Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

1. Sprawa

Jestem użytkownikiem GSA od 2-3 miesięcy. Niestety z powodu nieumiejętnego korzystania moja strona dostała filtr od googla. Wiem, że nie ma jakiegoś uniwersalnego wzoru, ale jaka jest bezpieczna ilość linków dla nowej witryny? Jak powinniśmy zwiększać ich ilość proporcjonalnie do upływającego czasu

 

2. Sprawa

Przy tworzeniu projektów sami piszecie/zlecacie pisanie artykułów, czy używacie tak jak ja WAC, albo Content Machine (swoją drogą, które w-g Was jest lepsze)?

 

3. Sprawa

Wstawiacie dodatkowe anchory "<a href="%url%">%anchor_text%</a>" w krótkich formach takich jak DS250, DS450? Zastanawiam się czy tak może być; przykład:

 

{Es ist Schießen von Vögeln zu helfen, die Vögel im Käfig zu entkommen, es ist wirklich ein lustiges Spiel | Sie haben über einige tolle Spiele für Ihre i verfügbar gehört - Telefon, jetzt mit unseren komplette Anleitung, können Sie tatsächlich diese Spiele steigen im App Store und führen Sie sie | Tower Defense-Spiele ist ohne Zweifel eine der Kategorie für mobile Markt in der heutigen Zeit zu sehen ist, ist eine Menge Titel auf dem Markt mit so viel Vielfalt und Konzepte | Es ist schwer, nicht um ein anderes Spiel zu finden bestrebt, die nächsten Plants vs Zombies oder Dungeon Defender | World of Goo: Dieses Spiel ist sowohl für Android und i vorhanden - OS-Geräte | Werbung erwerben können ein bisschen schwierig, aber wenn man einmal etablieren steigende und fallende und läuft niemand Ihre Anwendung zu verhindern mehr als einmal} verkauft. <a href="%url%">%anchor_text%</a>

 

 

Znajduje się na końcu i nie wygląda zbyt naturalnie, ale nie da się wpleść go w kontekst tak aby był naturalny skoro jest losowy. 

 

4. Sprawa

Szukam kogoś kto by mi pomógł i przedłożył kwestie tworzenia tierów. W prawdzie na naszym forum (http://make-cash.pl/gsa-ser-tworzenie-kampanii-wysokiej-jako%C5%9Bci-t1527/) jak i forum GSA jest temat poświęcony temu zagadnieniu, ale nie wszystko jeszcze jest dla mnie jasne, a nie chce się dalej edukować przy pomocy metody prób i błędów. Będę bardzo wdzięczny za pomoc (PW, gg, TS, cokolwiek) - odwdzięczę się jak tylko będę w stanie.   ;)

 

Z góry dziękuje za wszelkie pomocne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .