Skocz do zawartości

ile warty jest kanal Youtube bez monetyzacji, ale z wyrobionymi godzinami.


Rekomendowane odpowiedzi

mam kanal, godziny wyrobione, userzy ponad 500. bezostrzezen itp. mozna zglosic do dotacji, ze userzy moga wlacac na kanal, ale bez reklam. do reklam trzeba min. 1000 userow. nie dodawalem dam sowjego tel, wiec taki czysty kanal. za ile to bym mogl sprzedac. to remixy, wiec YT i tak bym czesc przekazywam tworcom, ale w sumie jak ktos szuka to chyba dobra startowka.

tghn.png

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

nie sadze. same godziny, jak szukalem, to za wyrobienie 5000 najtaniej wyjdzie 450 dolarow. userzy sa prawdziwi, to tez cos jest warte.

Godzinę temu, Paweł napisał(a):

Idą czystki na YouTube - wszelakiego rodzaju niskiej jakości treści będą demonetyzowane.

Odpowiadając na Twoje pytanie - pare dolków.

no ja ma jeszcze 2 kanaly, 1 mi odrzucili, ro znaczy mam wyw.... nie swoje tresci, bo kopiowalem trailery swieze, to byla 1/3 zawartosci. 2 mam monetyzacje i na nim sie skupie. ten 3 mozna go zmonetyzowac, co tuja pisze, ale trzeba dac tel i czekac 2 miesiace az sie zrobbi ta historia konta. nie chce mi sie juz nim bawic. w tym zmonetyzacja widze, ze ciagle sprawdzaja, ucinaja kase za remiksy, ze niby do tworcow. podklady tez sprawdzaja, musze dokladnie wszystko sprawdzac. 

Odnośnik do komentarza

no nie bedzie mozna pewnie zarabiaac na trailerach itp. jak masz mala baze userow, to jak wrzucam 5- 6 trailerow, to z tego mam 20 dychy tak. dla mnie spoko, ale yt juz nie chce placic, bo te trailery wrzuca jeszcze z kilkaset osob w ten sam dzien... masz kanaly co to robia od lat i ladnie kasuja. trailer z filmu u nich z 100 000 wyswietlen. 

Odnośnik do komentarza

Głównie AI, bez dodanej treści/komentarza. Tak jak kompilacje/ historie z neta wzięte, czytane przez ai i dodany jeden obrazek etc. Jak ktoś daje coś od siebie, to nie ma co się martwić raczej.

Osobiście np kupiłem kiedyś kanał za 200 $ ZMONETYOWANY. 100 + filmów. 

Także powiedzmy, że mógłbyś liczyć na jakieś 50 $, żeby być szczerym, jeżeli kanał byłby spoko rozwinięty.

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .