Skocz do zawartości

Gotowy Mirror do pobrania! [CSS i HTML] (JAK W PPA)


Gość WetiZe

Rekomendowane odpowiedzi

                           Mirror VeryNiceFile
                              ~~~~~~~~~~~~~
Mirror (DOWNLOAD) HTML & CSS
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
 
Witajcie, mam wam do zaoferowania darmowy Mirror, jak w serwisach PPA. Siadłem sobie i szybko coś takiego wykombinowałem, dla zabicia czasu. Cały tekst można dowolnie zmieniać, czy to napisy w Menu (Home, About, Register etc.) aż po dane pliku. Można tam dać swój gateway jako link, wszystko jest wytłumaczone w pliku "CZYTAJ_MNIE.TXT" załączonym do szablonu, tam też znajdują się wszystkie najważniejsze informacje.
 
Możesz dodać własny background (czy to oferujesz Minecraft Gift-Code [FAKE]), logo zmienić - zapisane jest w psd, jak i każdy potrzebniejszy plik. Cały PSD mam ja, nie chcę aby jakiś cwaniaczek to opylił na jakimś innym forum, chociaż jest to robione na szybko.
 
 
WYKONUJE LEPSZE, PŁATNE (BARDZO TANIE) ZLECENIA NA SZABLONY. ODRAZU KODUJE, KAŻDA TEMATYKA. TWORZĘ GRAFIKĘ DO SZABLONU! PO PROSTU, PROJĘKTUJĘ STRONĘ INTERNETOWĄ.
 
CHĘTNI KONTAKT MAIL'em: wetizze@wp.pl
 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Screenshoty
 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
 

 

 
DHDd.png

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Funkcje
 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
 

 

 1. Możliwość zmiany Nazwy i wielkości pliku,
 2. Możliwość zmiany Loga (Plik PSD),
 3. Podświetlane Menu po najechaniu, logo tak samo reaguje
 4. Możliwość dodania własnego gateway'a,
 5. Możliwość zmiany tła,
 6. Dobrze wytłumaczone jak zmienić wszystkie funkcje, nawet laik sobie poradzi.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Download
 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
 
Wrzuciłem na mediafire, wiadomo że to najlepszy hosting do tego typu plików. Jeżeli coś nie będzie działać, piszcie szybko na PM - Odrazu zrobię reup.
 
LINK USUNIETY PREZ ADMINISTRACJE
Edytowane przez WetiZe
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Szczerze? Doceniam to co robisz oraz to, że się starasz. Natomiast przed publikacją takich prac raczej starałbym się troszkę powstrzymać na Twoim miejscu.

 

Poczytaj troszkę tutoriali, pobierz freebies PSDki i popatrz co jak jest zrobione. Czerp inspirację z innych prac (nie plagiatuj) i staraj się uzyskać podobne efekty. Wypracuj swój własny styl, który każdy z Twoich znajomych poza wchodząc na jakąś stronę zrobioną przez Ciebie.

 • Super 2
Odnośnik do komentarza

Skoro był to szablon "siadłem sobie i szybko coś takiego wykombinowałem, dla zabicia czasu" to lepiej siedź dłużej bo wybacz komentarz, ale to jest porażka. :) Poczytaj na początek o typografi, potem weź się za coś prostszego, poczytaj parę tutków. 

 

lepiej mi napisz, co ci się nie podoba, bo tak to tylko zgadywać   :huh:

dzięki za konstruktywną krytykę ;)

Odnośnik do komentarza
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .