Skocz do zawartości

Keep Typuje !


keepPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

na dzisiaj mam pare kuponow zwiazanych z remisem albo wygranych polski :P Kursy kusily na polske bo dzisiaj zlapalem nawet na wygrana kurs 11 i zrobilem tasme za 5zl

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Spotkanie: Portugalia – Francja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.41

 

Dzisiaj typuje tez na gole w tym meczu

Odnośnik do komentarza

Polska ma obecnie jeden z najlepszych atakow w europie czy to sie Polaka podoba czy nie. Lewy, Milik, Rybus to tylko czesc do tego Krychowiak w defensywie,w obronie Glik i na najwazniejszej pozycji w meczy z Niemcami Szczesny lub Fabianski (nie ma znaczenia ktory obaj trzymaja poziom).

Pytales Keepa czy uwaza ze Polska ma szanse - nie wiem jakie jest jego zdanie ale moje jest ze Polska wygra ten mecz, bo poza samymi nazwiskami liczy sie przede wszystkim forma. Spojrz na Chelsea, mistrz Anglii a daje d... W kazdym meczu. A u nas Lewy i Milik strzelaja. Rybus tez dziala. Krychowiak skutecznie gania za Messim, a nasi bramkarze coz tu duzo mowic - po prostu robia swoja robote na wysokim poziomie.

Jesli kiedykolwiek chcielismy wygrac z Niemcami na ich ziemi to to jest jeden z lepszych momentow w historii a na pewno w XXI wieku.

Ps

Taka krotka analiza.

Edytowane przez maly95
Odnośnik do komentarza

Niemcy sa slabsi niz 2 lata temu...No nawet rok temu.Ozil nie gra bo kontuzja.Reus jak zagra to bedzie cud bo on wcale nie gra lapie same kontuzje w tym bvb.Muller to bedzie postrach Bialo-Czerwonych bo chlopak ma forme .Czytalem ze Niemcy maja problem z obrona.Mysle ze Polacy moga powalczyc o wygrana,albo chociaz o ten remis...Mamy szanse jak dla mnie ten mecz jest 50-50.Nie wiem czemu bukmacher daje takie duze kursy

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak nie rozpędzał z tą wygraną Polski ;) W tamtym roku dali ciała to teraz będą się chcieli odegrać u siebie.. Forma zawodników to forma klubowa.. nie wiemy jak to się przełoży na zgranie i efekt w reprezentacji. Sam postawiłem na Polskę podobnie jak w ubiegłym roku ale nie wiem czy bardziej z rozsądku czy z patriotyzmu ;) Obyście mieli rację i PL wygrała bo jeśli nie to w tabeli się nam "ładnie" wyrówna :)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .