Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

50 zł za piątkę na egzaminie da Getin studentom mającym konto Getin UP. Finansowa zachęta do nauki ma dotyczyć tej i trzech najbliższych sesji. To kolejna nietypowa akcja tego banku.

 

Żeby otrzymać bankowe stypendium, oczywiście musimy otworzyć konto. Poza tym Getin wymaga dodatkowo, aby student kartą płacił minimum 100 zł miesięcznie. Nie ma znaczenia przedmiot ani to, czy studiujemy na uczelni prywatnej czy państwowej. W promocji udział wziąć mogą przyszli magistrzy, doktorzy, a nawet chcący uzyskać licencjat.

 

 

50 zł za każdą ocenę bardzo dobrą uzyskaną z egzaminu w ostatniej zakończonej sesji egzaminacyjnej na uczelni wyższej (dla sesji od I półrocza roku akademickiego 2013-2014 do II półrocza roku akademickiego 2014-2015, max 250 zł w ciągu roku) pod warunkiem dostarczenia w terminach wskazanych w Regulaminie Potwierdzenia ocen z egzaminów oraz rozliczenia miesięcznie (w co najmniej 5 z 6 miesięcy okresu rozliczeniowego wskazanego w Regulaminie) transakcji bezgotówkowych kartą lub płatności iKasa (transakcje na łączną kwotę minimum 100 złotych).
Do promocji może przystąpić osoba która w okresie od dnia 1 czerwca 2013 r. do momentu złożenia "Oświadczenia o przystąpieniu do Promocji" nie jest i nie była posiadaczem lub współposiadaczem ROR w Getin Banku. W przypadku likwidacji Rachunku przez Klienta przed upływem 24 miesięcy od jego założenia/aktywacji, Klient zobowiązany jest do zwrotu całości lub części otrzymanych kwot. Regulamin promocji i informacje o opłatach za konto znajdują się na stronie www Banku.

 

DO PROMOCJI ----> KLIK

Poprawiaj konwersje z Elijahem ---> cz 1 poradnika  TU

 

cz 2 poradnika TU

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 1 rok później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .