Skocz do zawartości

FUTUROCOIN - Polska Kryptowaluta od FutureNet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w to piękne niedzielne popołudnie

Bitcoin - waluta której na tym forum (zwłaszcza w tym dziale) chyba nie trzeba opisywać. Wielu z Was wykorzystuje ją codziennie do wykonywania płatności, do tradowania i inwestycji. Wiadomo, że rok temu była warta około 2000PLN/1BTC, a w 2011 roku około 5PLN/1BTC. Dzisiaj cena Bitcoina oscyluje wokół 5000 PLN za sztukę. Jak łatwo przeliczyć, gdybyśmy wiedzieli że rynek kryptowalut będzie się tak szybko rozwijać (oraz przede wszystkim gdybyśmy wiedzieli wtedy, że coś takiego powstało), inwestując chociażby w 2011 roku 1000PLN, dzisiaj mielibyśmy z nich 1 000 000 PLN, czyli zarobek 1000-krotny, 6 zer w 6 lat, bez żadnej pracy - nieźle ;)
Gdybyśmy tylko mogli się cofnąć w czasie i kupić za wszystkie oszczędności Bitcoiny w 2010 roku...

Właśnie, ale czy musimy się cofać w czasie? A może jesteśmy w odpowiednim miejscu i właśnie mamy drugi raz w historii okazję to zrobić? Zainwestować w okresie, kiedy kryptowaluta stawia swoje pierwsze kroki po to, aby za 5 lat już nie musieć nigdy pracować - to brzmi dobrze. Właśnie teraz jest ten moment, sprawdź poniżej.


Mam dla Was mega świeże info sprzed niecałej doby!

FutureNet wprowadza na rynek nową kryptowalutę FUTUROCOIN już w tym roku!

Pierwsze monetki są już u partnerów FutureNet, którzy pojawili się na FutureNet World Event, który odbył się w Krakowie 11.03 br. (wczoraj). 

6bacf0ed39d9fe03med.jpg 191696b46e3c3706med.jpg

Na razie są to fizyczne monety pamiątkowe, ale już niebawem FuturoCoin wejdzie szturmem na rynek, dlatego już czas żeby Was o tym poinformować.

Kilka danych na temat FutureCoin

 • Przewidziana maksymalna ilość FuturoCoinów: 100 000 000 (100 milionów).
 • Ilość FuturoCoinów już wydobytych na starcie: 30 000 000 (30 milionów).
 • Ilość FuturoCoinów, które będą mogły zostać wydobyte przez kopanie: 70 000 000 (70 milionów).
 • Przewidziano, że cała pula FutureCoinów ma zostać wykopana w ciągu 10 lat.
 • Własny, niezależny, w pełni autonomiczny BLOCKCHAIN opracowany specjalnie dla FutureNet!
 • FutureCoin będzie notowany na najważniejszych giełdach kryptowalut.
 • FutureNet bezpośrednio umożliwi nam kopanie w chmurze wykupując u nich interesujący nas pakiet.
 • Jak przy każdej szanującej się kryptowalucie, możliwe będzie również kopanie FuturoCoinów na własną rękę, przy użyciu własnych fizycznych koparek.

Właściciele FutureNet nie obiecują gruszek na wierzbie, tak jak co niektórzy twierdząc, że przebiją Bitcoina, bo oni są najlepsi i jest super. Nie ma tutaj pieprzenia jak potrącony i reklamowania się samym skryptem... Suche fakty - FutureCoin będzie w ciągu roku pierwszą kryptowalutą po Bitcoinie. Już tłumaczę dlaczego ;)

FutureNet to już teraz bardzo rozległa, światowa firma z biurami w wielu zakątkach globu, posiadająca ponad milion aktywnych użytkowników. Każdy z tych użytkowników będzie miał możliwość na łamach platformy sprzedawać... wszystko! FutureNet ma zamiar stworzyć dla użytkowników serwis, który można porównać do olx, allegro, ebay - wszystko w jednym. Ok, ale jak się to ma do naszej kryptowaluty?
Nasuwa się prosty wniosek - za te wszystkie przedmioty oferowane przez sprzedawców będzie można zapłacić też FuturoCoinami. Oczywiście będzie można zapłacić też przelewem, Payzą, Bitcoinem czy czymkolwiek będziecie mieli ochotę. Pewnie myślisz, że najlepiej będzie wybrać Bitcoina, prawda? Unikanie prowizji, dzięki czemu płacimy mniej. A co gdyby zakupy w tamtejszych sklepach internetowych opłacałoby się bardziej przy użyciu FuturoCoina? Czy jest coś co skłoniłoby Cię do użycia tej kryptowaluty?

Wszystko 5% taniej w sklepach internetowych FutureNet podczas skorzystania z płatności przy użyciu FuturoCoina!

Załóżmy, że chcesz kupić od jakiegoś sprzedawcy samochód - zobacz ile możesz zaoszczędzić!

Bezpieczeństwo

FuturoCoin będzie oparty o własny blockchain! Oznacza to pełną niezależność od wszystkich innych kryptowalut! Znacznie ogranicza to możliwość dokonania jakichkolwiek oszustw do zera. Wasze pieniądze ulokowane w FuturoCoinach będą całkowicie bezpieczne. Wszystkie operacje będą jawne - każdy będzie mógł widzieć jakie kwoty są przelewane, jednakże nikt nie dowie się kto pieniądze wysłał ani kto je otrzymał - pełna anonimowość. W skrócie - KRYPTOWALUTA ZBUDOWANA OD PODSTAW!

30 000 000 dostępnych FuturoCoinów

Zastanawiasz się pewnie komu przypadną i jak je otrzymać?

Plan jest następujący:

I. 10% puli zostanie przekazane dla firmy oraz UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY MAJĄ ZAKUPIONĄ POZYCJĘ ROYAL
Każdy kto w tym momencie posiada zakupioną pozycję Royal w systemie matrycowym FutureNet otrzyma 50 FuturoCoinów oraz bonusową ilość zależną od tego ile czasu znajdujecie się na tej pozycji. Im dłuższy czas minie od Waszego zakupu pozycji Royal do momentu wprowadzenia FuturoCoina na rynek, tym więcej ich otrzymasz. Dlatego działaj szybko, czas to pieniądz!

II. 20% puli zostanie przekazane dla użytkowników, którzy zakupią swoje pozycje do kopania w chmurze oraz dla tych, którzy będą polecać FutureCoin. Info jest mega świeże, dlatego już dzisiaj możesz zacząć promować tę kryptowalutę - cały świat czeka na info o niej właśnie od Ciebie!
Na obecną chwilę wiadomo, że najtańszy pakiet wydobywczy będzie kosztował 100$.

Zarejestruj się w FutureNet, zakup swoją pozycję Royal i czekaj na możliwość zakupu swojej paczki wydobywczej:

Link do rejestracji w programie: http://znanonim.futurenet.club
Rejestrując się z mojego linku referencyjnego gwarantuje kompleksową pomoc, dostęp do grupy pełnej informacji na temat zarabiania na produktach firmy FutureNet i innych, a także wiadomość w dniu w którym zakupy związane z FuturoCoinem będą już dostępne.

Czysty: http://futurenet.club

Więcej info już wkrótce!
Post będzie aktualizowany na bieżąco, zaglądaj żeby niczego nie przegapić i podjąć właściwą decyzję :)

FAQ
Tutaj zamieszczę wszystkie Wasze pytania z tego tematu wraz z odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

9 minut temu, Drakoon34 napisał:

Brzmi ciekawie, jednak zadbajcie o PR oraz o jakąś reputację.

Drakoon34
Zachęcam Cię do przeczytania kilku opinii nt. marki FutureNet, które krążą po sieci już od ładnych kilkunastu (kilkudziesięciu?) miesięcy:
Gazeta Prawna
Dziennik.pl
Jest tego jeszcze trochę... Jeżeli wiesz kim jest Michał Wawrzyniak, on sam jest partnerem FutureNet i jakby nie patrzeć, promuje ich produkty. Na ostatnim evencie miał chwilę na swój wykład (podobnie jak na poprzednim):
Michał Wawrzyniak na FutureNet World Convention [fot]

Firma jest na rynku od ponad 4 lat, portal społecznościowy funkcjonuje już od ponad 2 lat bodajże - cały czas płaci z matryc, Revshare działa od ponad 11 miesięcy bez zarzutów - cały czas płaci 1% dziennie, wzbogacają ofertę o kolejny produkt - kryptowalutę.

Za nami już 3 eventy, ten ostatni w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie na 2000 osób, gdzie wszystkie miejsca były zajęte, przez partnerów z całego świata (tak, z całego, z Ameryk, Afryki, Azji, Australii i Europy).

Dlatego moim zdaniem reputacja i PR "jakiś" jest.
Ja nie jestem pracownikiem, ani właścicielem FutureNet - jestem partnerem i głoszę dobrą nowinę :)

Ale wiadomo, PR i reputacja zawsze może być lepsza! Zachęcam do dołączenia i działania razem z nami, żeby nasza marka była absolutnym TOP1! :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Drakoon34 napisał:

Wolałbym opinie użytkowników, a nie firm.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Wystarczy się troszeczkę rozejrzeć :)
Znajdziesz co nieco nawet na tym forum :)
Proszę bardzo:
http://make-cash.pl/future-ad-pro-120-t17936/#comment-235121

Temat widzę, że przestał być pielęgnowany, ale wystarczy rozejrzeć się w internecie - ludzie zarabiają niemałe pieniądze do dzisiaj i sobie chwalą :)

Jeżeli masz jakieś pytania Drakoon34- chętnie odpowiem, natomiast jeżeli potrzebujesz jeszcze jakichś dowodów w stylu dowody wypłat, albo zdjęcia/imiona/nazwiska założycieli itp, to polecam Wujka Google, bo tam jest naprawdę tego setki :) 
Pozdrawiam!


Edit.
Ciamciaj

Mnie to akurat teraz rozbawiło :D Skąd to?
Swoją drogą, nie widzę tu żadnego hejtu z żadnej ze stron. A Michał nie jest specem od radzenia sobie z hejtem, jest po prostu coachem, specem od wielu dziedzin "życia". Tak bym to ujął. Jest osobą rozpoznawaną, która osiągnęła duży sukces i nie musiał brać udziału w FN, jest tylko przykładem.

Edytowane przez dacust
Odp dla Ciamciaja
Odnośnik do komentarza

nie tak dawno temu ten dziadek kołcz promował jakiś produkt o nazwie "turbo matura" jakiejś tam youtuberki (nie pamiętam nazwy, nie oglądam jej) w skutek czego produkt zniknął, filmik promocyjny został usunięty i promocja zamieniła się w przeprosiny/oświadczenia :D ja bym się zastanowił nad wejściem mając na uwadze tego dziadka "kołcza specjalisty od rozwoju osobistego"

szukałem tego filmiku Ciamciaj :P 

Edytowane przez christx
Odnośnik do komentarza

@Ciamciaj
Dobre, uśmiałem się miejscami :)

W każdym razie tak jak wspomniałem wcześniej - Michał jest osobą znaną, która osiągnęła jednak pewien sukces. Nie nazywałbym go ekspertem od spraw związanych z hejtem, a po prostu coachem, bo tak tę profesję się nazywa. Nie interesuje mnie z kim się przepycha itd, niech robi co uważa za słuszne.
Jeżeli bardzo Was to ciekawi, to uważam że jest w stanie przekazać pewne wartościowe informacje na tematy, o których na co dzień nawet nie myślimy, albo nie zwracamy uwagi, a są one bardzo istotne i przydatne w codziennym życiu. Ma swoją formę przekazu, można go lubić, można nienawidzić, jak kto woli :)

Proponuję jednak powrócić do tematu FutureNet i ich produktów oraz samego FuturoCoina, zwłaszcza że nielubiany przez Was (tak wnioskuję?) Michał Wawrzyniak dołączył do biznesu stosunkowo niedawno, a ten istnieje już od wielu lat. Sam Michał jest dowodem na to, że każdy może robić na swój sposób własny biznes i nikomu nic do tego. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz :)
 

Odnośnik do komentarza
 • 4 miesiące temu...
 • 1 miesiąc temu...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .