.rar
 15. Ile się z tego da wyciągnąć? Nie mam zielonego pojęcia Zobaczymy po pierwszym boomie. Jeżeli chodzi o ilość wyszukiwań musiałbym sprawdzić ale np. jestem zarejestrowany na ok. 10 forach, które traktują o produkcie X a 99% użytkowników rejestruje się tam tylko w poszukiwaniu produktu w różnych "odmianach". Największe fora mają po 200k+ użytkowników. Muszę sprawdzić też statystyki na blogu czego najwięcej szukają i po jakich frazach najczęściej najczęściej trafiają na bloga. Także dzisiejszy wieczór i jutrzejszy dzień poświęcam na analizę i wykminie jak wszystko zrobić, żeby było dobrze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .