Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Sam niedawno robiłem mały wywiad, padło na 360 Total Security, wbudowane kilka skanerów, wbudowana piaskownica, nie zżera dużo ramu - to tyle jeśli chodzi o darmowe rozwiązanie, w przeciwnym wypadku padłoby pewnie na coś od ESET'a, chociaż tak naprawdę nawet najlepszy antywirus nie pomoże jak chodzisz po dziwnych stronach i pobierasz podejrzane pliki.

Odnośnik do komentarza

[...] opdalał co jakiś czas combofix(raz w miesiącu co najmniej).

 

Aż tak często bym go nie odpalał, bo to jest dość agresywny soft i może zaszkodzić systemowi. Combofix'a używa się PO zarażeniu się jakimś syfem. Do oczyszczania kompa z śmieci, które pozostawia system lepiej użyć CCleanera.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .